45
2személyes társasjátékok
  • Apa27
    #45
    Van fent a Teszveszen "régi" [URL=http://www.vatera.hu/listings/index.php?q=capitaly&c=0]"Retro" Capitaly[/URL]
    Ajánlom mindenkinek :) aki az eredetit keresi!
    Én tudom milyen nehéz volt nekem is megtalálni, azért is tettem most fel Nektek!
  • Apa27
    #44
    Sziasztok!

    Ajánlom minden kedves társasosnak, hogy a Vaterán most remek ajánlatot találva újra fel van rakva a "régi" Cluedo :)
    Cluedo
  • Apa27
    #43
    Sziasztok! Már sikerült beszereznem a társasjátékot :)
    Már nem téma a dolog!
  • Apa27
    #42
    Sziasztok! a régi CAPITALY társasjátékot hajtom, de sehol sem találok olyat, aki eladná! Tudna nekem valaki segíteni?
    http://emc.elte.hu/~hargitai/capitaly/cap1.html
    elküldtem egy linket ahol megtudjátok nézni, hogy miről is beszélek!
    Írjatok bátran ide! Köszi a segítséget!

    Ui.: MInden megoldás érdekelne!!!!!!!!
  • tzzolee
    #41
    Sziasztok!
    Ha szükségetek lenne Catan telepesei-Tengeri utazó társasjátékra, vagy Carcassone társasjátékra, írj nekem, újonnan tudok hozni üzletből a legolcsóbban.
    Valamint Catan telepesei alapjátékkal is tudok szolgálni, valamint néhány kiegészítővel is a Carcassone társasjátékhoz.

    Catan telepesei alapjáté: 6300.-
    Catan - Tengeri utazó kiegészítés: 4200.-
    Carcassone alapjáték: 4200.-

    Ha esetleg másféle társasra lenne szükséged, nyugodtan írj és megmondom, hogy van-e és ha igen, mennyibe kerül.
    További árakért érdeklődj kérlek!

    Írj bátran: [email protected]
  • Desiderata #40
    bocs, nem ide akartam irni
  • Desiderata #39
    nem elég csak valami spéci drivert felrakni?
  • amdrula
    #38
    Én azt kaptam tesómtól, csak másik, szárazföldi kiegészítővel.
    Tényleg jó cucc, egész sokat játszottunk vele, meg tervezzük is. ;)
    Egyedüli a hibája a min. 3 fő.

    Rizikó is király játék, csak azt is sokan jó játszani.
  • Trisztin
    #37
    Monopolyt már sokan mondták :) Mi is gyakran játszunk ketten,de azért többen sokkal jobb ;)

    2 személyes játékok amiket ajánlok --> Betűtorony;Blokád [ez egy kicsit ismeretlenebb,de nagyon jó logikai játék]
  • Apus
    #36
    Én anno ezer éve kaptam 1 társast, a neve: Harc Európáért.
    Nabazz az óriási játék, II. világháborús, lehet benne tolni a nagy hadműveleteket. Volt 1 pc-game az Axis&Allies.
    Na ez arra hasonlít.
  • PREMIERE1
    #35
    A "Pancser GMK" nyomott korábban pár játékot, azt hiszem egy négyes sorozatban: Harc Európáért, Végvári viadalok, Bumerángsziget és egy űr bigyó, na az nem volt meg.

    A Bumerángsziget tiszta "rizikó" volt kannibálokkal és sokkal jobb játékmenettel. Voltak varázslók speckó képességekkel stb stb.

    A Végvári viadalok egy középkori Magyarországon játszódó stratégia volt várostrommal, mezei csatákkal.

    A Harc Európáért meg egy Hasbro játék utánzata volt - nem ugrik be a szemét neve innen a munkahelyemről -, de PCre is kiadták. Iszonyat jó táblás volt. Kockadobásos, világméretű II. Vh. :)

    Aztán ugye ezek mellett a "Ki az úr a tengeren", a "Gazdálkodj okosan", a "Police 07", a "Pink Panther" létrás verziója, + egy rakat, aminek nem ugrik be a címe ...

    De ha már analóg, akkor ugye ott volt még a "LEGO" is!
    De jó is volt!
  • Braveheart
    #34
    SAKK
  • Taranov
    #33
    Én karácsonyra a Catan telepesei nevű játékot és annak a kiegészítőjét vettem meg, a Tengeri Utazót. Marhabaromijó :)
    Szuper. nem tudom, hogy ez az-e, amire Jano gondolt, de ha az, akkor a Nyugatinál a skála metróban lehet venni.
  • Stann
    #32
    Egy 4-5 szó után nem folynak össze a szavak?
    Meg még vmilyen Betűtorony +D-t és Blankot láttam.
    Most ezen a 3an gondolxok...
  • Carlos
    #31
    A jó öreg eredeti original Monopoly az isten.
    Fém figurákkal, a gyilkos Tenessy-St.James-New York-al!!!
  • Carlos
    #30
    Scrabble az olyan, hogy kezdésnél van 7 betűd.
    Középen kell kezdeni és szót kell kirakni.
    Amennyi betűböl kiraktad a szót, annyit húzol. Minden betűnek van egy értéke. A következő játékos a tiedhez, hogy kell, hogy illesze a saját szavát!
    Aki a legtöbb pontot kirakja az nyer!
    Én a kedvessel jókat játszottam vele!
  • Shaman
    #29
    Nekem van Starwars Monopoly Special Edition!:-)))
    Elég kira.
    Amúgy télleg Police 007 volt a neve.
  • Stann
    #28
    Ez melyik? És télleg jó ketten jáccani?
  • Carlos
    #27
    Pinyók jó helyek! Sok jóságra lehet ott rálelni! Rég elfeledett játékok excsajok fényképei etc... :)
    (Nekünk persze nincs pincénk...)
  • Carlos
    #26
    Scrabble és elég hozzá két ember!
  • Carlos
    #25
    Kinevet a végén. Az jó volt. Karácsonykor mindig nyomjuk a családdal! Még egy jó 20 éves táblánk van, persze bábuk nincsenek meg!!! :)
  • Carlos
    #24
    A kommersz SCRABLE-t ajánlom!
    Vagy az Original(!!!!!) MONOPOLY-t!
    Mindkettőt imádom!
  • Fefe
    #23
    Asszem nekem még meg is van a pincébe valahol :)
  • Fefe
    #22
    Jaja és azt hiszem,hogy az a Police 007 volt de nem biztos,hogy ez a címe. Arra emléxem,hogy piros doboza volt és rá volt írva asszem,hogy Top Secret. Az is király volt
  • WiZZaRD
    #21
    volt regen egy marha jo kis tarsasjatek, volt egy terkep es minden jatekos kapott egy rakat jegyet, vonat, hev, metro, villamos, busz, stb, es egy bunozot kellett elkapni, aki minden x-edik lepesben rakta csak fel a babujat a terkepre:))) iszonyat regen jatszottam mar vele, de nagyon jo volt! igaz 2-en azt sem lehet...de esetleg ha valaki emlekezne a cimere, az jo lenne:)
  • Fefe
    #20
    A Scotland Yard és a Capitaly is nagyon szerintem.
  • Fefe
    #19
    Nekem ami igazán bejött és sajna azt hiszem már nem is lehet kapni az az Ezüst Tó Kincse.
    Tegnap megvettem az Angyal vagy Ördög játékot (nem tudom ismeritek-e) hát csúcs,hogy milyen kérdések vannak benne. Pl.:pisiltél-e már életedben mosdókagylóba stb... Mi ezzel is jókat elszórakozunk kettesben
  • ollie
    #18
    ááááááááááá ez télleg nagyon jó!!!!!!!!!!!! eccer jáccottam és azóta is keresem, de sehol nem kapható!!!!
  • Loál János #17
    Siedler von Catan, vagy Settlers of Catan.

    Területhódító-városépítő-egymássalcsatázó stratégia. Nagyon jó.
  • ollie
    #16
    hú az rohadt jó
  • Crokin
    #15
    Scrabble a neve a szókirakósnak és lehet ketten játszani. Rizikózni is lehet ketten :)
    Én nagy kétszemélyes kedvencem a backgammon, amit a sakktáblák belsejében lévő pályán kell játszani. Meg persze a sakk sem egy elvetendő 2player game.
  • Taranov
    #14
    Én már elmondtam, hogy miket szeretek, felsoroltam a legjobbakat, azok is kreatívak természetesen :)
  • Stann
    #13
    No, senki sem ismer jó logikai/kreatív társasjátékot?
  • Stann
    #12
    És mondjuk az ilyen szójátékok, amikor egy táblán szavakat kell kirakni(asszem van 3d-s része is), ugyhogy az elején mindenki kap n db. betűt? Ahhoz is kevés 2ember?
    Nem jut eszembe a nevük, pedig tegnap látam többfélét is...

  • Lazarus
    #11
    Tudna valaki leírást adni a Warhammerről hogy mia a fene is az?
  • O0D:
    #10
    nekem tetszik a táblás "reversi" is, nem tudom mi a magyar társasjáték neve, hegyalján sokat nyomtuk azzal, azt lehet 2, 3, 4 személynek is.
  • ThePartyFace
    #9
    ez a topic a "jóság" ketegoriaba sorolando:)
  • Taranov
    #8
    Odaírtam, hogy Cluedo.

    "A Tikalt lehet ketten játszani, illetve a Gyűrűk Urát és a Cluedo-t is, a San Marco-t lehet, hogy minimum 3-an kell, sajnos nem vágom fejből, a Scotland Yard szintén két emberrel is játszható, illetve a Capitaly is."

    Csak a postot nem mondatonként kell feldolgozni, hanem az egész szöveget minden részletével együtt :))
  • Taranov
    #7
    Pontosan.
  • sid123
    #6
    "Egy régebbi játék pedig egy Agatha Christie-s bűnügyi játék, ahol egy házban gyűlnek össze a gyanusítottak és ki kell derítenie minden játékosnak, hogy hol, mivel, és ki ölte meg a ház tulajdonosát."
    Ennek a játéknak Cluedo a neve.