1310
Lords of the Realms, Conqueror AD. 1086 és az ősöreg C64-es Medieval Lords RTS/KOS keveréke ...
  • [Jakuza]
    #150
    Na ennyit arrol, hogy milyen jo is a CloneCD-s warez.
  • grebber
    #149
    Na akkor maradt a várakozás normális verzióra.
  • RangeR
    #148
    Mostanában ez van az új játékoknál. 2-3 hétig. Utána jön a rendesen szanaszét crackkelt verzió, ami megy mountolva is és bármivel fel lehet írni. 1-2, max. 3 hét. A többivel is ez volt a közelmúltban.
  • Csacsi
    #147
    #143-as hozzászólás, nem sokkal lejjebb van, csak kicsit kéne olvasni, de inkább idecopyzom neked.

    "Game will not run mounted due to virtual drive blacklists so....please burn!."
  • grebber
    #146
    Mountolva nem megy?
  • formatuq
    #145
    mokodik!!!!!!!!!!!!!
    hahahaha

    megirtam 4x sebessegl, nem jo
    megirtam full speed-en, nem jo
    megiram 12x speed-en, ES Jo!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    daemon tools-t ki kell kapcsolni, es lehet inditani, kicsit szuttyok, de megy.
    sok sikert mindenkinek!

    iro: plextor
    lemez: sony cd-r, 700mb supremas, nem tudom mi ez, de ez is ra volt irva

  • formatuq
    #144
    na, mindent ugy csinaltam mint ahogy az nfo irja, de persze nem megy.
    (Liteon Cd Rewriters are the recommended hardware)
    nekem plextor van.
    ha valaki esetleg tud valamit, kerem ossza meg!!!
  • formatuq
    #143
    lehet elvesztettem a fonalat, de a knights of honrot kiadtak.
    nekem marmeg is van, persze hogy nem eredti.
    ezt irja a nfo:
    CXZiSO  Da CloneXpertZ  CXZiSO
    ÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄ

    *** Presents ***
    ÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄ
    Knights of Honor CLOneDVD
    ÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄ-ÄÄÄÄÄ
    [ http://www.knights-of-honor.net/ ]
    ÚÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÂÂÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄ¿
    ³ Release Date: 03-10-04 ³³ No Of Rars.:CD1 52/752MB ³
    ³ CD2 36/513MB ³
    ³ Supplier....: Niceguy ³³ Game Type..: Strategy ³
    ³ File Format.: CCD ³³ CD(s)......: 2 CD's ³
    ³ Protection..: SecuROM 5.03.06.0025 ³³ Version....: Retail ³

    *** Installation Notes ***
    ÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄ
    Game will not run mounted due to virtual drive blacklists so....please burn!.

    CD1 is not protected and can be burned as a normal iso.

    For CD2....please do the following..

    Burn using newest Alcohol 120% Version. Start alcohol’s image burning wizard

    and burn ccd' using the securom new (not securom new 4.x) datatype setting.

    Burn at 8-12x for best results though it has been tested at 52x.

    Liteon Cd Rewriters are the recommended hardware.

    [Note: Before burning you'll be warned that the image size doesn't match

    the lead-out specified in the toc and you'll be given three burning options.

    The first option is correct: "Keep TOC as on source cd, write until end

    of image file".]

    If you aint used to Clones use a CDRW!



    This clone should be used only as a back up for the game you bought!!!!

    bocs ha en ertettem volna felre
  • Rusy
    #142
    jaja én is...
  • Csacsi
    #141
    Már nincs fent, pedig már nagyon várom én is... :))
  • Pluskast
    #140
    Ez biztos, hogy kacsa
  • Rusy
    #139
    nem biztos hogy kacsa, izonews-ra felkerült...
  • Rusy
    #138
    hét a windows systembe telepít minden szart, pl starforce 3 esetében nekem a soldiers heroes of world war 2 ment kiírva nem tudom mai napig se hogy hogy de az a cd megy, de írtam azóta kettőt másnak egyik se megy, a panzers is ment annak idején, de nem kívánom mégegyszer megismételni, de a sims 2 esetében se biztos hogy megy mindenkinek, maradjunk annyiban hogy clone cd esetén megvan a szopás lehetősége, persze a sims 2 az simán megy de annak nem is kell védelem, mert így is több millió beteg ember megveszi...
  • Rusy
    #137
    mind a ketőtöknek igaza van szvsz, én is mountolva nyomom dvd-ről, így "leszarhatnám" más kínját, de itt van pl pont a sims 2, amit kiírtam egy havernak 4x-esen, mer nincs dvd olvasója, egy régi teac íróval, a dvdíróm nem ír 4x-esen, íróból nem volt hajlandó elindulni, csak egy lg dvd-ből, de az ő nemtom milyen cd olvasójából nem ment, csak a szívás van vele, én is szeretem az alcoholos játékokat ha mountolva megy bár utálom berakni a cd-t, inkább nocd crack, de az emberek nagyrésze nemhogy mountolni, még crac-elni se tud... Amúgy tud valaki valami letöltésicímet?
  • Mr.Macho
    #136
    mit csinál a starforce 3?
  • [Jakuza]
    #135
    Latod, hogy igy.
    Mostanaban kezdtek el a jatekgyartok, amikor nem kaptak a Starforce3 vedelmukert semmi figyelmeztetest, hogy alatelepit minden szart a Windows ala.
    Most egy kicsit felbatorodtak, hogy a tettuk kovetkezmenyek nelkul jart.
  • Mr.Macho
    #134
    hogy tehet ilyet egy legális szoftver? Kárt tesz más programokban?
  • [Jakuza]
    #133
    Amugy hogy ez a CD Emulatoros off eppen idoszeru legyen es AntiJedi koppanjon egyet.

    Knights of Honor game removes DAEMON Tools DLL-file?

    Womble used our news submit to inform us that the game "Knights of Honor" by Black Sea Studios/Sunflower contains a copy-protection that seems to remove the file deamon.dll from our harddisks. This file is part of the DAEMON Tools software, an application with which you can emulate certain copy-protections. Futuremore, the game requires a "burning software clean" system. So what does this mean for us? Is it legal to force customers to uninstall software? What will come next?

    As I started the game the following pop up appeard "Conflict, please deactivate or uninstall BlindWrite/CopyToDVD Patin-Couffin driver". After I uninstalled Patin-Couffin 24 (I"m using BlindWrite 5.2.5.138) I had to unlock DAEMON.DLL otherwise the game won"t start. I unlocked it and was finally able to play the game. After reboot I got this error message "C:\Windows\daemon.dll error", after checking the directories daemon.dll was gone
  • [Jakuza]
    #132
    Egyenlore pangas van a megjelenes teren.
    4 jatek is csuszik amit 1.-en kellett volna kiadni a Knights of Honor, a Shade: Wrath of Angels a Codename: PANZERS Phase One es a Strike Ball is kesik.
    Az Isohunt-os hir is csak kacsanak tunik, mert nincs sem az Isonewson, sem az Nforcen.
  • Mr.Macho
    #131
  • Csacsi
    #130
    Jujj de nagy az off, inkább erősítse meg vki, hogy tényleg kijött, és dobjon egy linket. :)))
  • Mr.Macho
    #129
    nincs kedvetek ezt egy "saját topic"-ban megbeszélni? :)
  • [Jakuza]
    #128
    Te kis butus, szerinted felveszem azt, hogy itt mast latatlanban ledegradal ?
    Nem az en negativ nivomat minositti kis butus, hanem a tiedet.
    A tenyekre ha nem tudsz mast irni, akkor egybol fikazol ?
    Hat lolita.
    Ilyen embereken mindig nevetek egy nagyot.
    A konnyebsegrol meg csak annyit, szamodra a konnyebb megoldas, csak a te nevedben beszelj.
    Es ha legkozelebb valami mellett allsz , akkor majd ha tenyeket ir le a masik fel , akkor probald cafolni te is tenyekkel, s ne ures hebegessel, mert azzal nemigazan lehet meggyozni senkit,csak a te ertetlensegedet bizonyitod az ugyben.
  • antijedi
    #127
    de szvsz neke dkéne abbahagyni mert aki a levegőben kapkodik az te vagy és te vered arra hogy ki miylen nagy warezteljesitményt csinál azzal hogy mit hogy tör fel..., szánalmas..., de tudod mit? legyen tied az utolsó szó irhatsz amit akarsz nem válaszolok mert tul sok az off..., a begyepesedett agyadal nem tudod felfogni amit a másik ir akkor fölösleges veled vitatkozni bármiről is..., te eldöntötted hogy márpedig a lconecd szar akárki akármit cisnálna neked akkoris szar lenne, erről ennyit...
    ui.: valami mod majd kitakarithatna pls...
  • [Jakuza]
    #126
    Hat te nagyon felrebeszelsz.
    En nem mondtam, hogy kinek milye van, hanem azt irtam, hogy a gyartok mar egyre kevesbe gyartanak olyan DVD ill CD irokat, amik nem irnak 4*en.
    Szal itt ne ferditsed a tenyeket.
  • antijedi
    #125
    ha már ugyis mással iratja meg akkor nem létezik hogy ne találjon egy oylan embert aki nem tud 4zeresen irni, azért annyira nem népszerűek még az olyan irók amik min 8szorosan irnak hogy ne legyen már oylan senkinek se ami még használható is...
  • antijedi
    #124
    te kezdtél el találgatni kinek miylevan én nem tudom, de mondom legrosszab eset ha valakinek oylan cdiroja van csak ami nem ir 4szeresen, az is kiirja iso-t cd-re és majd mountol...
    azt meg megmondtam kurvára nem érdekel ki mit warezol, leszarom magasról, amig jobban müködik addig az a jobb, hiába bármiylen nagy kihivás a crack megirása ha fele anyit nem ér mint amit egy más által megirt programmal le clonecdznek...
    ez oylan stilusu beszoilás hogy nem veszek téglát a házhoz mert túl könnyü megcsinálni a gyárban én inkább sárból tapasztom a házamat...
    beszélni meg veled nem lehet normálisan , elmondtam hogy LEHET emulálni őket, semán megy nekem is és mindenkinek ismeretségi körömben..., jah hogy szar emulálot hazsnálsz és/vagy béna vagy hozz? hát ez magánügy de nagyon...
    az meg hogy nem lehet megirni 4x-esen egy dolog, crackeset meg patchelni nem lehet normálisan..., erről ennyit...
  • [Jakuza]
    #123
    Nem baratom ha nincsen neki akkor jobb ha megirja neki valaki CDre, mert a vincseszter kapacitasa mindenkinek veges.
    Eppen ezert mondtam, hogy mi van ha nem tudsz megirni valamit.Ugyanis mountolni is kell a vinyon az imaget es telepiteni is es az biza helyet foglal.
    Bar lehet ezt is megmagyarazod, hogy neked ugyan nem.
  • antijedi
    #122
    abban hogy nem kell hozzá crack, mivel elvielg "tökéletes" másolat, de kiirni se lehet bárhogy, de ezek mind le vannak irva nfo-ban
  • [Jakuza]
    #121
    En nem akarok baratom belekotni semmibe.
    Viszont te hogy tudod , hogy kinek milye van. Csak nem betoro kiskegyed ?
    Itt ugytunik csak te kapkodsz a levegoben, mert csak feltetelezesekrol irkalsz.
    En meg a tenyekrol.Leirtam, hogy idiotak akik warezeloknek nevezik magukat elinditanak egy mas altal irt CDkep elmento programot.
    Hat lol. Csak nem azert mert nem megy a crack irasa ?
    Leirtam, hogy ezeket az imageket nem lehet megirni 4x folott es mar egy csomo iro van ami nem tudja megirni emiatt oket.
    Egy csomo vedelem megkeresi a CD emulatort.
    Talan ha ezeket megcafolnad es nem a levegot boxolnad, akkor talan meg lelehetne allni veled forumozni.
  • Mr.Macho
    #120
    miben más egy clonecd image a többitől?
  • antijedi
    #119
    mellesleg ez nem rivalizálás csak jakuza probálja megmagyarázni a saját begyepesedett gondolkodásmódját... :)
  • antijedi
    #118
    ha mountolod és nermális virtual cd-d van , nem pedig régi akkor semmit, ha kiirni akarod akkor meg vagy eleget teszel annak amit nfo-ban irnak vagy ugy irod ki hogy isoként és mountolod...
  • Mr.Macho
    #117
    érdekes rivalizálás ez de engem tényleg csak az érdekelt volna, hogy ha letöltöm a clonecd verziót, akkor mit kell másképp tennem egy crack-eshez képest :D
  • antijedi
    #116
    jah és ha valakinek még cd irója sincs akkor meg mgéinkább jobb neki a cloncd verzio mert ugye csak mountolni tudja amiből meg clonecd élből jobb mert nem kell crackelgetni etc..., erről ennyit...
  • antijedi
    #115
    te mondtad hogy ÉN irjam ki és ÉN játszam vele... az elöbbi hozzászólásaidban..., ha már nem tudsz mibe belekötni akkor inkább hagyd abba az offolást... (melesleg akinek nincs dvd irója ami nem tud 4szeresen rini annak 99% hogy még régi cd irója van ami meg megint simán tud 4x-esen irni szóval megint a levegőben kapkodsz...)
  • [Jakuza]
    #114
    Baratom csakhogy a vilag nem csak AntiJedikbol all.
    Csomo embernek nincs ilyenje, de megcsak DVD olvaso vagy CD iro sem.
    Szal azert mert te kiindulsz magadbol, hogy leszarod massal mi tortenik, attol meg leteznek azok az emberek is.
  • antijedi
    #113
    és pls tényleg zárjuk le mert ez kruvára offtopic... 8bár minden esetre ha ftpmre felmegy a clonecds ver én vigan fogok vele jáccani mig te várod a 2 hónap mulva jövő crakces verziot :PPP)
  • antijedi
    #112
    ja és mellesleg én simán kiirom rendes cd-re is a nem sf3as gamekat mert tud 4szeresen irni a cdiróm, erről ennyit... (mielött meg probálsz belekötni van is egy kettő régebbről, manapság meg már mindet dvd-re irom ugyan de simán ki lehetne rendesen is irni...)
  • antijedi
    #111
    mit magyarázok? én elmondtam hogyan lehet megoldnai, neked ez nem jó, nekem igen, erről ennyit, nekem igy is megfelele, az meg hogy a csodacrackereknél mi számit teljesitménynek mi nem ki nem szarja la, nekem megy igy is tökéletesen ha kell ki tom irni dvd-re és müxeni fog, fele annyi gondal mint neked aki hajkurássza a crakcet a 10ezredik patchhez..., ennyi, de tőlem aztán azt hazsnálsz amit akarsz nekem teljesen mind1, csak elmondtam a véleményem amit uhgylátszik te nem tudsz elfogadni