1430
THE FALL: LAST DAYS OF GAIA
  • Calver
    #201
    15 mega van még belőle hátra, utána megmondom csak értsem is a gémet...
  • Calver
    #202
    meg kell állapítanom, tiszta móka a gém. karaktergenerálás nem nagy cucc (válassz pofát) utána kezd mokás lenni, de sajnos németül hiába tanulok - és hiába tanulok 3 éve németül - egy katonás jegyekkel átengedés és egy félévi bukás után -, alig tudok, viszont így is nagyjából érthető, szóval móka. na még kicsit szórakozom, aztán holnap beszerzek szótárat is...
  • bigfoot
    #203
    és a trailerben lévő zene benne van a gameben??
  • Calver
    #204
    ha adsz egy linket trailerhez megnézem de ha vmi ilyesmi a szövege, h "Fall, fall, it's your fall, last days of gaia..." (alias Darkseed - The Fall c. szám) akkor a főmenű zenéje...
  • Csoder
    #205
    Jajj, én meg úgy tudtam hogy "Blackseed"
  • bigfoot
    #206
    igen az!!
    és az tényleg blackseed mert már vki írta lentebb
    egyebként honnan tudjátok hogy blackseed???
  • Csoder
    #207
    Őőő zenei ismeretségem nem terjed ki erre a témára.. most aztán jól összevok zavarodva
  • KH
    #208
    akár innen is tudhattátok volna
  • Calver
    #209
    öööö... én eMuleon szedtem le a gémmel mellett a zenét is, és határozottan "Darkseed - The Fall (The Fall-Last Days of Gaia Edition).mp3" a fájl neve... valamint ez meg ez határozottan azt mutatja h az bizony Darkseed...
  • Calver
    #210
    ja amugy a gém tiszta móka, csak a német nyelv érthetetlennek számít még mindig számomra. a skilleket már fejből tudom, a statokat nem volt nehéz kitalálni (főleg a hivatalos oldal angol részét használva) csak pl a zsebtolvajlás érdekes egy kicsit nekem - hogy tud egy karakter valakitől egy uzit lazán ellopni? és ha a háta mögé áll mi a fenéért megy át az illetőn és próbál szemből lopni? csöppet kiegyensúlyozatlannak és bugosnak tünik, bár lehet csak azért mert 1.5ös verzióm van még csak... ja meg h 3. szinten nekem 44 hpm van, még a többieknek 22 ill akörül... ami mókás h a harc sebessége változtatható, ami nekem nagyon bejön - meg persze pause is van - így vannak ilyen vicces dolgok h amikor a karakter géppisztollyal lő, az ellenfél a 3. bekapott golyó után kicsit megfekszik, szép, lassított felvételben, és eldönti h innentől kezdve ő talán alulról szagolja a... homokot. a kereskedelem sincs tulbonyolítva, a karizma+speech skill levon az alapárból, alapból a legnagyobb karizmával rendelkező karakter megy oda a boltoshoz, de bárki invertoryjából lehet eladni. szóval látszik az egészen h a készítők rengeteg hasonló gémet nyomtak, és figyeltek arra mi idegesíti fel a jóembert - és megcsinálták szépen, jól, könnyen kezelhetőn. véleményem szerint ha valaki egy kicsit is tud németül, megéri nekiesni - igaz, nekem a 2. cd-t 3 óra (dc++), a elsőt pedig 1 hét volt leszedni, dehát...
  • KH
    #211
    1.5-tel senki se játszon, mert az 1.8-ig iszonyatosan sok volt a panasz, nagyon (használhatatlanul) bugos a game állítólag azon a szinten
  • Lilithn
    #212
    Calver, milyenek a questek? Engem az érdekelne leginkább. Bár gondolom, ha nem tudsz németül (én se nagyon) akkor ez hülye kérdés, igaz? A Cdgalaxisban mostani hónapra mondják a megjelenést...na vajon. Meg a sevenm is kiigazította októberi megjelenésről novemberre így hónap közepén.. ;-) Tud erről valaki valamit? Csak ne magyarul legyen, borzasztóan hangulatrontó magyar fordításokat csinálnak.
    Lopás: miért? A Falloutban egy 30 kilós, 2 méter hosszú fegyvert (Bozar, ha jól emlékszem) el tudtál lopni a három csókától NCR-ben a bazaar előtt! A legcoolabb fegyver! Kivéve talán a M72 Gauss Rifle-t.
  • Calver
    #213
    ööö... 1.8as patch az kis bővítés a gémhez... az apróbbik az 232 MB, a nagyobb amiben beszédhangok is vannak az 1,1 GB. na jó. egyenlőre megnézem 1.7el h müxik...
  • bigfoot
    #214
    ez mi ez az emuleon?
    fizetős vagy mi?
    egyebként a zenét nem tennéd fel vhova?
  • Calver
    #215
    eMule
    P2P progi, gyakorlatilag itt lehet megtalálni a The Fall-t csak. zenét is eMule-al simán lekaphatod, ezt a linket használva...
  • bigfoot
    #216
    akkor csak felrakom a progit bele a linket és meg is lesz a zene?
    mert nem vágom milyen progi ez a p2p
  • Calver
    #217
    felnyomod, elindítod, csatlakozol vmelyik kiszolgálóhoz (lehetőleg olyanhoz ahol minél több felhasználó van), benyomod linket a progi meg leszedi szépen a többi felhasználótól... nem nagy cucc lévén magyarul van...
  • bigfoot
    #218
    ok,thx,még nem szedi,várakozik
    egyebként sztem nagyon jó ez a zene
  • Calver
    #219
    sajnos marad 1.5, 1.7/1.8hoz patchet, semmi eredmény sajnos...
  • bigfoot
    #220
    na sajna nem jön a zene:(
    nincs vmi weboldalad ahová feltudnád tölteni?
  • Calver
    #221
    türelem, lejön az egyszer. nincs tárhelyem és bocs, de perpill lusta vagyok regelni...
  • Csoder
    #222
    bigfoot,
    mintha én egyszer átküldtem volna azt a Darkseed számot. :))
    emule, ed2k, p2pről annyit, hogy emberek osztanak meg a kliensel fájlokat, és ha elkezded tölteni pl a Darkseed számot, akkor azt a többiektől darabokban kezdi el szedni, majd ha átjött, akkor a darabokat összeállítja. (Már a megosztásnál feldarabolja a kliens a megosztott fileket.)
    Wintűzfalat kapcsold ki, mert az bezavar, és légy türelemmellll
  • bigfoot
    #223
    tudom!de te úgy küldted át hogy benne vannak a lövéshangok!!
  • Csoder
    #224
    Ja igaz, tényleg
    Bár sztem úgy is jó, sőt.
  • bigfoot
    #225
    jó persze,és thx hogy átküldted
    de nekem úgy is kéne hogy nincsenek benne
  • 3P
    #226
    Mostanában semmi új hír nincs a magyar megjelenést illetően... :(
    Szerintetek lehet ok az aggodalomra? Én már egyre szkepitkusabb vagyok, pedig a Heroes of Might & Magic V után ez áll a legjobban várt játékok saját toplistámon.
  • bigfoot
    #227
    nálam STALKER és ez:)
  • 3P
    #228
    Látom szereted a reménytelen megjelenésű játékokat... :)
    Bocs csak egy pici ironia akart lenni. Azért reméljük, hogy mindkjettő a közeli jővőben meg fog érkezni.
    Egyébként én abszolút nem vagyok FPS fan, de a Stalker azon nagyon-nagyon ritka FPS-ek közé tartozik, ami kifejezetten érdekel engem is. Talán a témaválasztás ami megfogott benne. ;)
  • bigfoot
    #229
    Én is a téma miatt várom nagyon!
    remélem megfog jelenni mind2 game!
    tudok várni... :)
  • Csoder
    #230
    Kicsit eltérve a témától, STALKER engem is nagyon érdekel, különleges, és egy jó kis FPS-t fogunk kezünk közé kapni, ha majd kijön. Már maga az alapszitu is fincsinek bizonyul. :)
    Aztán még a The Witchert is nagyon várom a The Fall és a Stalker mellett.
  • Lilithn
    #231
    Oh yeah, a Witcher is nagyon jó lesz.:)
    Calver nem méltat válaszra..:( Valami rosszat mondtam?
  • Calver
    #232
    nem, csak még Calver is ismerkedik a gémmel eddig a legtöbb küldi írtsdki-öldmeg típusú volt... találtam már járgányt de még lusta voltam müködésbe hozni, mert kell hozzá vmi cucc és nem jöttem rá merre kéne lennie. lehet angol verzióig pihentetem a gémet...
  • 3P
    #233
    Ma elnéztem a SevenM oldalára, ott még mindig november áll a megjelenésben. Volt ott már augusztustól kezdve minen hónap, de remélem a december majd igaz is lesz...
  • bigfoot
    #234
    karácsonyra jó lenne:)
  • KH
    #235
    kerestem őket, csak még egy dolog nem tiszta, azért nem tettem ki hírbe, ha holnap se válaszolnak, akkor...
  • Lilithn
    #236
    nem, csak még Calver is ismerkedik a gémmel
    :)
    a legtöbb küldi írtsdki-öldmeg típusú volt

    Több német újság is 10-et adott a questekre, abban reménykedem, hogy értelmesebb questek lesznek benne az "öldmegírtsdki"-nél. Abban is reménykedem, hogy már a "kiegészítő" részekkel együtt fogják kiadni. Ez mondjuk tuti nem? Ehh, a CDGalaxisban is novemberre van kiírva! Ők általában szokták tartani a szavukat, persze ez nem tőlük függ.
  • Lilithn
    #237
    vajon miért nem úgy működik a [quote], ahogy kellene?
  • Calver
    #238
    de ez még nagyon az eleje... vmi bandákra kéne elején vadászni, Ratskulls, Desert Monks, Seekers, hasonló bölcs nevekkel... amugy móka, az elején össze kell rakni egy csapatot, na azt véletlenszerűen generálja vmilyen szinten, de vannak köztük mókás karik (főleg egy Lin nevű tolvaj csajszi). de nekem akkor is az tetszett h azonnal loptam egy FAMAS-t (nehézfegyveres karit csináltam).
  • Lilithn
    #239
    Azt hittem FT:BOS szerű lesz a csapatválasztás. Mindegy. Az egyik videón volt egy vicces kis rész, ahol az egyik csóka 3 különböző alkatrészből összerakott egy armor szerű ruhát. Csak humán ellenfelek voltak (eddig)?
  • Calver
    #240
    igen, pont h BoS szerű a csapatválasztás eddig humánokat lőttem seggbe, meg... szarvasokat