1310
Lords of the Realms, Conqueror AD. 1086 és az ősöreg C64-es Medieval Lords RTS/KOS keveréke ...
  • Rusy
    #70
    kíváncsi vagyok a játékra, mikor jelenik meg?
  • Chaos Mad
    #69
    ja az engem is érdekel, jobb mint a stronghold?
  • antijedi
    #68
    várak épithetősége menyire van kidolgozva?
  • Trespasser
    #67
    Honnan tudom letölteni a játék ANGOL demóját a Gamershell-en kívül?
  • Pluskast
    #66
    Ja és becsületükre legyen mondva a készítőknek, hogy egy ilyen jó kis demóval ajándékoztak meg minket.
  • Pluskast
    #65
    A demo alapján is igen. Azért mert nincsenek benne olyan szép és látványos csaták mint a Rome Total War-ban attól még nagyon is jó game lett. Rég találkoztam ilyen komplex gazdasági rendszerű játékkal, és a komplexet pozitív értelembe gondolom.
  • AnuluWork #64
    A Demo alapján nem.
  • formatuq
    #63
    elsejen jon ki, es elso osztalyu game
  • PREMIERE1
    #62
    30-ikán jön ki! De szerintem nem lett olyan jó, bár benne van kicsiny hazánk is.
  • formatuq
    #61
    meg egy forras:

    http://www.gamershell.com/news/17536.html
  • formatuq
    #60
    ittmeg az angol:

    Fileplanet: http://www.fileplanet.com/files/140000/146084.shtml
    Boomtown: http://download.boomtown.net/en_uk/...iew.php?id=6307

  • grebber
    #59
    NÉMET DEMÓ 297MB
  • grebber
    #58
    Még szinte alig van infó majd ha lesz demó akkor lesznek páran :)
  • Mr.Macho
    #57
    Hát remélem, de a népet mégsem nagyon érdekli (57 üzenet)...
  • RangeR
    #56
    Hát ez lehet, hogy hosszú idő óta végre tényleg nagy game lesz! Olyan Age of Kings - Stronghold ötvözet és ez pont jó is lenne!
  • Chaos Mad
    #55
    váháá..
    ez nagyon jo kis jaték lesz! már nagyon várom, 1 hét asszondod? remélem igazad lesz! :)
  • Smokk
    #54
    Az baszna be ha 1*re jelenne + a Roma:Total War-ral!!!
    Tudom h azert nem 1 kaposzta a ketto, de azert megis...
    Komolyan nem tudnam melyikkel jatszak.
    Mi a faszert kell ezeknek a kiadoknak mindig 1 idopontra tolni az osszes jo jatek megjeleneset?!?
    Bezzeg az uborkaszezon alatt baszik vmi is megjelleni(nyaron amikor a legfaszabban raerne az ember)
    Ezt azt hiszem soha sem fogom megerteni teljesen...
    Persze azert orulok h lassan ez is kijon!
  • pedro870
    #53
    jöjjön csak, mert nagyon királynak tűnik
  • a.carkey
    #52
    GOLDBA MENT JA! Lassan jön. Remélem jövő hét! :)

    Egy új kép:
  • grebber
    #51
    Knights of Honor GOLD!!!!!

  • FrezeR
    #50
    egyre jobban várom!
  • [Jakuza]
    #49
    Knights of Honor

    Publisher: SUNFLOWER
    Developer: Black Sea Studios
    Number Players: up to 6
    Platform: PC
    Media: Release Date
    N Amer 09/01/2004






  • grebber
    #48
    Knights of Honor: baltaarcúak

    Sogun, 08:55 - Játék: Stratégia

    (Gamers Hell) Három csodálatos képpel bővült a Knights of Horror webszájt. Napfényre került a hat lovag klassz: építő, pap, földesúr, hadúr, kereskedő, kém. Megtudhatjuk továbbá két reguláris egység leírását. A balra látható úriember a szláv baltás harcos, akinek egyetlen fegyvere egy rozsdás balta. Az a barna kerek a másik kezében valószínűleg a söröstálca, csak a tegnap esti tivornyázás után elfelejtette elengedni..

    Második fajta egység előállítása kissé macerásabb lesz. Nevük: Varangian (jobbra). Viking leszármazottak, kik délkelet Európába menekültek és sikerült hírnevet szerezniük. Ezután Konstantinápolyban bevették őket az elit őrségbe. Láncinggel és hatalmas vasból készült pajzzsal védik magukat, amelynek súlya igen tetemes lehetett. Borotvaéles harci balta a fegyverük, amelyet esténként imádnak fenőkővel élezgetni, közben kihívó vigyorral merednek az őket bámulókra. Barakkjaikból állandó fémcsürüszkölés hallatszik ki.

    info: Hardwired

    Új képek!


  • Chaos Mad
    #47
  • FrezeR
    #46
    nagyon tuti lesz!!
  • grebber
    #45
    Knights of Honor egységek
  • Mr.Macho
    #44
    rohadt jól néznek ki a várak a játékban, és nem csak a térképen, hanem csata közben is. Ezt úgy hiányoltam pl az AOK-ből.
  • Chaos Mad
    #43
    nagyon jo lesz!
  • grebber
    #42
    Knights Of Honor: lovagkommandó

    Sogun, 08:53 - Játék: Stratégia

    (Worthplaying) Királynak születtél, ezért segíted népedet, mialatt a rangban és hatalomban magasra emelkedsz. Háború, diplomácia és bimbózó gazdaság az eszközeid befolyásod és tekintélyed növelésében. Lojális lovagrendnek parancsolsz, amely speciális kommandós egység hatékonyságával működik és mindent képes elrendezni. A játék egyedülálló hatalomuralmi felépítése friss stratégiai élményekkel kecsegtet.

    Info: Hardwired



  • steweee
    #41
    vhol már láttam hogy megjelent márciusban. kamu? én is csodálkoztam rajta, az isonewst folyamatosan figyelem, aztán ftp-ről töltök, de előfordult már hgoy nem írták be az isoba.
  • grebber
    #40
    Mikor fog inkább nem ??

    Még ki sem adták.
  • steweee
    #39
    mikor jelent meg ?
  • grebber
    #38
    Képek.
  • HuAn82
    #37
    Azta....nagyon szép, és hangulatos képek. Ha valóban így lesz #31, akkor a jövendőbeli kedvenc játékomat köszönthetem!
  • zaki
    #36
    ja akkor szar nem lehet
  • Dansky
    #35
    Az EA adja ki? Bakker. :(
  • zaki
    #34

  • zaki
    #33
  • zaki
    #32

  • zaki
    #31
    Ősszel érkezik a Knights of Honor
    2004. április 9. 18:07, Péntek - Demkó Zsolt

    Az Eletronic Arts bejelentette, hogy Európába ősszel fog megérkezni a Black Sea Studios fejlesztése alatt készülődő középkori stratégiai játék, a Knights of Honor.

    A Knights of Honor egy izotermikus nézőpontú középkori stratégiai játék, mely az információk alapján egyesíti az European Wars és a Stronghold erősségeit. Európai királyként feladatunk birodalmunk vezetése, ami igen sokrétű elfoglaltságot takar. A hadviselés mellett ügyelnünk kell a helyes diplomáciára, ugyanis nem állhatunk hadban mindenkivel. Figyelemmel kell kísérni a birodalmunk pénzügyi helyzetét is, megteremtve az egészséges egyensúlyt.

    Földjeink és népünk védelmére összeállítható csapatainkat 25 féle egységből válogathatjuk össze. Ha valaki keveselné számukat annak kiemelném, hogy mindegyiknek négy szintje van. Katonák mellett nagy szerepet kapnak a lovagok, akiknek 25 képességük fejlődik, így elég kevés lesz az esélye, hogy két teljesen azonos lovag összefut. Lesznek abban a korban előforduló harci gépek is (katapult, dárdavető), mi magunk pedig egy kastélyból irányítjuk a birodalmat, ezért annak a védelmét is érdemes megerősíteni. Építhetünk tornyokat, kapukat, nagy falakat és még sok mindent.

    A játék grafikai motorja képes lesz kezelni a nappalokat és éjszakákat, ezért az éjszakai rajtaütések izgalma is valóssággá válhat majd. Az éjszaka nem csak a terület elsötétítését jelenti, az emberek lámpát gyújtanak, történeteket mesélnek és énekelnek, az őrök fáklyákkal őrjáratoznak.

    A játék támogatni fogja a multiplayert is, ahol nagy történelmi csatákat játszhatunk majd le egyszerre akár hatan. A grafika szerintem hozza a kívánt színvonalat, de nézzétek meg a képeket és döntsétek el ti.

    Info: SG.hu