14765



KELET TÖRZSEI MAGYARÍTÁS (thx, AtiRadish)
  • sorted
    #561
    nekem is ezt irta..regisztrálni kell és onnan leszedni a torrent fájt és menni fog!
  • Davidus
    #560
    firefox:)
  • robotnyk
    #559
    milyen browsered van? mert nálam firefoxnál open with bit lordot nyomtam, de úgy ilyesmit írt nekem is. előbb lementettem a torrent filet, aztán megnyitottam úgy működött
  • Davidus
    #558
    torrent nem szeret engem:P még soha nem sikerült letöltenem vele semmit de ezt most le fogom:)

    ilyen hibaüzenettel jön:
    Aborting the torrent as it was rejected by the tracker while not connected to any peers. Message from the tracker: This IP address is not authorized with provided passkey

    ötlet?
  • NeoMaN
    #557
    nálam a hős varázslatakor, és a lények támadásakor is, kivétel az uccsó támadás, amibe belehalt az ellen
    Ja, blinddel agyon szívatható a gép, ha a távolságis egységek után varázsolhatsz - de még mielött az ellen jönne :ÐÐ
  • Kandurex
    #556
    Nekem meg nem volt ilyen dinamikus kamera, végig úgy láttam, mint az alap 3. -részben. Egyedül a hős varázslatakor váltott közelebbire.
  • 3P
    #555
    Tényleg jó csatákat lehet vívni, de szegény gép agyon szivatható még ilyen kevés mágiával is... :)
    Mondjuk a harc alatt remélem kikapcsolható lesz, hogy a kamera átváltson mindig akció nézetbe az elején látványos, de 30. alkalommal uncsi, épp ez volt a bajom a FF sorozattal is...
    Egyébként csak egy nagy gondom van vele, iszonyat messze van 2006 Q1... :)
  • sorted
    #554
    hát némtom én leszedtem..el akarom inditani fekete kép és visszakerülök a windozba..
  • NeoMaN
    #553
    ja, 20 arkangyal volt nem 5 sima... :)))
  • NeoMaN
    #552
    áh, kurvajógém
    tök jól elszöszöltem vele tegnap este, 900!!!!!-as celric sereget aláztam porrá 5 angyal, 80 griff, 60 celric, 400 íjász, 50 paladinos sereggel.
  • McGrady
    #551
    mit ír ki?
    milyen torrent kliensed vna?
  • szablya
    #550
    kérem segitsen valaki
  • szablya
    #549
    neke nem akkar elindulni a torrent. mit csináljak, hogy elinduljon?
  • precision
    #548
    #503
  • tomikake
    #547
    látom, kösz
    de itt egy link ide nem kell reg
    BÉTA
  • szablya
    #546
    a websitehez mit kell írni
  • Zsolo007
    #545
  • tomikake
    #544
    Nem tudja valaki honnan lehet leszedni a heroes 5 bétát?
  • NeoMaN
    #543
    de poén, hogy várostromnál ha bénázik a katapult, akkor akár a saját sereg fejére ejti a töltetet :Ð
  • 3P
    #542
    Hüm, még egy apró fura dolog, ha két váram van, akkor is lehet mindkettő várban Capitol, ez szerintem csak beta-ban lesz, mert jelentőségét veszti a központi vár.
    Ja igen, a gépi intelligencia továbbrai is harmatos, vagyis amolyan Heroes-os, az auto combat szintúgy, az utóbbi nem zavar, mert régen sem használtam, most is csak kíváncsiságból klikkeltem rá.
  • Nwis86
    #541
    na 1ik haverom regelt engem nem tudom nálam miért nem volt jó de a lények hogy már jön lefelé
  • b-type
    #540
    nerm-nem...a szvsz 3 volt a legjobb, max egy kis W.O.G.-os beütés jöhet.
  • Nwis86
    #539
    bár az is igaz, hogy nem tudok Angolul így nem tudom pontosan mit jelent ez a mondat a startlapon lévő szótárral fordítottam 1-2 szót azt annyi

    vaki nem akar nekem regelni mind1 mi a név és kód úgyse fogok innen többé tölteni csak a Heroes kell
  • Nwis86
    #538
    hát akkor lehet , hogy én vok béna de nekem ezt írja akármit próbálok
    Sorry, you're not qualified to become a member of this site.
  • Vanek
    #537
    hi! nekem nagyon lassú ez a béta,állandóan egy griffed kép jön be,hogy exersize patient,és 5percig tart ez a kép,meg az egész akadozik... ?
  • grebber
    #536
    Most miért hazudsz?Simán lehet regelni magadIDE.
  • Nwis86
    #535
    hello
    valaki eltudná nekem küldeni e-mailbe a torrent fájlt mert én az 1ik linkröl se tudom leszedni mert regelni kéne arra + azt írja hogy nincs új tagnak hely

    [email protected]
  • Zsolo007
    #534
    Hányszor mondták már neked, hogy szólj a moderátoroknak? Azt mindenki meg tudja csinálni...

    Amúgymeg már szólt más reggel....az más kérdés, hogy miért nem rakták még be..
  • Mustang2005
    #533
    Szeretném ha betennétek ezt bannernak, mert én nem tudom!!!

  • 3P
    #532
    Sajna igen. Amint megnyertem visszalépett a főmenűbe... :-/
  • NeoMaN
    #531
    hány pálya van? csak 1?
  • 3P
    #530
    Na végig tóltam, már amit lehetett. A skill rendszer emlékeztet a 3. részre, de vannak ötletes fejlesztések. A csata rendszer átdolgozása elég jó, először szokatlan volt, hogy nincs várakozás, de így még élvezhetőbb lett.
    A mágiát nem tudtam igazán kiismerni, lévén knight jellegű hősre mentem. A Logisztika visszatértét maximálisan üdvözlöm. A varázs könyv az egységek kezében jó újjítás volt a 4. részben, s ide is megtartották, lásd cleric. A vár menedzsmentje szerintem még nagyon nincs kész, legalább is remélem, mert mint írtam volt korábban nagyon kevés lényegi infóhoz jutottunk hozzá. A grafika nem rosz, de pl a shadow map felbontása túl alacsony és egy picit több poligont elviselt volna. Az akadozás nekem nem tünt olyan vészesnek, de tény hogy van, ezen még optimalizálni kell. Az egységeknél szerintem a kis cleric túlértékelt lett, a champion és az arcangel viszont gyengült, de így is király volt meni néhány arcangel-lel... :)
    Összeségében nagyon elégedett vagyok vele, s jól érezhetően azon uton indultak el, amit nagyon sokan vártak a fejlesztőktől, azaz a Heroes 3 erősségeit megtartva a 4 újjításaiból sokmindent átvéve és sok-sok újjítással alkották, akotják meg az V. részt.
  • robotnyk
    #529
    mégis miben kell több? egy körökre osztott stratégia folytatása, mit lehet még fejleszteni?
  • robotnyk
    #528
    egy kicsit furcsa, hogy ez az első játszható verzió, még legalább egy fél év a megjelenés, de már a balanceal van baj :D
  • j0nNyKa
    #527
    nemtom ez a priest nem lett kicsit elbaszottul unbalanced ? kb megutni nem lehet
  • Kandurex
    #526
    ISTEN'ments! Pont ezt akartam! A 3. -dik részt modern köntösben.

    Egyébként szerintem ez egy korai alpha lehet, hisz az E3 bemutatókon már világosan látszott, hogy jóval előrébb van a fejlesztés. Amit nem bánnok, hogy csak ezt szerezték meg, így nem spoilerezi tönkre a várva - várt játékot. Most csak annyi derült ki, hogy a MESTERMŰ 3. részt kívánja alapul venni.
  • Braveheart
    #525
    Amúgy nem tudom kinek tűnt fel, de a beta pálya indításakor a Rettenthetetlen c. film egyik zenéje megy :)
  • Braveheart
    #524
    Hát én ilyet nem láttam a betaban.
  • Mustang2005
    #523
    nem tudom betenni a mod topikba:(
  • Elessar
    #522
    Én sem találom a vár 3D-s kinézetét.Még valszeg nincs kész:(.De a kalandtérképen sem tudok zoomolni,csak forgatni a képet. Háát,gyerekek,remélem nem ilyen lesz,mert ez egy az egyben a Heroes 3 3D-ben.A várfejlesztés, a harcrendszer, a fejlődés és szinte minden ugyanaz. Ennél azért több kell úgy gondolom. De azért még van idejük fejlesztgetni, én reménykedek.