156
A CNN szerint tegnap este elpaták a diktátort
  • Tikal #27
    ja és ha nem adják az ilyen hireket akkor hol az objektivitás? fos :)
  • Tikal #26
    sosem nézek hirtv-t mégis tudok a rendőr agresszivitásrol, tuntetésekről stb... hirTV egy fos.

    két sávban mennek a hirek, közben beszélnek a háttérben, a képernyő 40%át elfoglalja a csik, hát ez mi ha nem szar :)
    Ja és filip a zpluszbol is ott veri a nyálát mint vmi elit riporter, hányadéééééééééék
  • Taranov
    #25
    Az. De nagyon buták lennének az amerikaiak, ha 2004-ben a választásokkor nem mondanak neki game overt.
  • ShaiHulud
    #24
    Bush egy faszrago agresszor geci :)
  • batman
    #23
    Remélem megujjazza egy elefánt, aztán s*ggbek*rja, és a végén összevagdalják és megetetik a hangyákkal.
  • Taranov
    #22
    Azt ugye tudjátok, hogy a háború megkezdése előtt tavaly tavasszal Saddam közvetlen levélben tudatta Bush-sal, hogy engedélyezi független ellenőrök kutatását egész Irakban, de Bush azt válaszolta, hogy nem kíván élni ezzel a lehetőséggel.
  • Dzsini
    #21
    nemzetközi bíróság elé állítják
  • Braveheart
    #20
    Hát nem csoda...
  • Dzsini
    #19
    mint egy öreg beteg télapó...
  • Taranov
    #18
    De a Hír TV nagyon is jó, csak mivel Fidesz közeli, ezért az ilyen híreket nem adják, nagyon helyesen, már kezd elegem lenni, hogy a köcsög Bushék minden lépését agyondícsérik és beültetik az agyunkba minden TV csatornán, amikor meg más történik, akkor sunyítanak, persze a tüntetésekről, a rendőrök agresszivitásáról, az amerikaiak által megölt ártatlan Irakiakról csak a Hír TV-n szólnak.
  • Tikal #17
    nagyon lol, hirtv-n azt mondja a szakértő: irakban van aki örömében a levegőbe lő, vááááááááááá
  • zaki
    #16
    és most, hogy elfogták mit csinálnak vele? megkínozzák, megerőszakolják?
  • zaki
    #15
    lol :)))
  • a.carkey
    #14
    Most. Az irakiak közül sírnak egy csomóan és kiabálnak. Elég durva. :( A diktátor úgy néz ki, mint egy hajléktalan a Nyugati mellől. :(
    Még Csau-Csau is jobban öltözött volt ...

    Azt mondja: "együttműködő és készséges volt letartóztatásakor ...". Szerintem ő is unta már azt a lyukat ... :)
  • Tikal #13
    já, épp mutatják is, ugy néz ki mint a télapo
  • ShaiHulud
    #12
    na most nezzd hirtv
  • Tikal #11
    kiváncsi vagyok mikor mutarják majd a pofáját annak a malacfejunek....
  • Tikal #10
    ez a Hir TV egy akkora fos, miért nem adják amit az összes hir csatorna? Nincs egy kurva szinkron tolmácsuk? Sport hirek mennek rajta éppen, ki nem szarja le őket...
  • a.carkey
    #9
    Én voltam! :)
    Tanulmányi kiránduláson voltunk az egyetemmel Tikritben és benéztem egy házba, hát nem ott volt? :) Mondom is: JÉÉ! Szaddam! :) Erre ott termett 1000 kommandós és a CNN. Most éppen sajtótájékoztatnak a CNN-en. Az arab részt figyeljétek, ott szólnak rólam is ... :D
  • Tikal #8
    hivatalos, CNN ugy örülnek a riporterek mint majom a farkának...
  • zaki
    #7
    mint két cimbora :P
  • zaki
    #6
  • Evil
    #5
    szerintem valaki tuti feladta
  • zaki
    #4
    ja, most odakapcsoltam
  • Evil
    #3
    jaja, de meg nem hivatalos
  • Braveheart
    #2
    Hú a nagy siettségben még a címet is rosszul írtam le :)
  • Braveheart
    #1
    Nézitek a CNN-t?