134
Corvette 50th Anniversary Collection - Megjelent
  • techgirl
    #134
    wow
  • kicsikacsa23
    #133
    Emberek! Ezt a videót egy kedves ismerősöm vette fel, gondoltam feldobom vele a topicot. Érdemes ránézni, gyönyörűszép Corvette

    http://www.videoriporter.hu/vr/fs?content=/vr/player/1585/date/count
  • Alexease
    #132
    Szerintem is:)) Az egesz CD olyan is, egy nagy reklam:)) Meg installni sem kell, egy menubol 3 vagy 4 jatekot lehet kivalasztani:)))
  • 12346
    #131
    az jeep cucc ugyanazokon a pályákon nyomul, mint a chrysleres. ezek inkább reklám célból jelentek meg szvsz:)
  • Alexease
    #130
    Kijott meg egy ilyen "kiraly" jatek: Jeep 4x4.
    Ugyan igy csicsa grafika, nehany Jeep, szep palyak, arkad, kulsonezet stb.
    Akinek ezek tetszettek - Ford, Corvette - annak lehet hogy az is;) Bar, sajnos a Jeep a legigenytelenebb az osszes kozul - keves auto, keves palya. De viszonylag jol megy, sot meg az FFB is eleg jo. 200 mega az ISO:)) Tobbet nem is er:)
  • 12346
    #129
    ez ugye vicc volt?:)
  • Darkboy
    #128
    szerintem király játék, mér nem ír ide senki?
  • 12346
    #127
    ecsém ez a stryker mekkora loller:)
  • zaki
    #126
    viszlát
  • Darkboy
    #125
    csá!
  • Danny
    #121
    Hogy legyen mit feltölteni a kocsmákban a játékautomatakra
  • UnConnecteD
    #120
    ez valami fortelem. Ilyeneket minek adnak ki egyaltalan?
  • 12346
    #119
    1. boldog karit:)
    2. kipróbáltam én is ezt a csodát. hát juj.. ezt nem kellett volna eröltetni:) töröltem is
  • Danny
    #118
    Neked is :)
  • Danny
    #117
    És milyen konfigod van?
  • Stranger
    #116
    Boldog Karácsonyt mindenkinek!
  • M@TriX
    #115
    Amúgy mióta megjött az új konfigom (szerencsésen sikerült) és a Street Legal Full-ban megy (max utcai autók, stb...) Azóta isten nálam a gém. Szóval rakjátok el a játékot és amikor megadatik, hogy le tudjátok cserélni a gépetek, akkor nézzétek meg megint. Über...
  • Danny
    #114
    Street Legalban én is mindig tetőreb*tam a Golfot, de aztan beleraktam egy puhább lengéscsillapítót és már nem borult meg. Skyline-t soha sem tudtam megborítani csúsztatással. Szal negativ!!!
  • M@TriX
    #113
    a borulékonyság már régen javítva lett, persze nem muszály érdeklődni a játék irántm, de ha valamiről negatív avagy pozitív kritikát írsz illik utánanézni, persze unreg-eknek nem kötelező. ;)
  • I.C.ram
    #111
    Egyedül a Grafika meg a menü háttér animja tetszett.
  • I.C.ram
    #110
    Kipróbáltam ezt a szörnyűséget (csak az amerikai autók iránt érzett szolidalitás miatt), de egyszerűen borzalmas. a Hangok füllsüketítőek. Szinte irányíthatatlan az autó egy élesebb kanyarban. Borzalom.
  • 3P
    #108
    Na! Én végig vittem a bajnokságot. Röviden összegezném:

    1. Irányítás:
    A fizika mint olyan nem szerepel a játék kelléktárában. Ilyen szintű szappantartó modellel régen találkoztam. Ehhez képest a NFS UG egy ultrarealisztikus szimulátor (egyébként én szeretem az NFS sorozatot, talán csak ezt és a 2. részét nem). Szoval igazi árkád játék.

    2. Grafika:
    Hát eléggé ósdi grafika, szinte minden statikus benne, max 1-2 alfablending ami feldobja a játékot, semmi több. Csúnyának sem nevezném, de szépnek semmikép. Van benne egy árnyéknak csúfolt valami, de olyan borzamas, hogy huh... (pixeles undormány)
    Az lehet, hogy csak egyedi hiba, de 15. verseny tájékán elkezdett fogyni az autokrol a a kaszni :), magyarul kezdett eltünni a textura a kocsikról, végül is ez adaott egy pici roncsderbi filinget :D

    3. Hangulat:
    Szerintem az 1. és 2. pontban írtak sokat rontanak ezen, de a pályák mégis ötletesek. Változatos a környezet, és pont az általam kedvelt vonalvezetése van, azaz vannak benne hosszabb egyenesek, sok gyors kanyar, de van néhány trükkös rész is, szóval nem tömény szivatás, mint 1-2 hasonló játékban.
    Felbukkanik benne az üldöző hekus, de max csak a szirénája zavar, mert ő maga elég béna :). Van úgy hogy van közlekedés is a pályán, azzal alapjában semmi gond nincs.

    4. Autóválaszték
    Az ugye természetes, hogy csak Corvette van, de abból is elég kevés, végül is el lehet vele játszogatni így is.

    5. Tuning és törések, és borulások
    Tuning csak automatice van, megnyersz egy versenyt, és kiírja, hogy ezért milyen upgradet kaptál, semmi választási lehetőség (max az hogy nem kéred). Törések nincsenek! Egyszer sikerült felborúlnom, kb. olyan szintű mint anno a Stuntsban, azaz nuku fizika itt is, pedig a stunts egyébként nagy jó volt anno... :)

    Öszegzésül:
    Közepes grafikával megáldott nagyon gyenge fizikájú (értsd szinte semmi) erősen arcade játék ötletes pályákkal.

    Csak azoknak ajánlom, akinek épp nincs mivel játszania és van rá 1-2 szabad délutánja így karácsony napjaiban.
    Kellemes Karácsonyi Ünnepeket és BUÉK mindenkinek!
  • Stranger
    #107
    Ja az engem is érdekelne.
  • Danny
    #106
    Srácok és hogy lehet a Porsche-vel neten játszani? Nekem még annak idején nem volt netem így nem tudom.
  • Danny
    #105
    Ja és Boldog Karácsonyt Mindenkinek!!! :)
  • Danny
    #104
    Nem mondod? Huh köszi az kuva király. Thx nagyon :))))
  • Danny
    #102
    Én meg Porsche Unleashed-eznék de nem szereti az XP-t így nem tudok. :( Pedig az aztán jó kis játék. :)
  • Danny
    #101
    Ebben egyet értünk! :)
  • 12346
    #100
    dc-n se igazán van. mondjuk nagy hírverést se csináltak neki. pár kép volt, aztán többet nem is hallottam róla. meg az infojában olvasgattam, hogy mik laknak benne.
    nincs autós gém:(( elkezdtem megin nfs4-ezni. nekem az bejött. meg sok jó emlék fűződik hozzá és így kari környékén gépen szokott lenni:) meg szedegettem szép lassan 1 giga cuccost hozzá. elvagyok vele. meg ofp-ben rendezgetek be falvakat élettel. szal tényleg kéne vmi új zsír gém:)
  • Alexease
    #99
    Valszeg en is szedek belole majd egy rip-pet azert;)) A kivancsisag fel egeszseg! :))
  • Stranger
    #98
    Hát jól elszomorítottatok:( Azért én mégis megnézem, ha le tudom szedni valahonnan. Ahogy látom eddig összesen egy ember látta ténylegesen a progit, egy ember véleménye alapján pedig nem illdomos ítélkezni - szerintem. Ha leszedtem és én is elkezdek hurrogni, akkor nyugodtan hurroghatja mindenki
  • Alexease
    #97
    A GS sokszor nevetseges;) Csak ahoz van sajat link, ami nekik tetszik. Mindent elobb kiprobalnak, leirjak a velemenyt, hogy ilyen jo olyan jo, toltsetek 1k/s-cel, majd felrakjuk stb.
    Ha berakok a forumukba egy linket barmeluyik hazai jatek site-ra, ahol mar fent van lokalban, azonnal torlik;)) Mar kaptam levelet is, hogy hagyam szenvedni az olvasoikat;))))))))
  • IMYke2.0.0.0
    #96
    Mega LoL És van benne vaalmi - nem véletlenül nem regisztrálom be magam sehová... oda főképp nem!

    ------------------------------------------
    .:i2k:.
    ------------------------------------------
  • Alexease
    #95
    Ennek a Corvette-nek csak azert lesz ennyi hozzaszolasa, mert masrol beszelunk;)))
  • Alexease
    #94
    Nem csak a belso nezet szamit. Sot egy arkadba nem is nagyon kell. De attol meg hogy arkad autos jatek, megprobalhatna legalabb megkozelitoleg ugy viselkedni, mint egy auto. Hogy legalabb ra lehessen ismerni;D
    Csak sokan elhiszik, hogy amit az NFS:U-ban tuningolnak es mennek, az ugy is van. Pedig nem, ezt a keszitok is leirtak, sot a Jatek - de a demo elejen biztos - ki is van irva, hogy semmi koze a valosaghoz;))

    Pl. ha mar arkad, akkor jo pelda a Tough Trucks. Abszolut arkad jatek, de profin kivitelezve (bar online nincs). De ugy mozog ahogy illik, tokeletes fizka, tores, koszolodas, es meg tuningolni is lehet;))
  • Alexease
    #93
    A GameStar-tol ne varjatok sokat:) A Colin3-at es a Toca Race Driver-t 95-98%-ra ertekeltek, mint szimulatort;)))) Az NFS:U-t is uj autoszimulatornak hiszik;)) Bar valszeg, gyerekeknek irnak, de felnott poenokkal, hozza allassal, es reszesedest is kapnak a jatek utan;))))))
  • IMYke2.0.0.0
    #92
    Én is.
    Az általam komolyan vett részek:
    NFS 1, NFS3, NFS5, NFS6

    Az "amerikai verdás": NFS: Motor City Online
    A flitteres és übergagyi NFS:U után csak jobb jöhet...
    Bár, félek emiatt a hír miatt:

    Új NFS - lehetséges!

    [2003-12-22 @ 21:07 - ZeroCool] (kommentek: 4)
    A Gamespy elcsevegett az EA emberkéivel, akik elmondták, hogy időhiány miatt iszonyat sokminden kimaradt a Need for Speed: Underground-ból. Annyit elárultak, amennyiben szabad kezet kapnak az EA-tól, egy olyan folytatást hoznak össze, mely tovább bővíti az NFSU hozott lehetőségeket (extrémebb tuning, gumiégetés, miegymás). Fincsi lenne :)

    Ez a ZeroCool se normális, ha ezt a kacsarángató, iszonyat irreális játékot isteníti...

    ------------------------------------------
    .:i2k:.
    ------------------------------------------
  • hykao #91
    Úgy, hogy az az amerikai verdás, amit csak on-line lehetett játszani (a nevére már nem is emlékszem), meg ez a mostani flitteres-neonos FASTandFURIOUS feeling-es, szerintem egy vicc a régi NFS-ekhez képest.
    Emlékszem az első NFS volt az, ami miatt kormányt vettem akkor.

    Mi lesz a következő? Low Rider-es? Bársony belsővel, ugráló telókkal, meg vágott szemű, muraközi szerű csajszikkal???

    Remélem azért még lesz NFS.
  • Fefe
    #90
    Ez így is van de csak azért mert NFS rajongó vagyok.:) Tudom nincs belsőnézet stb...
  • Danny
    #89
    Ezt hogy érted?