1295
Lords of the Realms, Conqueror AD. 1086 és az ősöreg C64-es Medieval Lords RTS/KOS keveréke ...
  • zoli80
    nomeg ez a lehet max x darab "hösöd" és ráadásul te döntöd el milyen fasza tulajdonságokkal legyen megáldva szerintem nevetséges.na mindegy nem rontom a levegöt,örülök hogy van akit szórakoztat,sajnálom,hogy engem nem,nagyon vártam!
  • zoli80
    a hatalmas gazdasagi meg diplomácia dolgot nem eröltetném,ennyit épiteni az rtw-ben is lehet(ha nem többet),a diplomáciáról meg annyit hogy 2 perc játék után a német fasz a seregével átsétált az országomon és felégette az egészet amikor nekem volt 3parasztom.hogy miért arról foggalmam sincs,beszélnem nem sikerült vele.
  • zoli80
    ejnye srácok,elég alapszinten léteztek ha ez nektek összetett!a csatahoz kb annyi stratégiai,stb. érzék kell amennyivel egy darab kenyér is meg van áldva,és ezek a fiuk ahhoz a nevetséges valamihez még türhetö grafikát is kölcsönöztek....
    na mindegy,izlések és pofonok!
  • Zoolesz
    1 pálya van és 1 cél te legyél Európa legnagyobb uralkodója, amit 3 féle képen érhetsz el.
    1. van 10 különböző extra dolog azokat kell összegyüjteni és nyersz, de utána még folytathatod, de ez is eltart kitart vagy 20 órát ha jól csinálod
    2. elég nagy leszel és mikor szavazásra kerül a sor téged választanak európa legnagyobb királyának, ez nem tudom milyen hoszú mert szvazás elég ritkán van.
    3. kiírtasz minden nemzetet és az összes terület a tiéd lesz ez elég sokáig eltart mivel úgy 40 órányit nyomtam eddig, de még csak Európa negyede az enyém.
  • tajfun
    Gazdasagi resz milyen benne? LOTR2, Settlers fele, vagy semilyen? Varat lehet sajatot tervezni, vagy csak elore gyartott panelvarak vannak mint a LOTRban?
  • tajfun
    Palya? Ez most ilyen kuldetes alapu mint a Dune2 volt? Elfoglalsz mindent, aztan irany a kovetkezo scenario?
  • arty
    huh, még a tutorialt nyomom, de ez mélto utodja lesz a strongholdnak, megmutatja milyennek kellett volna a lord of the realms3 nak lennie, stb ....

tökéletes gfx, pokoli mennyi lehetőség... pár nap mulva többet tudok irni :D

RTW is biztosan jo, de hogy jön az ide ??? Miért nem a doom3mal jöttök, az még a total warnál is szebb, ha már grafikával dobáloztok ;) Kb. az is ennyire illene ide ...

Nem vagyo nagy RTS juzer, szvsz easyn fogom elkezdeni... bát a stronghold ugy nem volt nagy kihivás :) (igy is elakadtam benne, mert az egyik pályán kb 8 orányi ostrom után is csak az idő 1/10e telt el :( Valami nem ok azzal ..)
  • [Jakuza]
    RTW
  • [Jakuza]
    Hat az RW keszitoi tanulhatnanak a KoH keszitoitol, hogyanis kell megcsinalni egy introt.
  • a.carkey
    Miért? Itt is csak úgy lehet, ahogy a Romeban. Kijelölöd mit, aztán lesz. Ott is ez van, ráadásul 3Dben. :)
  • Rusy
    menny a topic elejére ott van egy csomó, nekem még mindig nem jött le, mindenesetre, nem szeretem a rome total wart, mert ott nem kell építkezni, mint pl stronghold, és ezt tényleg kár összehasonlítani vele, mindenesetre nemtudom egyesek miért írják azt, hogy a rome total war az évtized játéka, ugyanaz mint a medieval, mega shogun új külsővel...
  • Pluskast
    Már nem azért de a 2 játéknak kb annyi köze van egymáshoz mint lónak a birkához. A RTW ekifejezetten a csatákra megy. A KOH viszont inkább gazdasági és diplomáciai játék. Min 2 jó de mind a 2-t más szemmel kell nézni.
  • a.carkey
    Az bizti - hogy is mondjam finoman -, az introja valami eszméletlenül jól sikerült ...
  • Chaos Mad
    aki jáccik plz szurjon be képeket. kiváncsi vagyok mien. thx
  • skorpio7
    Ezt a játékot sem most kezdték el fejleszteni azaz a RTW után pár nappal, szóval akkor 2-3 évnyi megfeszített munka után ugyan miért is ne adnák ki a maguk játékát ennek a fejlesztői 8TRW ide vagy oda)?! Mivel pedig teljesen más a stílusa (más elődökre támaszkoik) így kár is összehasonlítani a RTW-ral. Van akinek ez tetszik (mint én) és van akinek a hatalmas egységek gigászi küzdelme (RTW). Mindkét game-nek megvan a maga közössége, mint ahogy a stratégián belül minden egyes stílusnak (rts, körökre osztott, vegyes, nagy számú egységekezelés, stb...).
  • skorpio7
    Sajnos vannak nálunk is lassan olyanok, akik szép lassan lesüllyednek a US-beli szintre, ahol egy komolyabb játék bukásra van ítélve illetve "előre butított verziót" adnak ki, mert képtelenek egy tutorilat végignézni. Szerencsére még ők a kisebbség, de számolni kell már most is velük... amúgy ők kopnak ki először a komolyabb játéktopic-okból, mert hát ugye nem megy nekik a dolog (szerencsére).
  • hapi
    Ezt kiadni néhány nappal a rome totalwar után...
    Azért most már van egy elvárása az embernek.
  • Pluskast
    Na ja lassan nem is csodálkozom azon, hogy a minőségi játékok egyre kevésbé jelennek meg a piacon. Ha egy játék kicsit összetetteb akkor már az emberek nagy töbsége elkezd visítozni, hogy hú milyen szar. Ugye Zoli80?
  • formatuq
    mert láma vagy, mar mondtak neked.
  • zoli80
    milyen már a csata?rome total war után mosolyt csalt az arcomra.
  • zoli80
    utálom a tutorialokat,szeretek magam rájönni a dolgokra de ennél nem ment!
  • Zoolesz
    Te tényleg láma vagy végig kell ülni azt a círka fél órát és megnézni a tutorialt és onnét megtudsz mindent (vagy vki elmagyarázza). Elsőre nekem is bonyolult volt de azóta már vagy 12 órát nyomtam vele de még csak anglia meg franciaország az enyém :D
  • zoli80
    te tudtál vele bármit is csinálni baze?
  • insp
    Lámer...
  • zoli80
    részemröl ennyit erröl a jatekrol,nem erre számitottam!
  • zoli80
    10 perc és azt sem tudom mi a fász van,ugy tunik csak csataknal lehet látni közelröl a városokat:(
  • zoli80
    lehet a magyarokkal kezdeni,kiraly!
  • zoli80
    most installalom....
  • Rusy
    hát a játékról nem tudok írni most jön le majd utána, addig elvagyunk ezzel, hát ez igaz, de én nagyon ritkán rakok patchet, dehát vannak kivételek, de ze a clone cd-re is igaz, de én azt mondom én szeretem a clone cd-t azt nem szeretem amikor hozzá nem értőknek kell elmagyarázni hogy indítsa el a játékot...
  • tajfun
    A NWN-nel pl. mindig meg kell orizni a patcheletlen exet is, mert patch elott vissza kell rakni, kulonben elbassza. Namost egy eleve crackeltnel ezt baszhatod.
  • tajfun
    Sztem jo a cloneos, azt mindig tudod patchelni, aztan utolag rahuzni 1 crack.exet.
  • Yossarian
    Úgy látom a klóncédé vs krekk témát kiveséztétek, ha kérhetném, térjünk át a fradi-dózsa, nvida-ati, illetve az intel vs amd flamere is!!!

Röhej amit ebben a topicban műveltek! Índítsatok ennek egy külön topicot, vagy beszéljétek meg Iseekyou-n, de ne egy játék topicját kúrjátok el ezzel a szarsággal bazz!
  • zoli80
    a jatékrol irjatok valamit inkább!:)
  • [Jakuza]
    Te vagy oreg az idiota, hogy egy cracket nem tudsz bemasolni a telepitett jatek konyvtaraba.
  • Rusy
    csak azt mondja hogy azért van sok clone, mert a crackeléshez bénák, clone-t bárki tud készíteni aki hozzáfér játékokhoz...
  • Rusy
    én egyetértek jakuzával, még mindig elég nagy a szopás lehetősége a clone játékoknál, persze nem arra gondolok ahol annyi az egész, hogy all emulation on és megy a játék, egyébként az ismerettségi körömbe, ez még mindig elég nagy probléma, mert nem mindenki használ pl daemon tools-t, cd-re kiírni meg a mai napig elég szopás, dvd, cd, je válogatja hogy elindul e, nekem is van egy pár clone-os játékom, mert el tudom indítani ha szopás van vele inkább crack-elek, de nem mindegy a jobb játékokhoz a patchoz is egyből jelenik meg crack...
  • Dansky
    Jakuzát úgysem tudod meggyőzni arról, hogy ő a béna a cloneokkal, és nem a világ hülye amiért használják.:) Ez már rendszeres téma mindenhol ahova benézek. :)
  • tajfun
    Hat ez tok szar. Aszittem vmi rendes strategia lesz, nem ilyen kotyvalek.
  • tajfun
    Ez hulyeseg. Minel kevesebb cracker marad, annal nagyobb dicsoseg lesz feltorni a progikat, erre pedig mindig lesz ember. Arrol nem is beszelve hogy warezra mindig lesz igeny amig ilyen pofatlan arakon akarjak elsozni a kiadok a szarjaikat. Amire pedig igeny van, lesz kinalat is.
  • Zoolesz
    Lovag, Pap, Kém, Földműves, Építész, Kereskedő ezt a hatféle típust tudod választani és a lovagok csata után lehet fejleszteni ha ért el szintet de vigyázni kell ott is hogy mire kell a csapa arra kell fejleszteni pl: lázadásleverés vagy várostrom. a többit pedig simán lehet fejleszteni csak 1000 könyv kell hozzá és akkor jobban véghez tudja vinni a feladatot.