27
  • villi
    #27
    http://kukac7.cjb.hu
  • halál
    #26
    nekem is tecccetttek.
    a wolfstejn volt az első gamma amivel jáccottam.
    asszem '93-ban volt, egy DX40-es kölcsön pc-n. lehetett benne vagy 2Mb ram :) meg egy S3 félmegás videóhártya. meg 40Mb-os vinyó.
    óóóóó tiszta nosztalgia. BBS, meg 14.4kb/s modem, nyámm-nyámm.....
  • [HUN]PAStheLoD
    #15
    na doom III at má' kell a vér :)
  • dikki*yysw
    #13
    id szabályoz.
  • ollie
    #11
    érdekes, hogy a doom2-ről egy szó sem esett. vagy az lenne a doom95?
  • Csatti
    #10
    Milyen opengl?
  • Rincewind
    #9
    Heretic, de jó is volt. :)
  • GregSB
    #7
    Azért a QuakeII is fektetett le rendesen, ahogy Rob írja a CTF-el. Annyira jól sikerültek az alap CTF pályák hozzá, hogy szinte az összeset átírták UT alá(mely játékot kötudottan iszonyatosan ajnároznak a CTFje miatt, jogosan) és ezeken a pályákon mai napig vannak hivatalos klánmeccsek (mármint UTben).

    A quake1 pedig minden szempontból a legforradalmibb SZVSZ az összes közül. Nem csak azért, mert full 3Dvolt, és ez volt az első interneten játszható FPS, hanem mert ehhez készült el az első multi mod is (Team Fortress), amelynek óriási volt a sikere, és beindította a MOD mozgalmat (emlékszem, annno még a planetquaken szinte naponta jött ki új mod q1hez és q2höz...), amelynek aztán koronázatlan királya, a Counter-strike már önáló játékká nőtte ki magát :)
  • Mr_Rob
    #6
    "A Quake második része nem aratott olyan osztatlan sikert. Lassabb volt és sötét... sötétzöld. Ami nem is lett volna nagy baj, de multiplayerben nem mutatott fel nagyot."

    Ez egy hatalmas baromság! Nem gondolod komolyan?
    Talán a legnagyobb áttörés volt multiplayer terén, anno mindenki ezzel nyomult! A 3.20 után emgjelent CTF, meg egyéb nyalánkságok, változatos skinek, mind forradalmi volt! Nem a Quake3-at kellene a CS-sel összehasonlítani, hanem ezt!
  • Darth Sith
    #5
    imádoma Doom -ot. a Doom1 votl az első PC gamem. :) iszonyú sokat nyomtam. :) nagyon várom a doom3at. :)))
  • Mice
    #4
    " 2004-es szinten műveli mindazt, "

    ha csak nem 2005 lesz az is...
  • Lacc
    #3
    Inkább egy Doom 3 demo jött volna...
  • Benedekco
    #2
    miért nem rakták fel ingyé a fullos wolf-ot meg doom-okat meg quake1-et meg hexeneket, meg heretic-et?????