77
Gladius
  • Sephi
    #77
    Beloginolok meghalsz!
  • FREAK
    #76
  • aabyssx
    #75
    Beszótá'?
  • Sephi
    #74
    Pusztuja'! :)))))
  • aabyssx
    #73
    ;)
  • aabyssx
    #72
    Igen, a "Sephi" és a "vége felé" szavak kombinációja nagyon megnevettetett. :D
  • Sephi
    #71
    :)))))))))))))))

    Bisztos arra ertete hogy talan en az elejen meguntam de megnyugtatom hogy mar jo 20 ora utan tartottam :)
  • FREAK
    #70
    hát ez valóban tök vicces, mondjak még ilyeneket?
  • aabyssx
    #69
    > a vége felé

    LOL

    SRY Sephi!
  • FREAK
    #68
    hát igen, a vége felé egyhangú és kezd kurva nehéz lenni, ez tény
  • Lammer
    #67
    tesóókám... Incubation roxxxx 4ever... jólenne egy remake, vagy folytatás... ;)
  • Sephi
    #66
    Nem rosz de meguntam! :(
  • FREAK
    #65
    wow beindult a topik?

    na hogy tetszik a gém, emberek? :D
  • Sephi
    #64
    Ja ja majd megnezem kohi :)
  • Atcom
    #63
    Má' mé' szidnálak le?! Milyen mágiára gondolsz? Az Affinity Attack-re? Azok pedig jól jönnek ám néha az ilyen katonák ellen, akikkel találkoztál! Használni pedig úgy tudod, hogy kiválasztod a Skill Selection Bar-on jobb szélső Skill-t, ott vannak az Affinity Attack-ek. A használatához természetesen rendelkezned kell a megfelelő számú Affinity ponttal.
  • Sephi
    #62
    Szidjal le de en meg most sem hasznaltam egyszer sem magiat... asse tudom hirtelen hogy hogyan kell :) Jo latom hogy van opcio ra de meg egyszer sem kellet.

    Egyebkent talakoztam ket katonaval es agyon verte a negy emberemet :PP
  • rrroka
    #61
    Csatlakozom :)))
    Én szerettem PCn az incubationt, abba se kellet dumálni, mászkálni, csak gyakni a génorzókat pályákon jól.
    Nekem az begyün.
  • Sephi
    #60
    Amen!
  • Atcom
    #59
    "Az is idegesit hogy nincsen bejarhato taj nem lehet sokat beszelgetni csak fojton csatazni megalas nelkul."

    Szerintem ilyet ne is várj egy körökre osztott stratégiai stílustól. Arra ott vannak az RPG kategóriába tartozó játékok.
  • Sephi
    #58
    Jajj ezt ujrafogalmaznam.

    Az idegesit hogy mindi berak egy arenaban es nagyonlehangolo. Foleg az a reflexes tamadas dolog nem teccik (bar mindig eber vagyok:)).

    Az is idegesit hogy nincsen bejarhato taj nem lehet sokat beszelgetni csak fojton csatazni megalas nelkul.

    De nem mondom en hogy rosz ez csak lassan kell jaccani nem naponta tobb orat mert felek megunom.
  • rrroka
    #57
    Ez az ugyanazok a harcok nekem is elég ködösnek tűnik :)))
  • Atcom
    #56
    Óóóóó! Akkor még nem láttad az igazi csatákat. Próbáld végignyomni egy város összes csatáját. Ez első ütközetek nem nyújtanak kihívást. Viszont, ha egy városban már úgy 85%-os népszerűség felett vagy, akkor kezdődik csak a móka!
    Amúgy az "ugyanazokat a harcokat" érdekesen hangzik eme játék kapcsán. Egy körökre osztott stratégia, pont erről szól. Nem inkább a műfajjal van bajod? Ha a stílus kedvelője lennél, biztos nem mondanál ilyet! Ennyi erővel minden játék unalmas. Hiszen például egy árkád autós játékban sem csinálsz mást, mint mész pályáról pályára, körbe-körbe.
  • Sephi
    #55
    Eddig negy vagy ot varost jartam be es ugyanazokat a harcokat nyomtam es mar kuvrara unalmas :)
  • Sephi
    #54
    Errol van szo. Izlesek es pofonok.
  • Atcom
    #53
    Hol tartasz benne 5 óra után?
  • Atcom
    #52
    Ez ugye ízlés kérdése. Nekem példul egy Final Fantasy már 30 perc után monoton. És azt se felejtsük el, hogy a játékok nagy része nem is rendelkezik 14 óra játékidővel!
  • Sephi
    #51
    En mar 5 oraja tolom es oszinten kezdem megunni. Nem kell anyazni ez van. Semmi egetvero ujdonsag nincs benne es egyre unalmasabbak az egymast koveto hulye harcok.Ja es tul konnyu....
  • rrroka
    #50
    másik topikbaállítja egy tag hogy 14 óra játék után nekimonoton lett.
    Én meg mán szeretnék belekezdeni :))
  • Sephi
    #49
    Oki koszi :)
  • Atcom
    #48
    Igen. Az a cél, hogy végigjárva a négy régió városait, megnyerd az adott régiók viadalát. Ha ez sikerül, akkor indulhatsz a végső diadalra.
    Persze ez nem egyszerű mutatvány! Ahhoz, hogy egy adott régió bajnoka légy, meg kell nyerned a városok viadalait, amelyek csak akkor nyílnak meg, ha előtte megszerzed a megfelelő számú kupát. Persze, a csaták között vannak rém egyszerűek is, de akad jó néhány olyan is, amikor rendesen taktikáznod kell, hogy sikerre vidd a csapatod.
    Minél többet játszom vele, annál jobban tetszik.
  • Sephi
    #47
    De ez a jatek csakis arrol szol hogy non-stop megyek arenakban es vegig kell nyerjem az oszes csatat?
  • Atcom
    #46
    Azért vannak itt elég brutál csaták és ellenfelek is, és még viszonylag a játék elején. Egy 3-as szintű nehéz harcos egy hármas combo-val úgy megforgatta a tengelye körül a 4-es szintű légiósomat, mint kiskrampusz a búgócsigát. Sebződtem vagy 60-at egy csapásra. Ez a csapás megrendítette szegény tápos legényem önbizalmát, az enyémről már nem is beszélve.
  • Sephi
    #45
    Jovan ma' nem figyeltem. Nyugi ma! :)
  • Atcom
    #44
    Pedig egy-egy okító harcot is szenteltek mindkettőnek!
  • Sephi
    #43
    De vegig jaccotam de ezt nem figyeltem meg.
  • Atcom
    #42
    Nem játszottad végig az okító csatákat?! Pedig ott osztják az észt!
  • Atcom
    #41
    Az egyik minden sikeres támadás után "töltődik" egy felet, a másik minden kör végén kettőt.
  • Sephi
    #40
    Fikaza a halal csak nem volt idom sok.
  • rrroka
    #39
    Sephi, te ugyis mindent fikázol,amivel nem játszottál huzamosabb ideig és elsőre nem fog meg :))))

    Nekem körökre osztott stratégia kellett mindeképpen. nagyon várom!!!
  • Sephi
    #38
    Hya... igaz en meg mindig nem ertem hogy hogyan lehet a ATK rubikat es a magia gomboket feltolteni....