88
Castle Strike, mert megérdemlem.
  • FrezeR
    #88
    én nyertem a végén nagy nehezen:)
  • inaki ramirez 1
    #87
    na de kinyert?
  • FrezeR
    #86
    nekem az első játékom csatám, 2 ellenséggel szemben kb 6 órán át tartott, rendesen ment az adok kapok:)
  • grebber
    #85
    Mostanában kevés idöm van gamezni de megy eddig.
  • inaki ramirez 1
    #84
    na mivan skacok megy a game?

  • inaki ramirez 1
    #83
    jaja nagyon király,csak vmié állandó,állóháboru alakull ki.......
  • grebber
    #82
    Huh már nekem is megy sokminden ha lesz több idöm féreteszem a FAR CRY-t azt ezzel nyomom mert nagyon bejön.
  • inaki ramirez 1
    #81
    jah ez az....

    :-DD

  • FrezeR
    #80
    minden mindennel összefügg de ha megnézed mindegyik fejlesztésnél kiirja hogy mi szükséges hozzá. remélem mostmár minden tiszta és akkor lehet élvezni a játékot:)
  • inaki ramirez 1
    #79
    nya mennek a lovasok is!!!:-)
    nem mintha nagy szám lenne...
    most gyurok a lancerekre....
    a sabotör mit csinál?

    iszonyu hogy a gép mindig!!mien sereget képes eloálitani!!!

  • inaki ramirez 1
    #78
    enabled lancer

    ezt irja ki...

    s ez piros..
  • FrezeR
    #77
    a 3. nyereg csak akkor lesz elérhető ha a "kovácsmühelyben" kifejleszted a..na most a neve nem jut az eszembe :) de ha a 3. nyereg fölé viszed az egered akkor kiirja mi szükséges hozzá! nézd meg
  • inaki ramirez 1
    #76
    jaja,iszonyuan nyom a gép folyamatosan szarja az egységeket ellenem......de nem baj...:-)
    de!
    "lovasokat ugy lehet képezni, hogy a stables-t megépited 3 nyereg "
    ez az a 3.nyereg-hez nem tudok hozzáférni inaktiv...

    a franciáknál,jók a lovagok,jokat odasuhintanak:-)))
    max 125 db egységet,lehet gyártani?azt hittem sokkal tobbet.......?

    na egyenlore ennyi...
  • FrezeR
    #75
    vasat az ore mine nevü bányában találsz, ilyen feketeszinü nyersanyag van előtte, mármint arról ismered fel. a kő szürke szinü ez fekete. innen lesz vasad.
    lovasokat ugy lehet képezni, hogy a stables-t megépited 3 nyereg van benne ez azt jelenti hogy 3 féle egységed tud majd lovagolni. ha ezek megvannak, akkor ott ahol az embereket kreáljátok az utolsó előtti fül ha jól emléxem technology vagy mifene. na ezen a fülön legalúl van egy lófej. 100 aranyba kerül a kifejlesztése ez ad egy lovat a stablesbe és ha az egyik katonáddal rákattansz a stablesre akkor felül a lóra és voálá.:) de később azt hiszem ez automaikus lesz bár nem biztos most csak ennyit tudtam megnézni próbáljátok ki ha van még kérdés akkor jöhet!
    a lényeg hogy minden épület le legyen rakva és fejlesszetek mindent ész nélkül és gyorsan!
  • grebber
    #74
    Lovasok?? bárcsak ott tartanák.
    Én még ott vagyok felhuztam a falat azt kiirja hogy kell 8-8 nyilas és dárdás ember na ezeket nem tudom megcsinálni mert elfogy a vas amit az a 3 ányugolyó jelez.
    Hogyan szerzek vasat??????
  • inaki ramirez 1
    #73
    Arsenal,lovasokat hogy gyártasz?
    én az utolso nyereg ikon-t nem tudom megnyitni...végig inaktiv marad..:(
    az irja,pirosan :enable lancer...

    ez mi a szösz?

    mindamellett kemény a gép nagyon ,de lovasok nékul cseszhetem...



  • grebber
    #72
    Na sikerült végre!
  • grebber
    #71
    Nekem nem megy a fal építés sajna nem tom miért pedig azt csináltam ami le van irva.
    Mennyi nyersanyag kell???
  • inaki ramirez 1
    #70
    No,ez az kifejlesztettem mindent,az osszes házat+a lehetőségeket,és nyereggel még csak nem is találkoztam....
    van istállom rákattintottam hogy legyeneklovak,és semmi...
    mit nem vehettemészre.....?

  • FrezeR
    #69
    sajnos a lovaglást fejből nem tudom leirni, de a lényeg hogy minden épületet rakj le, aztán fejleszd ki a legtöbb dolgot ami csak elérhető. azt hiszem van valami nyereggel kapcsolatos fejlesztés is na az lesz a kulcs a lovassághoz!
  • inaki ramirez 1
    #68
    na!a falépités megy!
  • inaki ramirez 1
    #67
    koszi !isten vagy!megprobálom!!!!És a Lovasok problémájára egy esetleges választ hagy kérjek pls...

    THNX!

  • FrezeR
    #66
    ugy kell falat épiteni, hogy ugye felépititek először a szükséges épületeket, (pl stonemason) aztán nyersanyaggyűjtés és ha már van belőle elég akkor a castle building menüben kiválasztjátok a plan fortress walls nevü ikont de e betüvel is előjön. na ha ez megvan....ezután a kijelölt területre lehet csak épiteni falat természetesen ami az a "makcskaköves" rész ahol a főépület is áll. eddig remélem érthető:) aztán megjelenik egy zöld kör most kattintás a kezdőpontra ahonnan a falat kezdeni akarjátok és huzni az egérrel, (nem kell nyomvatartani a gombot) addig huzzátok ameddig akarjátok azt a falrészt. ezután mégegy egérkatt (bal) és utána a lenti menüben van egy papirlap szerü ikon ez zöld kis pipával. na erre katt és lám kiemelkedik a fal a földből:) a lényeg, hogy ne legyen semmi a fal közelében se ember se épület túl közel mert akkor nem csinálja meg. röviden ennyi. ja és majd később fejleszteni is ugyanigy kell a már meglévő falat kell "áthuzni" az erősebb új faltipussal.
  • inaki ramirez 1
    #65
    Persze Arsenal...játszunk játszunk,de falat felhuzni nem tudok:((((((((((((((((
    és lovasokat se tudok gyártani

    viszont a legalvakultabb fps imádó haverjaimnak is tetszik...:-)
  • grebber
    #64
    Valaki játszik még ezzel mert nekem is a fal felhuzás a gond sehogy sem sikerül??
  • inaki ramirez 1
    #63
    Hali
    nagyon jo ez a game,de lenne 2 kérdésem.
    1,hogy kell falakat felhuzni?kijelolom az irányt,merre menjen,és ott megállok nem tudom elkezdeni az épitést...
    2,vmi miatt én nem tudok lovasokat,lovagokat gyártani
    mié??

    elore is koszi!

  • FrezeR
    #62
    szerintem nagyon jó, én jól elvagyok vele:)
    azt nem tudom 800mhz-es gépen hogy fut, de egy próbát megér
  • SASboy
    #61
    Én most töltöm a játékot , remélem jó game :)
    Szerintetek? Ja és 800mhz-s gépen elfut???
  • Sephi
    #60
    Aha! Csak kar hogy ezek nem vettek eszre hogy 2004-et irunk. Valaki alitsa mar at nekik a datumot 2001-rol 2004-re :)))
  • grebber
    #59
    Kiprobáltam és bejön tetszenek az ilyen game-k!!!!!!
  • antijedi
    #58
    hát én elkezdtem de épp ez az igazi bajom vele hogy pont belefeledkezni nem lehet, valahogyan anyira nem tudja meber beleélni magát, amugy stronghol tényleg más, de én strongholdért se voltam annyira oda, szal... :)
  • Rusy
    #57
    Hát jaja van egy olyan érzésed, hogy nem olyan jó, de ha elkezded nekiálsz egészen bele lehet feledkezni

    Kicsit más stílus mint a stronghold, szerintem nem sok köze va, ez inkább egy rts, nem (városépítgetős rts), ahol lehet király falakat, várakat, tronyokat csinálni

    Stronghold király volt imádtam, ez egy kicsit más, de összességében szerintem ez is jó, de az hogy valaki szerette a strongholdot, nem jelenti azt hogy ezt is szeretni fogja...
  • insp
    #56
    Végre, elkezdett más is foglalkozni a játékkal!
  • Hellhammer
    #55
    Nekem eddig az első tutorialt sikerült megcsinálnom (időhiány suxxxx). Az alapján nem rossz, bár ott még köze sincs a várépítősdihez... Nekem eddig a Stronghold jött be nagyon ebben a műfajban, nemtom ez jobb lesz-e attól.
    Majd kiderül, mert hétvégén lesz rá egy kis időm :)
  • antijedi
    #54
    nem tom nekem nem jött be, kb vélemény ugyan az mint a.carkey-nek, jó jó de valahogy mégse olyan jó :)
  • Rusy
    #53
    Szerintem király, jó a hangulata, és el lehet vele szórakozni, kicsit fura dolgokat lehet csinálni, meg kell szokni nem az a kimondott alap starégia, de a végignyomod a tutorialt tök király
  • grebber
    #52
    Valaki aki tolja vele irjon véleményt !!!!
  • Hellhammer
    #51
    Most láátam csak, hogy már megjelent és lehet tőteni :) Tőtöm is, és remélem meló után már ezzel fogom otthon nyomatni :)
  • antijedi
    #50
    stronghold ala 3d legalábbis igy első ránézésre tutorialok alapján, persze van sok egyébb dolog is benne de strongholdhoz is hasonlit kicsit
  • Rusy
    #49
    várom már mindgyá lennvan, abból amit leírtatok teccik, van stronghold beütése?
    mer az teccett