495
A kedves 8lábú kis állatkák
  • Braveheart
    #12
    Jólvan, látom mindenki szarik tőlük, de nem kaptam választ még a #2-re :)
  • Ams
    #11
    eszméletlenül félek tőlük, de én sem ölöm meg őket, inkább csak kirakom őket az udvarra
  • Taranov
    #10
    Iszonyodom tőlük és utálom őket, nem is tartom állatnak őket, csak azért nem ölöm meg őket, mert ők is élőlények.
  • cSuwwi
    #9
    És is iszonyodom a pókoktól, de: az idén nyáron voltam katona, pellérden kellett a lőszerraktárat minden másnap 24 órában őrizni, fasza kis 1.5m2 -es őrtornyok, szúnyogok és pókok. Csak és kizárólag keresztespókok a tornyon kívűl és belül is, de mekkorák! Amikor előszőr mentem fel a toronyba este majdnem szívinfarktust kaptam. Akkor az első 3 órámat a torony előtt töltöttem... Aztán idővel hozzájuk szokik az ember, most már nem parázok tőlük annyira, de azért kiteszem a szűrüket a lakásból, ha beléjük botlom. ;)
  • Bandew
    #8
    Jaj, de rohadtúl iszonyodom a pókoktól. Azért nem szoktam megölni őket, legfeljebb csak reflexből, amikor hirtelen szívrohamot kapok, de utána egy kicsit sajnálom őket. Itt is Tolkiennél a pont. Ő legalább gonosz lényeknek festette le őket, és az ő világában nyugodtan lehet gyilkolni őket.
  • Galy
    #7
    én szoktam látni egyet-kettőt otthon, de nem etetem őket semmivel, asse tudom honnan-hova :)
  • zaki
    #6
    :)
  • Braveheart
    #5
    Ja láttam:) de én kisebb egyedekre gondolta :)
  • zaki
    #4
    fúúú, én undorodom a pókoktól... látta valaki az Arachnophobia c. filmet? elég fasza volt
  • Braveheart
    #3
    Egészségedre...
  • Braveheart
    #2
    Hali mindenki! Csak szeretném megkérdezni, hogy ha veszek egy nagyobb fajta pókot otthonra hobbiból, akkor hogyan lehet gondozni, mivel kell etetni, mennyibe kerül stb... Elsősorban azok segítségét várom, akiknek van otthon. Köszi
  • Galy
    #1
    sux