2828
  • nagykispeter
    #108
    ápirilis vége
  • FH ToMmY
    #107
    Nincs kedvem visszaolvasni,sorry!
    Mikor is óhajt megjelenni a játék? :)
  • Gandibá
    #106
    Hijj, de randa az a lábos :)
  • zaki
    #105
    különben van itt egy hitman contracrs előzetes
  • zaki
    #104


  • Gandibá
    #103
    Nem kell ide bullet time.. bár talán a snipernél elég jó lenne, de nem kell.
  • antijedi
    #102
    olvasss vissza mos tnem irom le még egyszer miért... :)
  • Johnyy
    #101
    Mért? a Max is király és ötvözve a hmanal mégjobb, de nem fog!
  • antijedi
    #100
    kivéve ha maxpaynesedik....
  • zaki
    #99
    akinek tetszettek a hitman előző részei, sztem ebben sem fog csalódni, sőt
  • Gandibá
    #98
    A lényeg hogy a Contracts jó legyen!
  • nagykispeter
    #97
    Attol még nekem is,csak ez van!
  • Gandibá
    #96
    Nekem tetszik ahogy megcsinálták.
  • nagykispeter
    #95
    Ja,ja a2-ben van olyan pálya amit nem is lehet máskép végigvinni!!
  • Rusy
    #94
    szerintem is jobb volt az egy, jobb a lopakodás én szeretem, a 2-be már lehet hentelni, de szerintem kurva nehéz silent asassin-ra teljesíteni a pályát, sokszor meguntam és inkább daráltam...
  • antijedi
    #93
    ja csak hitmannek nem a hent a lényege..., sokkal eccerübb ha sunyogos keved vn hitman ha hentelos ako meg ut vagy mittomén :)
  • Gandibá
    #92
    Hát én jobban szerettem azért a kettőt, mert ha olyan hangulatom van akkor sunnyogva nyomom végig, ha meg olyan akkor széthentelem a pályát :D
  • tier
    #91
    Szerintem az els? rész jobb volt, mert a sunyogás hozzátartozik kopasz barátunkhoz és teljesen jogos, hogy nem tudsz lehentelni pályánként 50 embert. A másodikban meg lehettet csinálni néhány pályát úgy, hogy egyszer?en átfutottál rajta. Persxe azért jó volt kipróbálni az új fegyvereket.
  • zaki
    #90
    én nemrég kezdtem el vele játszani, de nem nagyon játszom vele, pedig jó a game
  • Gandibá
    #89
    Most megint el kezdtem nyomni a Hitman 2-t, asszem most nem sunnyogjuk végig a pályákat, hanem letunkolunk mindenkit :D. Remélem ebben a részben is így lesz, az egyben nem tetszett az hogy csak sunnyogva lehetett megcsinálni a pályákat. Az a jó hogyha a gémer dönti el hogy miként szándékozza végignyomni a játékot, ezért is jó a Hitman 2.
  • antijedi
    #88
    attól még aranyos :)
  • zaki
    #87
    itt van a dobozterv:



    na nem mintha engem ez érintene :P
  • Rusy
    #86
    Szerintem az nem is screenshot, vagy valami alfa állapotú verzióból esetleg
  • dikki*yysw
    #85
    Ez a mosás a Deus Ex 2-t idézi, Eidos is szereti, Ubisoft is csinálja mostanában. Kurva jó.
  • dikki*yysw
    #84
    Sztem eddigi legjobb kép :)
  • Rusy
    #83
    Szerintem a vágóhídpálya király, fasza mászkálni a fél disznók között
  • [NST]Cifu
    #82
    A grafika egy dolog, ha hozza a Hitman 2 hangulatát, nem zavar. De nekem a képek alapján már a hangulat sem tünik túl bizalomgerjesztőnek - ezek a hentesek...

    No mind1, majd áprilisban kiderül...
  • Rusy
    #81
    Szerintem screenshot alapján ne feszegessük má itt a grafikát, mer pl a #78-as kép télleg elég fos...
  • zaki
    #80
    és megnyílt a játék honlapja
  • zaki
    #79
    info: 576 Online
  • zaki
    #78
  • zaki
    #77
    A Computer and Videogames munkatársai sikerrel kommandózták be magukat az Eidos londoni fõhadiszállására - jutalmuk az lett, hogy megtekinthettek egy pályát a fejlesztési fázis finisébe érkezett Hitman Contracts-ból. Tapszatlataikat itt olvashatjátok.[Rövid összefoglaló: az új grafikai engine a korábbiaknál lényegesen csinosabb vizualítás megjelenítésére képes, a játék helyenként kegyetlenül brutális - a Slaughterhouse pályán pédául vaskampóval hallgatttathatjuk el és cipelhetjük arrébb az ellenfeleinket; a rongybab-fizika látványos, de a jelenlegi állapotában túlérzékeny - egy jól irányzott lövés akár méterekkel röpítheti arrébb az áldozatot]
  • zaki
    #76
    mielőtt megölnétek egymást: újabb infok a játékról

  • antijedi
    #75
    szvsz hitmannek kurvára nem a grafika volt a lényege és nem is lesz az, ha egy 2d-s felülnézeti 16 szin-el megáldott game lenne nekem az is teccene ha tudnék vele hozni a hitman hangulatot...
    ha meg nem tudják hozni a hangulatot akkor tőlem lehet a grafikája oylan mint a hl9867-é leszarom akkorse jáccanék vele tovább 10percnél, de ez csak magánvélemény... :P
  • dikki*yysw
    #74
    Hitman2 szintjét ha hozná gfxben semmi gond nem lenne :D
  • dikki*yysw
    #73
  • Gandibá
    #72
    Hát szerintem a Hitman 2 jobban nézett ki mint ez, de Rusy kollégával kell egyet értenem, a hangulat a lényeg!
  • zaki
    #71
    légyszíves ne itt vitatkozzatok, és főleg ne ilyen hülyeségen... dikki-nek nem tetszenek a képek, ez az ő véleménye, ennyi.
  • Herold
    #70
    Az ilyen embernek inkább önmagával van baja.
  • Herold
    #69