2828
  • Jhon Balu
    #469
    Bittos hogy jo a diesel változat azt hallottam hogy átvágás?
  • Sephi
    #468
    Pontosan.
  • spR
    #467
    "patchben jon majd az uccso palya korrektul, allittolag 5 perc alatt rakta ossze az utolso palyat az io interactive... szegyeljek magukat:)"

    Ez nagyon vicces infó, nem tom honnan szednek az emberek ekkora marhaságokat. Mondom ezt annak tudtában, hogy a Hitman Contracts EGYSZERRE jelenik meg minden platformon (konzolok, PC), szal ha a PC retail verzióbol kimaradt vagy szar az uccsó pálya, akkor konzolra ki se jöhetne a gamma, mert ott nincs patch, a Sony meg a Microsoft nem engedné kiadni.
  • gergou
    #466
    ez mar lefutottlemez, nforceon kideritettek, hogy q bolti menujeben is ez van: build 166 april 7th

    Hozzateszem, patchben jon majd az uccso palya korrektul, allittolag 5 perc alatt rakta ossze az utolso palyat az io interactive... szegyeljek magukat:)
  • Sephi
    #465
    Hat azt soha el nem lehet felejeni szal szerintem is inkabb varjatok meg a jobb megjelenest.

  • Sharinghan
    #464
    Mind a kettő BÉTA!!! Build 166 , emlékeztek még hogy a Hitman 2- vel mennyi kavarás volt? Azt is kiadták bétában és a bolti megjelenés után ,majd egy hónappal jött ki az 1.0 ! Szal én inkább várok még, míg egy ismertebb csapat feltöri a retailt, annál is inkább mert ez a verzió szarakszik a radeonokkal, sok a bug, nincs rendes AI és igen, nincs utsó pálya ,meg outro!!!
  • Skyline
    #463
    Aztírták hogy az egyik nemfull nincs outro és nincs az uccsó pálya kidolgozva vaz...
  • toMpEr
    #462
    Mind a ketto full a Magik azert van nukolva az nforceon, mert 14 megas darabokra tordeltek, nem pedig 15-re
  • Knox
    #461
    alarm! a nagyobbik a nuke-os!
  • mike369
    #460
    mert a méret a lényeg, mi?
    Ja, amúgy csak a gázszámla volt...
  • Skyline
    #459
    ŐŐŐ ha figyeltél: Magic a nuke-os valszeg,és lejebb aztírják hogy a diesel féle a jó.
  • pinehead
    #458
    Sztem a nagyobbik, Én azt szedem.
  • pinehead
    #457
    Hüle...
  • Skyline
    #456
    Namostakkor melyik változat a fullverzió???
  • Sephi
    #455
    Na vegre! Jaccatok ma' es segitsunk egymason mert nekem nehezen megy a Anglijai palya :(
  • mike369
    #454
  • mike369
    #453
    Így van! nincs itt semmi geb@sz! már leszedtem és játszok és semmi gon.............. ki kopog?.....................engem keresnek?..................de miért?..................NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE.......................
  • gergou
    #452
    GLOBAL MESSAGE: HITMAN 3 RELEASES ARE CLEAR/TESTED! MAGIK/DIESEL BOTH ARE FREE OF SPY/TRAP/IP-TRACKING SOFTWARE, MAGIK RELEASE SHOULD BE NUKED DUE TO LACK OF COMPRESSION AND NOT FOLLOWING SCENE RULES


    Ez a lenyeg, amint tudom, mar szedem is...
  • mike369
    #451
    melyik fele?
  • toMpEr
    #450
    a diesel fele jo
  • Sephi
    #449
    Nem nem szerintem eppen ellenkezoleg nagyon is fresh vagyok! Neked van valami a seggedben mert nem birsz beken hagyni!
  • pinehead
    #448
    Ok, akkó' hagyom.
  • djcom
    #447
    mind2 nuke!
  • pinehead
    #446
    Szedhető vmelyik verzió, vagy várjak a "nagyokra" ???
    Köszönöm.
  • Lacc
    #445
    Csak örül hogy játszhat :P
  • antijedi
    #444
    hmm, viszont kezd emgerősödni azon hiedelmem hogy ma este be vagy rugva, vagy nemtom ;P
  • Sephi
    #443
    Szavaid legyenek aldottak!
  • antijedi
    #442
    most minek vitatkozak? mindenki azt hisz amit akar... :P
    többek között énis... :P
  • Sephi
    #441
    Persze persze , majd el is hiszem.
  • antijedi
    #440
    akkor csináljál :)
    irigykedni meg már cask azért sem mert elöbb hulljon ki összes fogam minthogy konzolhoz nyuljak :P
  • Sephi
    #439
    Csak milyen kar hogy ott nincs is Hitman forum :)

    Mivan tappancs? Csak nem irigykedel ? :)
  • antijedi
    #438
    mivela többi konzolos inkább a konzolosok forumába ir..., nem véletlen :)
  • Sephi
    #437
    Tenyleg csak en vaok az egyetlen aki mar jacca?
  • Knox
    #436
    Ne bombázzuk egymást negatív hullámokkal! KELL hogy jöjjön!
  • Caponee
    #435
    Én nem látom ott pedig már véresre bambultam a szemem :)
  • nagykispeter
    #434
    Lehet!Bár igazából nem tudom mi van ez mögött de szerintem ha FBI-os szívatás lenne mögötte akkor kiadták volna valami normális banda nevében és akkor nem gyanakodnának így az emberkék!
  • Smuggler
    #433
    Én már nagyon gondolkodok ezen. CDGALAXIS-ban 9990
  • Shep
    #432
    hát akkor marad a bolt?
  • gergou
    #431
    csak nekunk nem clonecds kell am:) Valmi olyasmi, ami mogott ez all: deviance/razor1911/immersion .... Nos ilyen meg nincs, es mar kezdem elveszteni a hitet, hogy valha is lesz:)
  • nagykispeter
    #430
    Hát az szerint már rég