73
  • dez
    #73
    Milosevics és a többiek nem mentek nemzetközi bíróság elé?
  • Sippie
    #72
    nagy dolog a népírtás, ha zsidókkal teszik. Ha másokkal, akkor senkit nem érdekel...
  • Sippie
    #71
    akkor ennyi erővel a holokausztot meg pár idősebb amcsi találta ki... na?

    Amúgy... vegyék ki a zsidócsillagot is. Engem zavar az a jelkép. Inkább horogkeresztet kérnék mint zsidócsillagot, akkor megteszi nekem ezt a Bill Geci?
  • gz8
    #69
    Ha már vitáztok: használjátok a Válasz kapcsolót, és nem kell folyton odaírni, kinek válaszoltok.
  • An-Dee
    #48
    Azt azért gondolom hogy tudjátok, hogy vallásilag a zsidóságból akkor nőtt ki a kereszténység, amikor Jézus "eljött". Azok akik Jézust mint messiást látták, azok lettek keresztények, akik viszont nem így vélekedtek, azok maradtak a zsidók. Vagyis minden keresztény valójában zsidó :))
  • An-Dee
    #41
    Lehet hogy én vagyok a vak, de itt szó nem volt arról, hogy a zsidó szervezetk szóltak vagy kezdeményeztek volna valamit. A hirban annyi volt, hogy az MS vette fel velük a kapcsolatot, szóval nem keverjük már össze a dolgokat, hanem tanuljatok meg olvasni, egyébknt a jin-jin az jin-jang a gyengébbek kedvéért.
  • gz8
    #37
    Ki kérdezte, mennyibe került a nadrágod? Buffont idézve: Le style c'est l' homme.

    Elárulom: nem a rucidra céloztam...
  • Ruffi
    #33
    Hogy érted h nem kell szomszédba mennem stilusért...a 20 ezres gatyám stilustalanabb mint a cccp-s polo vagy a 40 ezres kabátom???
    Ami legalább normális márka és nem jelképez semmit az igényeségen kivül
  • Cat #27
    jó, meghalt 6millió zsido, de hánymillió egyéb állampolgár hagyta ott a fogát ez alatt a pár év alatt?
  • gz8
    #25
    Stílusért neked se kell a szomszédba menni!
  • Yetike
    #19
    TE apádat ott végezték ki? Nem hiszem :).

    Nem értem miért kell egy történelmileg kétséges felvetést ennyire sztárolni... Hogy a történelmileg hiteles példákkal éljek, pl ki emlékezik most az amerikai indiánokra, akiket csakúgy simán egytől egyig lemészároltak, vagy akármelyik levert jobbágyfelkelésre, ahol nem éppen szépen végezték ki a résztvevőket, vagy csak gondoljunk a kedves rumén 'bajtársakra' a 48-49es Szabadságharcban, vagy a római rabszolgákra vagy most az iraki "terroristákra" és még sorolhatnám... Őket ki emlegeti? Minden éremnek kétoldala van, akik az igazság bajnokai azokról meg gyakran kiderülhet hogy álszent seggfejek akik kokakólával meg hamburgerrel etetnek..
  • Winston Smith
    #17
    Van egy olyan érzésem, hogy te meg sem nézted, miről is van szó.

    Bookshelf symbol 7, Alt+126.

    Ez bizony a nácik által is használt horogkereszt, amely nem is igazából svasztika, ez a swavastika (Forrás)
  • Troll
    #12
    No és mi van, ha holnap esszét akarok írni a II. vilhábról az M$ termékével, és nem tudom jól megcsinálni a karakterkészlet hiányossága miatt?

    Ja, tiltsuk be a $-t is!
  • [HUN]PAStheLoD
    #8
    lehet hogy nincs igazam de nem eltussolni kéne az ilyen dolgokat hanem széles körben terjeszteni hogy Igen ez az emberiség .. egymást öljük halomra.. és ha mindenki ennyire felháborodik valamin ami még csak kicsit is hasonlít egy náci jelképre akkor mért nem háborodnak fel azon amikor nap mint nap egymást ölik az emberek?!
  • b
    #6
    tulajdonképpen nem tiszta szívemből, de kívánom, hogy gyermekeidet, szüleidet és nagyszüleidet gázkamrába végezzék ki, vagy orvosi kisérletnek álcázott kínzástól murdeljenek ki.

    _soha_ nem szabad elfelejteni mi történt a zsidó emberekkel a 20. században! a történelem fricskája ott van, hogy morfeuszt idézzem: "fate is not without irony", hogy most egy fasiszta őrült vezeti izraelt, aki ugyanolyan hibákat halmoz egymásra mint a régvolt náci diktátorok.
  • Gabest
    #5
    Biztos fiatal vagyok még, de nem értem hogy bármely soxög alakzatot is miért kell diszkriminálni. De ha már tükörképeket is lehet, akkor ott a kereszt, fejjel lefelé az sem mutat jól egyeseknek.
  • Demon Eyes Kyo
    #4
    Ez nem is horogkereszt, mivel a nácik által használt pont az ellenkező irányba mutatott és az egyik csúcsra volt döntve. Igy ez egy ázsiai jelkép. Nevetséges ez az egész hisztéria ami a zsizsik körül megy.
  • Ruffi
    #2
    Azok undoritoak...bazmeg asziszik h stilusos aztá messze vannak töle...
  • Yetike
    #1
    Persze két kezemen nem tudom megszámolni hány vöröscsillagospólós gyerkőcöt látok naponta az utcán...