1310
Lords of the Realms, Conqueror AD. 1086 és az ősöreg C64-es Medieval Lords RTS/KOS keveréke ...
  • [Jakuza]
    #110
    Nem kell a tereles #81-ben le van irva.

    Konnyu CloneCD-vel egy Image-t csinalnji, de ha crackelni kell egy exet ahhoz ,mar holt hulyek.
    A crackelt valtozat amugy szazszor jobb mint a CloneCDs, es erre majd rajossz, ha olyan CD irot veszel majd ami nem tud irni 4X sebesseggel.
    """""Akkor nem lesz am CDre kiiras hogy mukodjon is.""""""
    Viszont Crackeltnel ilyen blama nincsen.CloneCD-s valtozat sux.

    Gyerunk ird ki CDre aztan jatsz vele crack nelkul, aztan magyarazd a bizonyitvanyt.
  • antijedi
    #109
    ki is szoktam dvd-re irni több gamet együt isóban..., erről ennyit... :P
  • antijedi
    #108
    már nem tudsz mit mondnai, grat, nah tényleg sorry az offért valami mod szvsz törölheti... :)
  • antijedi
    #107
    jah és mondtam a dvd-s verziot, te abba probáltál belekötni sikertelenül...
  • [Jakuza]
    #106
    Akkor ird ki es jatsz.
  • antijedi
    #105
    #96-ra válasz..., legalább azt ovlasd el amit te irtál...
  • [Jakuza]
    #104
    Na elegis volt az offbol.
    Sorry a KoH-osoktol.
  • antijedi
    #103
    jah és sims 2 is cloneos , ahol eleinte mindenki szivott a rossz crackel, nekem simán ment emulálva...
    tényleg deszar ez a clonecd...
  • [Jakuza]
    #102
    Itt most nem szimplan az emulalasrol van szo es ezt te is tudod, csak arra akarod terelni a szot.
    Meseld mar el nekem, mi tortenik, ha ki kell irnod CD-re ?
    A Crackes minden esetben elfog indulni, barmilyen trukkozes nelkul ?
    A Clone CD-s ezzel ellentetben ?
    Szal ennyit az okoskodasodrol.
  • antijedi
    #101
    söldner is clonecd-s pedig nfo szerint az is securom 5-t használ és blacklist van az emukon..., daemonal simán megy... :P
  • antijedi
    #100
    pl :) de a dvd-s emulálos modszer akkor is megy még :)
    de ennyi erővel mondhatnánk azt is mit fogsz majd kezdeni ha kijön a elgujabb optikai formátum amihez nem adnak majd ki irot a védelem kijátszásnak megelőzéseként és majd csak emulálás fog menni..., nem kéne ennyire a jövőbelátnod :)
  • antijedi
    #99
    rome- clonecd-s és emulálom..., madden 2005 ugyszint (ua mint tiger woods pga...) port royal 2 is cloneos... és mindegyiket amulálva jáccom a mai napig..., ennyit az okskodásodról... :)
  • [Jakuza]
    #98
    Aztan mit fogsz veluk majd kezdeni, ha megszunik az Eide ? A hajadra kened ?
  • antijedi
    #97
    én csak azt modntam oylat érdemes venni..., azt nem mondtam hogy vágd ki a régi cdirót..., birom az iyleneket akik vesznek egy uj irót és a régit rögtön kivágják, iylenekre pl tökéletes az is... :)
  • [Jakuza]
    #96
    Te ugye nem lattal uj Securomos vedelmeket ?
    Eleve azzal kezdi , hogy megnezi van e CD Emulator a gepre telepitve es ha van el sem indul.
  • antijedi
    #95
    nyűgös? a hiba náald van nálam egyedül sf3-al volt iylen gond de az is megoldható legrosszab esetben mini imageval..., összes többinél simán megy emulálva is... (persze lehet hogy te még daemon 0.0001 beta-t használsz amit már mindenki feketelistára rakott de akkor ne is csodálkozz :P)
  • [Jakuza]
    #94
    Na eppen ez az.
    Nezd meg az ujDVD irokat, mar eleve ugy indulnak, hogy 8x-oros iro es mar 1X-es DVD szabvanyt sem lehet vele irni, a CD szabvanyokrol meg ne is beszeljek.
  • [Jakuza]
    #93
    Mar ha elindulna DVDrol az image, ha a vedelem nyugos a CD Emulatorra.
    Na ezert kell ra a crack.
  • antijedi
    #92
    (azt már ne is feszegessük hogy értelme nem sok van mamár cd irót venni amikor egy dvd vagy majd egy blueray iro sokkal jobban megéri, cd irogatásra meg addig jó lesz a régebbi iró is, nem kell havonta ujat venni... :P)
  • antijedi
    #91
    jah és méllesleg nem kell minden szar cd irót összevásárolni aminek csak 8x-es a legkisebb irási sebessége..., nem a szép doboz alapján kéne vásárolni hanem előre eldönteni mire kell mire lehet szükséged amit ki akarsz vele irni és akkor nincs oylan gondod hogy nem tod kiirni mert hülye voltál és nem olyan cdirót vettél mint ami kéne... :)
  • antijedi
    #90
    mellesleg szvsz ha safedisk 2/3as gamet gyorsabban irsz mint 4x abból se lesz semmi bajod (persze nem 52x-el de 8x lehet belefér, erre való urjairható ki kell probálni... :P)
    én egyedül sf3nál láttam oylat ahols ebesség is számitot meg minden anyám kinya, azt énse tudtam kiirni de mount ott is megy... :)
    arról nem is beszélve hogy mamár fogsz egy dvd-t és felvágod rá gamekat iso-ban azt onnét mountolod ha nagyon nosztalgiázhatnékod lesz 10 év mulva... :)
  • antijedi
    #89
    ez iylen berögzödés lehet nálam..., nálam sf3-at kivéve még soha nem volt problémám clone cdvel, és fele olyan macerás mint a crack..., ha jól esik szivni azzal hogy minden patchhoz uj crack kell és majd nézel nagyokat ha egyikhez nem készitenek a cracker urak akkor használj crackeset... , arrl nem is beszélve hogy mai gamek 80%-t ki se érdemes irni, ember bemountolja egyszer végignyomja vagy kétszer azt del..., nagyon ritka za olyan game amit éremes kiirni...
  • [Jakuza]
    #88
    Mar most van egy csomo olyan iro aminek 8* a legkisebb sebessege.
    Amugy nem csak az SF3rol van szo, hanem a legtobb uj vedelemrol.
    Ilyen pl a Safedisk is.
    Olvassuk el pl a Rome Total War vagy a Tiger Woods PGA Tour 2005 *AlcoholClone* , esetleg a Call of Duty: United Offensive nfojat.
    "1 Unpack it.
    2 Burn CD1 with Alcohol 120% v1.9.2.1705, profile: SafeDisc 2/3, speed: 4x

    Nezzuk meg pl a Securom v5-t. 12X folott nem szabad irni es meg akkor se biztos hogy jo lesz, 4x altalaban amikor jo.

    Warhammer 40K Dawn of War nfo: Blindwrite, max 12X

    Additional Notes : this release was tested with a liteon 52x burner.
    Please ensure that any emulation software (though not required) such
    as Alcohol 120% or Daemon Tools are upto date as to avoid any black listing
    problems.

    Szal tok felesleges valoban a vita, de nem azert mert igazad van, hanem azert mert Clone CD egy szar. :P

  • antijedi
    #87
    nekem ez nem tünt fel eddig minden gond nélkül lehet olyat kapni aminek megy a 4szeres is..., nem is vennék oylat aminek nem...
    amugy ha uj védelem alatt sf3at meg társait érted akkor meg tök fölösleges ez a vita mert amire kijön hozzájuk egy crack adigra eltelt fél év és már akutyát sem érdekli...
  • antijedi
    #86
    ugy is mennek...
  • Mr.Macho
    #85
    mi a helyzet ha nem kiírom hanem daemon-tools vagy alchohol virtual drive-ot használok?
  • Mr.Macho
    #84
    még szerencse hogy az én cd-íróm max 4x :)))))))
  • [Jakuza]
    #83
    Az uj vedelmeknel az osszeset ha 4* felett irod meg a CD nem mukodik.
    A masik fele, elobb utobb csak olyan CDiro lesz a piacon, ami nem fog tudni 1x,2x,4x-esen irni.
    Mar a Plextor is kezdi.
  • antijedi
    #82
    elfelejted hogy a hagyományos gamekat nem fontos 4szeresen kiirni, csak egynéhány van amit igen..., ráadásul én még nem sok oylan cdirot láttam ami nem tud 4szeresen irni, de azok aztán tényleg ritka szar példányok lehetnek... :P
  • [Jakuza]
    #81
    Azert mert , ezek a gyokerek mar regen nem warez teamkent mukodnek.
    Konnyu CloneCD-vel egy Image-t csinalnji, de ha crackelni kell egy exet ahhoz ,mar holt hulyek.
    A crackelt valtozat amugy szazszor jobb mint a CloneCDs, es erre majd rajossz, ha olyan CD irot veszel majd ami nem tud irni 4X sebesseggel.
    Akkor nem lesz am CDre kiiras hogy mukodjon is.
    Viszont Crackeltnel ilyen blama nincsen.CloneCD-s valtozat sux.
  • antijedi
    #80
    mert a clonecd-nek sokkal több értelme van a crackes verzioknál... 8sima gameknél nem kell crack, patchelhető etc..., ami meg ilyen spéci sf3-as vagy hasonlo ott meg crack ugyis csak jóval késöbb lesz...)
    én ha tehetán csak clonecd-set használnék mindenből csak még mindig megvan az embereknek ez a berögzödése hogy nekik márpedig crack kell... :/
  • Mr.Macho
    #79
    miért van az hogy egy csomó iso először clonecd változatban jelenik meg, utána meg kijön bin és cue formában is?
  • formatuq
    #78
    TLFBTTEAM]荣誉骑士 克隆版
    10.03.04.Knights.Of.Honor.CLONECD-CXZiSO

    http://isohunt.com
  • formatuq
    #77
    ha valaki lat forrast, kerem szoljon, felrakom egy ftp-re ahol masok is elerhetik
  • Mr.Macho
    #76
    nforce-on még nem jelent meg, utána megdobbhat valaki torrenttel vagy ftp-vel :D
  • formatuq
    #75
    senki?!
  • formatuq
    #74
    megjelent, amazon.de-n lehet kapni
    ha valaki tud mas forrast beszerzesre, gondoljon rank is :D
  • Rusy
    #73
    nem is baj ha nem stronghold vetélytárs, csak egy kicsit hasonlít rá tényleg, de a játékmenet lehet más, szó a mi szó a képeken gyönyőrű várak vannak...
  • antijedi
    #72
    szvsz ez nem stronghold vetélytársnak készül de mind1... :)
    én csak ugy mellékesen kérdeztem várakat nem oylan stilusu képek alapján mint a stronghold... :)
  • Rusy
    #71
    jaj bocs visszaolvastam, képek alapján bejön, tényleg hasonlít a strongholdra, amíg ki nem jön a 2 addig elleszek vele biztos, a strongholdot nagyon szerettem...