1310
Lords of the Realms, Conqueror AD. 1086 és az ősöreg C64-es Medieval Lords RTS/KOS keveréke ...
  • kopaszeger
    #1310
    köszi
  • tombadillo
    #1309
    mármint a knights of honor 2-höz
  • tombadillo
    #1308
    ha valakit érdekel, a steam műhelybe feltettem egy magyarítást. nem gépi, de ráférne némi tesztelés.
  • AnuluWork #1307
    Én nem tudtam bővíteni az udvart.
  • Hunor1
    #1306
    Hello. csak ez a 8 "lovag" lehet? ( hadvezér,diplomata,pap,spy,kereskedő) vagy később lehet még felvenni őket ? már mind a 8 helyre vettem fel ezeket, de így sem jut minden városba kormányzó. köszi
  • JonasSandor
    #1305
    Magyarítás elkéne jah amilyen nehéz.
  • AnuluWork #1304
    Azért látszik, hogy eltelt 18 év a megjelenés óta. Már nem emlékeztem a rohadt ostromgépes részre. :)

    Amúgy, nem az igazi a játék. Érdemes kikapcsoni a rtxet, nagyon belassítja csaták alatt. A térképet őú val lehet forgatni. Érdemes úgy kezdeni, hogy az országodnak mindenképpen legyen vasa. Egyébként pedig roppant egyszerű az egész és sok minden ritka baromság. (Évszámot pl. nem látni ...) Igazából, nagy nosztalgia volt az első rész, sajnos, a 2. rész alig ment előre. Még azt se mondanám, hogy szebb lett. :( Ennek ellenére érdemes megnézni, de nem első napos vétel. Ha nem a töredékéért veszem meg, tuti nem vettem volna meg. Nekem kicsit csalódás.
  • Montanosz
    #1303
    hátha legalább egy deepl magyaritás lesz hozzá
  • Renata100
    #1302
    Sanyi, te vagy a legjobb fej itt! :D
  • JonasSandor
    #1301
    Gyorsan kijött.
  • AnuluWork #1300
  • AnuluWork #1299
    Lesz ebből holnap este 6 után valami? Steamen még se ár, se semmi ...
  • ZR
    #1298
    Nocsak, mi lapul Miki bácsi puttonyában? Már rakom is ki a csizmát az ablakba!

    Release date: 2022.12.06.
  • Montanosz
    #1297
  • AnuluWork #1296
  • grebber
    #1295
    Knights of Honor II: Sovereign Dev Diary 6
  • ZR
    #1294


  • Montanosz
    #1293
    Jön a második rész

  • ZR
    #1292
    Az alapjáték nem fog abban futni, ezt a HD mod tudja csak.
  • matecsavo
    #1291
    Sziasztok! Hogy tudom a játékot 1366x768-ba futtatni? A KoH fájlba átírom a képernyőt, de akkor se abba futtatja, hanem visszaállítja magát. Előre is köszönöm a segítséget.
  • ZR
    #1290
    Hogy az idei téli esték se maradjanak unalmasak KoH nélkül:

    Knights of Honor HD mod

  • ZR
    #1289
    Jelentem KoH és Erdélymod Win10 alatt is pöccre megy!
  • Fresh Duke
    #1288
    Én sose használtam hozzá magyarítást, nem tudom, hogy egyáltalán létezik-e...

    Amúgy, ezt a játékot lehet online is játszani, nemde?
  • Fresh Duke
    #1287
    De rég volt... Lehet megint elő kellene venni...
  • Raytek
    #1286
    Sziasztok!

    Kérdezném, hogy a magyarítás meg van e valakinek, mert interneten sehol sem találom. Nagyon megköszönném, ha valaki elküldené nekem!!! Akár még egy csokira vagy sörre is kinek mi :D

    Email: [email protected]
  • Attila88
    #1285
    Háhh, még nem halt ki a fórum :D
    Játszani kéne egyet...
  • Papiczky
    #1284
    Örülök neki! Remélem tetszik! ;)
  • ZR
    #1283
    Beszereztem egy régi laptopot, 4/3-as képernyővel, feltoltam rá a Win8-at és kiváncsiságból felraktam a gammát. Jelentem megy, ezért Erdélymod újratöltve...
  • Eagle112
    #1282
    Írtam privátot, inkább ott beszéljünk.
  • Eagle112
    #1281
    és nem értem azt, hogy "Tabulátorral tagolt" mentés
  • Eagle112
    #1280
    Az a baj, hogy nekem nem működik. :( Nem tudnál valahogy segíteni, hogy jó legyen?
  • Papiczky
    #1279
    Örülök, hogy játszol vele. Nagyszerű játék, az egyik legnagyobb kedvencem, ám sajnos méltatlanul elhanyagolt. :( A seregek méretét azért nem növeltem meg, mert a csataterek is kisebbek, így nem láttam sok értelmét sokkal nagyobb seregeknek.
  • Eagle112
    #1278
    Köszönöm a segítséget! Mostanában elővettem a játékot, és játszom is az erdély modal, csak ezt hiányoltam benne, hogy kicsik a seregek. ;)
  • Papiczky
    #1277
    Szia!

    C:\Kights of Honor\defs\Units\Military

    Ebben a könyvtárban találsz két fontos fájlt, de csak az egyikkel kell foglalkoznod:
    Units.xls

    Keresd ki benne a "SQUAD SIZE" részt és írd át olyanra ami neked tetszik. A lényeg az, hogy miután megvan és elmentetted, egy "Mentés másként"-el mentsd el "Szöveg (tabulátorral tagolt)"-ban is, és írd felül a szintén ebben a mappában található units.txt fájlt.
  • Eagle112
    #1276
    Helló!
    Papiczky remélem, hogy olvasod még ezt a fórumot. Azt szeretném megkérdezni tőled, hogy hol bírom átírni a sereg számát? (több létszámút akarok csinálni)
  • Papiczky
    #1275
    Ha a kompatibilitást átállítod Win XP sp3-ra, elvileg mennie kell. Illetve mindenképp az 1.05-ös patchel játssz, a fordítás is ahhoz készül, így lehetséges, hogy ez okozza a problémát.
  • Geri 12
    #1274
    Sziasztok! Ha még nézi valaki az oldalt akkor nagyon jó lenne ha tudna valami ötletet adni.
    Beszereztem a játékot, még úgy 1 hónapja, ment is szépen, volt egy egész jó játékom a Kordovai Kalifátussal.(magyarítás is van rajta patch nélkül)
    Viszont egyik napról a másikra, a játék egyszerűen képtelen elindulni. Ráklikkelek az asztali ikonra, kicsit gondolkozik a gép, aztán semmi sem történik. Rendszergazdai jogosultsággal is próbálkoztam, de úgy se megy. Valakinek ötlete mi lehet a megoldás?(WIN 7-em van)
  • Papiczky
    #1273
    Link lemaradt. :)

    http://spz.uw.hu/index_elemei/letoltes/erdelymod3.0.2.zip
  • Papiczky
    #1272
    MEGJELENT AZ ÚJ VERZIÓ!!!

    Telepítése mindenképpen ajánlatos, mivel rengeteg hibát kijavít!

    Tulajdonságai:
    - Apró hibák javítva
    - Nagyobb hibák javítva
    - Néhány térképes kiigazítás (pl: a középső és kései időszakban Horvátország Magyarország része, ahogy annak lennie kell).
  • Papiczky
    #1271
    Az új verzió elkészült!

    Letölthető innen:
    http://spz.uw.hu/index_elemei/letoltes/erdelymod3.0.1.zip

    A következő változásokat hozza:
    - Az iszlám vallású államok 10%-os pénz bonuszt kaptak.
    - Az iszlám vallású államok morál bónusza +3-ról +2-re csökkent.
    - Több tartomány nemzetisége javítva lett.
    - Néhány felirat kijavítva.
    - „Wallachia” a játék harmadik korszakában Magyarország hűbére.
    - A „Mongol” egység morálja 0-ről +2-ra nőtt.
    - A „Mongol” egység kiképezhető néhány „Golden Horde” tartományban.
    - A „Steppe Cavalry” 5 pontos védelmi értéket kapott. 0-ról növelve.
    - A „Mongol” egység ára 200 arannyal nőtt.
    - A „Steppe Cavalry” kiképezhető néhány török tartományban.
    - A „Janissary” egység 100 arannyal drágább.
    - Az „Akyndjia” egység kicsivel erősebb.
    - A „Saracen”-ok kicsivel kitartóbbak a csaták során.
    - A „Crossbowman” és a „Heavy Crossbowman” kicsivel kevesebb sérülést okoz a nehéz páncélozott egységeknek.
    - A „Chain Mail Workshop” +1 munkaerőt biztosít a városban.
    - új nemzet nevek: korni, breton.