2828
  • Shep
    #509
    A diesel verzió akkor jó vagy most akkor mi is a tényállás?
  • YencY
    #508
    Majd reggel megnézem.
  • YencY
    #507
    Kreditwebre.
  • Yeahhh
    #506
    Nekem onnan van de sajna mint alább irtam,nem lehet elinditani a játékot.Alább leirtam a jelenséget...
  • Caponee
    #505
    SMS webre gondolsz?
  • Corey
    #504
    hát eidos, faszán megjelentetted ezt a demót is.. sehol semmi, egyedül a saját kis xar ftp-re pakolta ki, ami max 250 fős és mellesleg 10k alatt szed
  • YencY
    #503
    Miért nem probáljátok meg a kreditwebet, ahelyett hogy állandóan nyavalyognátok. Teljes sávszéllel lehet tölteni.
  • grebber
    #502
    Na elkezdtem az elkezdhetetlent szedem bittorenttel a fullt.Kemény 0-3 kb 108óra :( de kivárom 1 hónap és lenn lesz .
  • Yeahhh
    #501
    Játszik vele valaki pc-n?
  • Smuggler
    #500
    Lol elindult :) kemény 4k-val szed, varhato volt
  • Corey
    #499
    gyorsabb voltam;) amugy tele van szerverük valsz
  • ubi
    #498
    Demo
  • Corey
    #497
    demó itt található elvileg
  • Gandibá
    #496
    Normális verzióba nem is lesz neten csak klónszarban?
  • spR
    #495
    Az odáig rendben van. Csakhogy az általad említett gamék PC-s játékok (gamespot-on csekkeltem), ahol lehet peccsel pöcsölni, viszon olyan játéknál, ahol minden platformon egyszerre jelenik meg a game (és ugyanaz a gameplay), szóba se jöhet ilyenféle bug, mert nincs patch. (És a HMC ebbe kategóriába esik) Erről meg ennyit. :))
  • Corey
    #494
    Black and White utolsó pályája az kiadott verzióban jáchatatlan volt. Az Independence War II egyik küldetésén nem lehetett túljutni a kiadott verzióban, mert egy csekpointot nem észlelt a game. mind2-t peccsel orvosolták ennyit erről:)
  • spR
    #493
    Légy nyugodt. A Contracts esetében ugyanazok fejlesztik a PC-s és konzolos változatot. Persze PC-re jön patch (asszem már be is jelentették) de az vmi grafikai bug miatt van, ami pár videokátyán jelentkezik. Súlyos gameplay buggal (egy pálya hiányzik, vagy nem lehet végigvinni) nem adnak ki játékot, pláne olyat nem, ami egyszerre jelenik meg minden platformon
  • Yeahhh
    #492

    INSTALL DIRECTIONS:


    Install game using Alcohol 120%

    ** IMPORTANT **
    Burn CD2 with Alcohol using SecuROM *new*(4.x/5.x)(doesn't matter what speed), be sure RMPS checked, Write method RAW DAO... Run game with CD 2 in CD ROM drive, then open alcohol activate RMPS emulation. CD 2 MUST be burned in order for the game to run..

    I used Alcohol version 1.4.8.222 any version that supports the above SecuROM version should work



    Enjoy this top game..

    Crack, What Crack??


    Ha ezt valaki elmagyarázná....
  • gergou
    #491
    Egyebkent most tobben vesznek original hitmant, es talan ennek kovetkezteben jobban odafigyelnek a pcs gamekre... Inkabb varok 1 hetet a kaloz verziora, de ne holmi shit konzol atiratokkal jatszak:) ugyhogy oruljunk, a pc nemsoka regi fenyeben fog tundokolni:)
  • nagykispeter
    #490
    Hát ez igaz
  • gergou
    #489
    aztan jott a patch, es mindenki orult:)
  • gergou
    #488
    hozzateszem teljesen masok fejlesztik a pcs es a konzolos valtozatot, ezert volt pl, hogy a The Thing nevu gamet pcn patcsh nelkul nem lehetett vegigtolni, mert mikor a foszornyet elkezdted loni, illegal operation tortent, aztan konzolon megis mukodot...
  • gergou
    #487
    Teljesen mind1, mert a bolti verzio is build 166, a hivatalos eidos forumon mindenki megnezheti!
  • Yeahhh
    #486
    Ha van valakinek Magik verziója ,help pliz,mert nem tudom inditani.Alcoholból felrakom de semmi cracket vagy ilyesmit nem találok a lemezeken.És kiirni nem lehet mert azt irja ki az alcohol hogy unrecognised format,pedig mds kiterjesztés.Köszi előre is
  • BlackWolf
    #485
    na ez megnagyobb baromsag
  • antijedi
    #484
    miért ? már majdnem olyan jó mint amit én irtam :P
  • BlackWolf
    #483
    ezt a baromsagot
  • bodesz
    #482
    na én várok még 1 hetet utána letöltöm gyorsabban
  • Coolfire
    #481
    Látszik,hogy most néztem SW-t.:)
  • Coolfire
    #480
    Ááááá...majd Darth Vaderék a halálcsillagról.:)))
  • antijedi
    #479
    ez midn semmi! a következő hitman már oylan védelmeel lesz ellátva hogy ahogy megtudta a chip a lacimedet egy titkos amerikai űrágyúbol azonnal csapástmérnek a lakásodra! :P
  • Coolfire
    #478
    Ja,hogy ez már ilyan fejlett progi?Először ip és macszám,majd lakcímnyilvántaró,anyakönyvi hivatal,adóhatóság,tb és megy a cia-nak és az fbi-nakaz adat?
  • Coolfire
    #477
    Már biztos piszkálják azért.:)Legalábbis remélem.Feltörhetelen védelem nincs,amit ember talált ki,azt fel is lehet törni.Pölö hogy verték magukat a direkthibás védelemre(tages).Igaz szipkázott vele az FLT lsd. XIII,de megoldották.:)Ilyen jelentgető progicska az első széria WinXp-ben is volt,de el lett abból is tüntetve.Elég röhejesen hangzik,gondoljátok csak el,megveszitek véletlenül a boltban akkor is küldi majd az infót?Vagy csak a biztonsági másolat?
  • toMpEr
    #476
    ez biztosan igyvan. azt hallottam egy titkos csippet epitettek a cdlemezbe es amikor berakja valaki a gepebe elkuldi a lakcimet egy szupertitkos amerikai kemmuholdra!
  • nagykispeter
    #475
    Lehet hogy maguk a fejlesztők építettek be valamit a játékba és azért bukott meg az FLT is mert mikor felakarták tőlteni akkor csaptak le rájuk!Lehet hogy a többiek is azért nem mernek hozzányúlni(legalábbis addig míg jól át nem vizsgálják)!
  • Coolfire
    #474
    Thx a linket,de ez sem muzsikál..:(
  • Hmuda
    #473
    Ahham. Köcc, télleg jó lenne már túltenniük magukat a "tragédián" és elkezdeni működni, mert a közönség éhes. :D
  • toMpEr
    #472
    ez a torrent nekem mukodott
  • Coolfire
    #471
    Hát a listboxon egy szerveren van(ps2),cseh hubon is láttam(amigo)és van egy bittorrent link,ami nem akar műxeni.Szvsz még minden oldal,szerver vár vmi nevesebb release-re.:)
  • Hmuda
    #470
    Az Nforceon látom, hogy az alcoholclone törés nincs nuke-olva de sehol nincs fent. Merre található?