1430
THE FALL: LAST DAYS OF GAIA
  • bigfoot
    #161
    itt a link:http://www.pcdome.hu/file.php?id=1724&c=249983256e8cfcc
  • KH
    #162
    hmm, a link nem műxik...
    itt viszont igen ;-)
  • 3P
    #163
    Na, semmi hír még a pontos mejelenésről?
  • bigfoot
    #164
    akkor kiszeded nekem a zenét?
  • 3P
    #165
    Igen.
    Csak a hétvégén közbejött egy rendszer újrahúzás és azóta nem volt időm. Legkésőbb pénteken kiszedem...
  • bigfoot
    #166
    köszi!
  • 3P
    #167
    Rosz hír!
    Arra gondoltam, hogy virtual Dub-bal ki lehet szedni, de sajna nem is engedte magát betőlteni vdub-ba, így kiszedni sem sikerült... :(
  • 3P
    #168
    Épp most jártam a Sevenm honlapján, és ezt láttam:
    Tervezett megjelenés: 2005 október

    Tehát csúszik a megjelenés, mindegy ezt már fél lábon is ki kell bírni...
  • Csoder
    #169
    Szia, kell a The Fall trailerében-ben szóló zene? (Blackseed)
    Mert ha igen, akkor írj privit :)
  • 3P
    #170
    Ismét kellemetlen hír:

    "A SeVeN M-től származó információk szerint megakadni látszik a dolog. A karakter problémát már megoldották, de most úgy tűnik, mégis azon filóznak, hogy legyen hang a játék alatt. Ehhez viszont meg kell várniuk az angol hanganyagot, amit az SSE novembernél előbb nem tud ígérni.

    Őszintén szólva, kicsit aggódom. A játék Hivatalos Fórumán is elég nagy a csend, pontosabban a német boardon (!) kértek elnézést az angol verzió késedelme miatt. Kíváncsi vagyok, idén lesz-e ebből még valami, ui. szóba került az is, hogy az SSE esetleg az angol verziót a most készülő Mutant City kieggel együtt adná ki. Érdekes. Ha sokat szórakoznak, még a végén a Fallout3-mal kell majd versenyezniük."

    Én inkább így játszanék már vele, nem kell annyira az a hang, de van egy kellemetlen előérzeten, de nem akarom az ördögöt a falra festeni...

    Forrás:
    RPGVAULT
  • 3P
    #171
    Én azt mondom, hogy adják ki így és max egy kövér patch formájában lehessen letőlteni...
  • 3P
    #172
    Megjelent a német verzióhoz az 1.9-es patch. Állítólag sokmindent javított, valamint +1 küldi került bele.
    Kiváncsi vagyok, hogy a magyarba is bele kerül-e? Lassan egyáltalán már az is kérdés, hogy kijön-e valaha magyarul...
    Na mindegy, várok türelmesen.

    Forrás:
    RPGVAULT
  • KH
    #173
    én azt nem értem ebben, hogy korábban a SevenM-es képviselő azt mondta, hogy benne lesz, csak most már nem értem miért is mondta ezt, ha az SSE is csak most lett kész a némettel...
  • bigfoot
    #174
    okt 26?
    remélem akkor tényleg megjelenik...
  • 3P
    #175
    Okt 26-ra az angolt ígérik, ha jól értettem, én meg kifejezetten a magyar változatra hajtok...
  • 3P
    #176
    Persze lehet, hogy a magyar is akkor jön ki, nekem már az is jó csak jöjjön. Már nagyon régóta pályázok erre a játékra, így már picit kezdek talán türelmetlen is lenni...
  • 3P
    #177
    Ja egyébként szintén itt olvasható a Bourgeoisie című hasonló témájú játékról is egy bővebb cikk. Az érdekessége, hogy végre itt kelet-közép Európában játszódik.
    Talán beindult végre az élet ebben a a témában is, sebaj, majd csak lesz egy Fallout 3 is... :)
  • bigfoot
    #178
    hát Én is már nagyon régóta várom a fallt!!
    de a fallout3 at várom legjobban persze!az lenne az igazi ha a régi gárda csinálná....,tényleg valaki a régiek közül benne van a fallout 3 ban?
    egyebként sztem jó hogy egyre több ilyen game készül lsd mutant city
  • 3P
    #179
    Hát ismét rossz hír.

    "The Fall - Hidegzuhany?

    [The Fall - Last Days of Gaia] Hari ismét küldött néhány dolgot a játékkal kapcsolatban, amit a fórumon vadászott össze. Elég kellemetlen híreket. Nem is szaporítom a szót, inkább bemásolom a levelét... Thx Hari!

    "Miközben az új patch "orvosolta az összes eddig feltárt hibát", a német forum zeng a jajongástól. Úgy tűnik, hogy az új patch nem működik a legújabb Ati Catalyst meghajtóval, továbbá szintén elhalálozik a játék, ha bármilyen modot észlel.

    A javaslat a teljesen szűz újratelepítés (előzetes registry tisztítással együtt!), majd az 1.8 patch installálása és erre az 1.9. Az, hogy ez egyben az addigi játékmentések törlését / használhatatlanságát is jelenti, gondolom magától értetődik. Ezek mellett már csak apróság, hogy az Extended verzió tulajdonosaitól a telepítés ellenőrzéséhez az 1. CD-t kéri a gép, holott a Starforce kód a 3. CD-n van - aki nem jött rá magától, az őszülni kezdett.

    A gond - nekünk - ezek után már csak az, hogy a fórum alapján úgy néz ki, hogy az angol kiadás a játék "bogarassága" miatt csúszik egyre távolabb. Több rendszeres fórumtag szerint - és a korábban igen aktív Carsten erre semmit sem reagált - megvan már az USA/UK forgalmazó, de amíg a játék nem stabil, addig még a nevét sem akarja égetni egy bejelentéssel. Ez a patch ezt a helyzetet csak rontja, tehát félek, hogy még karácsonyra sem lesz nekünk se angol, se magyar TF-ünk.""

    Forrás: RPGVAULT

    Komolyan mondom ez már egyre siralmasabb... :( :( :(

    Mindegy, ha krácsony után jön, akkor akkor jöjjön, de végre játszható formában érkezzen...
  • Lacc
    #180
    fantasztikus...
  • haxoror
    #181
    Bazzeg most komolyan!
    Mire kijön addigra már az Obliviont fogom tolni és mire azt megunom addigra itt lesz a Fallout3...
  • Esrohnoil
    #182
    Jah, addigra erősen felejtős lesz...
  • 3P
    #183
    Bocsi, de elárulnád, hogy miért?
    Az Oblivionnal csak annyi közös van bennük, hogy mind kettő RPG, de stílusuk felépítésük, a világuk gyökeresen eltér. Mondom ezt úgy, hogy az Elder Scrolls játékok hatalmas kedvenceim.
    Ha a grafika miatt mondod, akkor sem értek egyet, mert egyrészt szép grafikája van a játéknak mai szemmel is, sőt a Fallout-ot nézve (minden idők kedvenc RPG-je nálam) már a megjelenéskor is csak harmatosnak volt mondható a grafikai megvalósítása, de mégis mai napig imádják, s a hangulat amit áraszt feljethetelen és tagadhatatlan. Tehát nem érzem, hogy a Fall akár ennyi csúszás után is felejtős lenne. A nagyobb gond vele a játékélményt befolyásoló bogarak, amelyek hol eltünnek, hol mint az utolsó "javító" patch után újjáélednek, ez az ami bosszant!
    Azonban én reménykedem, mert ez a játék méltó utóda lehet a nagysikerű Falloutnak, s sajnos nem vehetjük biztosra, hogy lesz még igazi Fallout 3, de ez miért ne lehetne az, vagy legalább is méltó Fallout klón?
  • Esrohnoil
    #184
    ...és ha lesz benne egy olyan hiba ami miatt a felénél pl. nem tudod tovább játszani, csak ha kijön rá egy patch, de akkor meg újra kell kezdened, mert nem lesz kompatibilis az előző verziós mentéseddel?
  • 3P
    #185
    IGEN! Ezt írtam, hogy engem ez bosszant, csak olvasd el újra! Az előző patch nagyon jó volt maximálisan jó viszhangok voltak róla, de a mostanival megint túl lőtek a célon. Ez az érthetetlen... Emiat késik az angol verzió, s vélhetően (inkább remélhetően) a magyar verzió is. Magyarul inkább várok karácsonyig, csak egy játszható változat kerüljön végre elénk...
  • Methylisocloro
    #186
    a fallout3-at a Morrowindes Bethesda csinálja és nincs senki a régiek közül benne, sőt a Bethesdát nem is érdekli a régiek véleménye. Kiváncsi vagyok mi sül ki a Fallout3-ból. Az az igazság hogy a Fallout 1/2 után olyan nagyok az elvárások 99% hogy leveri a Bethesda a lécet. Ne legyen igazam.
  • KH
    #187
    öhöm, hát, először valóban elkeserítő volt a Beth hozzáállás a dologhoz, k.ra lepattintok mindenkit, és csak azt szajkózták, hogy ők a Morrowind típusú játékhoz értenek (nézetben) ezért lesz@rják az izometrikus nézettel kapcsolatos elvárásokat
    de aztán mintha kiderült volna, hogy mindenki rendkívüli módon Fallout fan a cégnél, meg hogy a perk-trait rendszert is megtartanák...
    de egyébként már szinte egy éve egyáltalán semmi infó nincs a FO3-ról :-(
    gondolom az Oblivion után nekiállnak komolyabban...
  • 3P
    #188
    Hát ne legyen igazam, de szerintem meghalt ez a projekt... :(
  • KH
    #189
    FO3? Ah, annyi lovetta van benne (és mellesleg megvették a licensz jogot), hogy nem hagyják veszni...
  • 3P
    #190
    Hát a próféta szóljon belőled! Őszintén remélem, hogy igazad lesz, csak a sok huza-vona engem szkeptikussá tett a Fallout 3 megjelenését illetően...
  • KH
    #191
    az szól (KH = Kwisatz Haderach)
  • KH
    #192
    Carsten azt írta be a fórumra, hogy a magyar és a cseh megjelenés jövőre várható.
  • haxoror
    #193
    Nem baj nekem úgy is az angol kell :P
  • KH
    #194
    az meg a magyar és a cseh után lesz
  • 3P
    #195
    Sajnos azt kell, hogy mondjam, ha lesz?!
  • bigfoot
    #196
    hát remélem lesz!
  • 3P
    #197
    Most olvastam az RPGVAULT-on a következőt:
    "A The Fall Hivatalos Fórumán Carsten hosszú szünet után megnyilatkozott, mégpedig a következők szerint: Az orosz megjelenés a jövő héten lesz, a lengyel novemberben. Ezeket követi a cseh és a magyar jövőre. Épp úgy, mint az US, UK, ausztrál megjelenés."

    Hát az egyik szemem sír a másik nevet. Sír mert már nagyon játszanék vele, nevet mert legalább játszhatok vele, s bízom benne, hogy a magyar megjelenésben már benne lesz az új mision disc, valamint erősen bug mentes lesz...
  • haxoror
    #198
    Ez a Carsten nem normális a ruszki meg a lengyel az első?! Az angol meg az utolsó?!
    Gratula!

    Ezaz bazmeg először ott adjuk ki ahol a gémerek 99% warezol és csak aztán adjuk ki világnyelven hátha addig nem megyünk csődbe és profit is lesz
  • bigfoot
    #199
    mind1 az a lényeg hogy kiadják
  • bigfoot
    #200
    vki játszott itt a német verzióval?
    mert kíváncsi vagyok hogy abban benne volt e a trailerben lévő zene