2828
  • CalebJoe
    #429
    Az Nforce szerint már kijött.
  • gergou
    #428
    Mostmar a fasz kivan, szandekosan nem akarjak relasolni ezt a gamezt? Ugya vedelme, mint a manhuntnak, de mar egy hete sehol... Beszaras...:(
  • Knox
    #427
    Én meg azt olvastam, hogy kacsazsírban megsütik, majd egy tazmániai ugropokokkal teli máv szerelvénybe zárják azt a galád bűnözőt aki letölti és előre megfontolt szándékkal játszik eme játékkal.

    Szerintem kamuszaga van a hírnek, de tudja a fene!
  • Sephi
    #426
    Sima ugy! Olyan gepre kell ferakni a jatekot ami nincs a nethez kotve oszt kisz :)
  • mike369
    #425
    a hír igaz, de mivel a feltört Hitman3 használókkal feltöltötték a börtönöket, a sorozatgyilkosok mind amnesztiát kapnak, hogy legyen elég hely...
  • gergou
    #424
    ez igaz:)
  • robotnyk
    #423
    aki ezt beveszi, az meg is érdemli hogy féljen
  • Skyline
    #422
    Na ez azért már kamu....
    8 évet nem fog kapni senkisem ezért vaz...És főleg nem ilyen gyorsan...
  • gergou
    #421
    http://www.izonews.com/

    a forumbol...

    illetve nforce forumbol.
  • pinehead
    #420
    Ezt honnan idézted?
    Köszi.
  • gergou
    #419
    My friend just got arrested by fibi

    He was sentenced to jail instantly - he got 8 years... He used both DIESEL and MAGIK release

    Im sending him some lubric. - his cell-mates really love nerdy asses.

    Still want to play those releases?



    Ez azert durva:)
  • gergou
    #418
    Ugy nez ki, hogy a magic, meg a diesel valtozat sem a vegleges. build 166, es az utolso kuldetes nics befejezve, meg outro sincs... Szal csak varjuk a vegleges valtozatot.

    Azokhoz, akik mar jatszottak vele: Vizualis sebzodes van? Az 1. reszben volt, a 2. ban mar nem, remelem a 3 ban van basszer:)
  • Sephi
    #417
    Az nem is akkora nagy baj vegulis...
  • Caponee
    #416
    Miert létezik ezen a sárbogyón hivatalos crack ???
  • Forrest Tomee
    #415
    Ha elolvassátok a külföldi fórumokat akkor kiderül, hogy a MAGIC féle működik csak nem hivatalos crackelt verzió. A 2. lemezt ki kell írni, nem lehet mountolni.
  • [Rush]
    #414
    ez nincs "még" NUKE-olva

    HITMAN CONTRACTS

    Source..............: Retail
    Release Date........: 25.05.2004
    Store Date..........: Unknow
    Protection..........: SecuROM *new*(4.x/5.x)
    Game Type...........: Third-Person Action
    Rar files...........: CD1 46*15 CD2 28*15
    System Requirements
  • Sephi
    #413
    Neked meg nem kene feltetlenul egyfeszt belekotni a konzolba.

    Es hat csak szolok hogy en meg nem igen lattam olyan konzol atiratott Pc-re ( vagy forditva ) ami nem ugyanolyan volt. A menuk valtoztak de a jatekemnet es a kuldetesek nem.
  • zaki
    #412
    na látod
  • hykao #411
    Na jóvan na.
  • antijedi
    #410
    ps2nek nem feltétlen kell oylannak lennie mint a pcs verzionak (remélem nem is oylan lesz... :P)
  • Sephi
    #409
    SPOILER ?:)
  • zaki
    #408
    ez mind szép és jó, de elfelejtettél egy bűvös szót :)
  • Sephi
    #407
    Hya! most voltam baaz es felrobantotam egy egesz tengerallatjarot! Azta mekkora efektje volt!

    De mindent stilusosan csinaltam! A kapitanyt ugy oltem meg hogy mikozben toltotte a vodkat akkor fojtottam meg :)

    Majd amiutan felrobantottam mindent csak szepen ovatosan elsetaltam/vonatoztam a repuloig majd stilusosan felszaltam!

    Es most vagyon angliaban vagy hol es baszott nagy mocsar kozepen! Kimentem a mocsarbol es egy atkozott nagy haz van elottem! Termeszetesen esik az eso :))

    Kurva nagy vaz!
  • zaki
    #406
    Sephi péeskettőn nyomja :)
  • hykao #405
    Kukk #402 :)
  • antijedi
    #404
    mivel mgé senki nem szedte le asszem... :/
  • hykao #403
    Pár in-game képet bedobhatna valaki!
  • Sephi
    #402
    Jelenleg Siberiaban vagyok es az a repteri hovihar efekt kicsit tatott szajal hagyott...

    Meg is mergeztem az egyik celpontott Laxatival mire kiment fosni es tok elethuek voltak a foso hangefektek :))
  • Sephi
    #401
    En le sem toltenem amig nem jelenik meg valami hires nev allat...
  • Eisenhower
    #400
    2004-04-25 PC Game ISOs Hitman Contracts (c) Io-Interactive *CLONECD* 102x15 MB MAGIK na ezt a verziot ne szedjétek le NUKE az nforce-on írják
  • grebber
    #399
    Valaki leszedte már valamelyik verzióját ennek ha igen melyiket????
  • Sephi
    #398
    Tutod vegulis a Hitmanbe nem is kellene annyit lovoldozni... en alig hasznalok fegyvereket...
  • Caponee
    #397
    Nekem is van konzolom de csak Autozom vele.Ugy fel tud idegesiteni egy ilyen lövöldözös game hogy egyszer tuti hogy a kontroler látja a kárát.Egérhez szokott a kezem mikor fps vagy tps -rol van szó.
  • Lacc
    #396
    Fojtani kell :P
  • Sephi
    #395
    Nekem se egy leanyalom Ps2-on jaccani mert Pc-en tuti hogy jobb az iranytasa.

    A Ps2 verzanak talan ez az egyetlen hatranya hogy ha eppen lovoldozes van akkor eleg nehez celozni :(
  • grebber
    #394
    Remélem hamarosan jön a Deviance féle verzsön.
  • Caponee
    #393
    Vagyis egy jódarabig biztosan nem..
  • Sephi
    #392
    Szerintem amig ki nem agya a DEV vagy a Razor esetleg az iMMERSION addig ne is konlodjatok vele :((((

    jobb kesobb mint soha!
  • Caponee
    #391
    Remélem talpra fog állni ,de szvsz már soha nem lesz a régi.
  • Lacc
    #390
    Hát eléggé belassult szegény warez :(