88
Castle Strike, mert megérdemlem.
  • Rusy
    #48
    :) vegyél egy scrollosat
  • PREMIERE1
    #47
    Kétgombos az egerem. Akkor nálam ez kilőve.
  • insp
    #46
    Jó játék ez, úgyhogy: UP!
  • insp
    #45
    Ez lett volna a második kérdésem, de a manualt elolvasva rájöttem :

    Az options-ban be kell pipálni a "tilt kamerát" (vagy valalmi hasonló) és még egy opciót ugyanitt (nem jut eszembe a neve), aztán a középső egérgombot lenyomva tartva tudod forgatni és dönteni a kamerát. Ennyi.
    Egyszerű és nagyszerű.
  • PREMIERE1
    #44
    Ja. Sőt, ha a franciákat választod, franciául!
    (Szerintem, bár ezt még nem próbáltam.)

    Hogy lehet forgatni a kamerát? Néha iszonyat zavaró.
  • insp
    #43
    Szerintem a Warrior Kings Battles-re hasonlít. Nekem az nagyon bejött (nem tudtam abbahagyni), ez is nagyon hasonló. (A motor szerintem ugyanaz) Bejövős.

    Kérdés: nálam az egységek németül/angolul vegyesen szólalnak meg. (Engem mondjuk nem zavar) Nálatok is?
  • antijedi
    #42
    hmm, hát én nem modntanám igy kifejezeten hogy rossz, ugyan mgé cask tutorialt néztem meg de az alapján nem olyan rossz, nah mind1 majd még nézegetem :)
    amugy jo8 :)
  • a.carkey
    #41
    Nézd meg. Húzok aludni. Holnap ismét munka. :(
  • antijedi
    #40
    ok, még 1 file :)
  • a.carkey
    #39
    Semmit. De mégis. Csak olyan Data Beckeres lett. Próbáld ki, majd meglátod. (Idézd fel élményeidet a cég előző programjairól! Hightland Warriors, America I-II. Sajnos enyhén szólva sem voltak "tökéletesek". És itt is előjött ua ami hiányérzetet ad.)

    Tök jó ötletek vannak benne, aranyos a tutorial, maga a progi egy Age stílusű rts, némi Northland-Vikings-Settlers beütéssel és várépítéssel. De mégsem az igazi. Nézd meg! Egy jó ötlet nem tökéletes megvalósítása.
    Bár csak fél napom volt rá eddig, de tény, hogy jobban tetszik, mint a nemrég kisjött LOTR3, VISZONT mégsem igazán jó. Lehet, hogy tudat alatt a Knights of Honorra várok?! :) Jöhetne már! :=(
  • antijedi
    #38
    akkor most mit is basztak el benne? :)
  • a.carkey
    #37
    Amúgy elég aranyos lett. Építkezés, falak, valamiből valami elv, mindenre oda kell figyelni stb. :)

    El lehet vele szórakozni. Megyek is ...
  • Voltan
    #36
    Backer
  • a.carkey
    #35
    Becker ...
  • a.carkey
    #34
    Az a baj a játékkal, hogy Data Brecker. Az összes témát képesek elbaszni. :(
  • antijedi
    #33
    majd ha nagyleszel megérted... ;P
  • grebber
    #32
    tudom és unom hogy ezzel a szar dumávl jöttök nem tudom honnan szedtétek!
  • antijedi
    #31
    nem akarlak elkeseriteni de ez sem fps... :DDD
  • grebber
    #30
    Na vélemény valaki irjon már képek alapján nekem tetszik!!!
  • GaVino
    #29
    én kíváncsi vagyok érdemes e letölteni?
  • antijedi
    #28
    ok, kiváncsi elszek a véleményre :)
  • hali
    #27
    1-2ora és proba
  • antijedi
    #26
    valaki probálta már?
  • gyraph
    #25
    Castle Strike (c) Phoenix Games 42x15 MB IMMERSION
  • Hellhammer
    #24
    Asszem már megjelent.

    www.castlestrike.de
  • grebber
    #23
    Kira game lesz nekem tetszik!!
    Csak megjelenési infot nem láttam még sehol.
    Tudna ebben segíteni valaki?
  • Smokk
    #22
    Nem tudja vki h a p*csaba lehet a kamerat forgatni, mert en az istenert nem jottem ra...
    Amugy szerintem fasza progi, jobbfajta Age of Empires jatek.
    Viszont azok az igergetesek, h a Rome:Total War felkotheti a gatyajat az tobb, mint nevetseges, bar az is igaz h nem 1 kaposzta a ket jatek mufaja...
  • Hellhammer
    #21
    A honlapon kint van a letölthető demo. Ha jól emlékszem 166 MB.
  • Hellhammer
    #20
    Topic up!

    Van már valakinek info a játékról?
  • Hellhammer
    #19
    Nos nézte már meg valaki a videókat?
    Nekem az alapján igéretesnek tűnik, de remélem nem csak német verzió készül majd belőle.
  • Nyers
    #18
    Köszi szépen.
  • Hellhammer
    #17
    Nem kell beszarni :) A méretet sikerült tűrhetőre hoznom, lett egy 4.8 MB-os verzió, meg egy 19 MB-os.
  • Hellhammer
    #16
    Csak a rohadt nexus nem akarja engedni az .svf file letöltését. De ott van, lehet próbálkozni :) Mondjuk nem nagy tragédia, ha nem jön az le hozzá, anélkül is működik.
  • Hellhammer
    #15
    Na fenn van a video 2 méretben, és már sikerült is egy minimális designt nyomni az oldalnak :)
  • skristof
    #14
    ehhh....
  • Hellhammer
    #13
    Na lehet töltögetni videot:

    www.nexus.hu/castlestrike
  • Hellhammer
    #12
    Na szóval: fax vagyok mert elnéztem a dolgot. A video nem 6.5 MB, hanem 65 MB, én meg a nexus 55 MB-ba próbáltam meg beletuszkolni. Nem mindegy :) Valószínűleg fogom a videot, és átkódolom DivX-el, ami remélhetőleg 10 MB körüli file-t fog eredményezni.
  • Hellhammer
    #11
    Bocs a video feltöltés kicsit csúszik :( Péntekem remélem összejön.
    Asszem a honlapon olyat olvastam, hogy 2003 3. negyedév a megjelenés (vagy 2004 január csak németo. ausztri és svájc?). Meg kellene megint néznem :)
  • skristof
    #10
    hmmm, télleg jonak igérkezik
    mikor is?
    amugy télleg volt már valami ilyen, csak nem toom, mi is volt a címe?!?!?
  • Nyers
    #9
    A game tényleg ígéretes, és már várom az URL-t!!!