14765



KELET TÖRZSEI MAGYARÍTÁS (thx, AtiRadish)
  • Kandurex
    #521
    Az csak a szimpla vár menü, én erre vagyok kíváncsi.
  • Vanek
    #520
    vki küldje át a demo-t légyszives,msncímem :[email protected]
  • mosoporr
    #519
    3 órát baszakodtam a torrent beálitásával,de mégse indul el,
    esetleg linkehetnétek valmi helpet,vagy máshonnan nem lehet hozzá jutni?
  • McGrady
    #518
    a beta-t már le lehet húzni
  • _Atti_
    #517
    Ti mit csináltok?? Kijöttt?
  • Láma!
    #516
    mod topikba kérd
  • McGrady
    #515
    írj a modi topikba, majd beteszik
  • Braveheart
    #514
    Na játszottam vagy 2 órát, de kiléptem mert elég lassúm még a játékmenet. Amúgy tetszik a játék, sztem méltó utódja lehet a 3-nak. Csak rengeteg munka van még vele... sztem ez a verzió csak nagyjából mutatja be az új részt, és rengeteg minden fog még változni. Eddig bíztató.
    Kandurex: a jobb felső sarokban kattints 2X a kastély ikonra, ott lesz.
  • Mustang2005
    #513
    SENKIT NEM ÉRDEKEL EGY KURVA BANNER????



  • Kandurex
    #512
    Megtaláltátok benne a kastély 3D ábrázolást? Videókba mutogatták az E3 -on.
  • robotnyk
    #511
    Nivalnál nem szokás, és egyébként is elég jól állnak ez alapján
  • NeoMaN
    #510
    2006 Q1
    Bár sztem ez kb olyan lesz most, mint HL2 vagy D3 :P
  • robotnyk
    #509
    2006 első negyedév
  • j0nNyKa
    #508
    Egyebkent valami megkozelito release date van mar a jatekhoz, vagy meg eveket kell varni ?
  • NeoMaN
    #507
    én is így vagyok vele, már most naccerű a gém
  • 3P
    #506
    Igen azt észre is vettem. Azt is gondoltam, hogy maradhatna a véglegesben, mert az egész áttekinthető volt.... :)
    Mindegy nagyon jó a game, nem lehet betelni vele, kezd múlni a Heroes elvonási tüneteim.
  • McGrady
    #505
    köszi, megpróbálom
  • NeoMaN
    #504
    Fejlesztői béta, úgyhogy valószínűleg azért kerepel a vinyó és lassabb a gém, mert alapból tömörítetlen textúrákat használ (mint annó a Doom3 alfa).
  • NeoMaN
    #503
    Gyosítás:

    most nem vagyok otthon, de úgy emléxem vagy a start.cfg vagy az user.cfg-ben:
    setvar gfx_texture_mip = 0
    setvar gfx_texture_usedxt = 0
    setvar gfx_tnl_mode = 0

    A 0-kat 1-re átírva jelentősen gyorsult a game, és a töltési idő, visszont van egy-ket grafikai hiba (nemvészes)! Tessék próbálkozni...
  • NeoMaN
    #502
    ez egy NAGYON kezdetleges verzió, sztem a lehetőségek 80% nem műxik....
    PL a lények tulajdonságainál a táblázat egy az egyben a HOMM3-ból van átvéve (arra építkezik az egész rendszer sztem), a számok viszont karakteres módban íródnak még ki...).

    A másik:
    Észrevettétek, hogy a lányka képe Kate Beckinsale a Van Helsingből??? coool!
  • 3P
    #501
    Hát nyomom-nyomom. Sok minden tetszik, de a managment részeken illene fejleszteni, kicsit sukat mutat, de keveset mond... Magyarul a lényegi infók nehezen előcsalhatóak (építkezés, számszerű infók, stb...)
    Az upgrade-re én sem jöttem rá, remélem a fullban lehet majd upgrade-elni a korábban megvett még upgrad-eletlen egységeket is.
    Upgrade mellett a csapat szétosztására sem jöttem még rá, azaz, ha van pl 30 db griff, akkor abbol szeretnék mondjuk 10 és egy 20-as csoportot csinálni egy hősön belül. Ez működött valakinél?
  • McGrady
    #500
    sirály a játék, kár hogy lassan megy :(
  • dr Kotász
    #499
    Utóbbihoz a patcheket azóta sem tudták...
  • rorr
    #498
    Az utóbbi Ubisoft játékokból csak a COLD FEAR-t és a Silent hunter 1.0-át tudták megtörni!!!
  • rorr
    #497
    Milyen botrány?Adtak a népnek egy kis szórakozást hátha többen megveszik (ugyis starforce lesz rajta)reklámnak ez nem rossz amúgy meg elég bétás ez a verzió még.... Én már gyűjtöm a pénzt a karácsonyi Prince of Persia :k b-re ugysem tudják azt sem megtörni sajnos!!!
  • j0nNyKa
    #496
    haho, egy normalis kerdest tettem fel, nem azt mondtam, hogy ebben a zsak fosban meg az upgrade sem muxik, szimplan kivancsi voltam, hogy csak en nem talalom-e, esetleg van-e ra konzolparancs.
  • Kandurex
    #495
    pre alpha, mit vársz??
  • j0nNyKa
    #494
    jol latom, hogy nem lehet upgradelni az egyseget, ha kifejlesztettem a hazat ? (pl a kezdoseregben levo archereket)
  • grebber
    #493
    Torrent csak akkor és csakis akkor lassú ha a feltöltök/letöltök aránya rossz.
  • j0nNyKa
    #492
    kellemeset kellett csalodnom.. lent is van.. install es kiproba
  • izem
    #491
    :-)))
    siker
  • grebber
    #490
    Telepits fel egy torrent klienst pl Bitcomet és inditsd el ezt a kis fájlt a többire rájössz már.
  • izem
    #489
    kicsit(nagyon) lamer vagyok:-(((
    lejött 1 file,mit kell csinálni?
  • j0nNyKa
    #488
    http://www.torrentparadise.com/download.php/7029/Heroes%205%20Beta%20TP.torrent
  • izem
    #487
    Honnan lehet leszedni,mert a belinkelt oldalrol nem tudom....
  • j0nNyKa
    #486
    Eleg hihetetlen latni, hogy 150nel jon le, es 0val fel. Csak maradjon is igy
  • j0nNyKa
    #485
    Hat 1 probat meger, max nem szedem meg le
  • grebber
    #484
    Bitcomet 0.56 de már van jóval ujabb is.
  • j0nNyKa
    #483
    Hm, mien torrent klienst hasznalsz ?
  • grebber
    #482
    Oké tetudod amugy jön fullal onnan amit linekltem.