1430
THE FALL: LAST DAYS OF GAIA
  • SötétBarom
    #1430
    Patchelési procedúrát valaki le tudná írni nekem? Még az alap kiadás, most raktam fel laptopra.

    Köcce.
  • Bounti
    #1429
    Helló, Helló!

    Próbáltam leszedni a végigjátszást, illetve a noarpe modot, de nem működnek a linkek (az rpg vault sem). Nincs meg valakinek,?
  • bigfoot
    #1428
    oks megnézem
    köszi
  • Calver
    #1427
    én is most látom rpgvault.hu-n ez tényleg szomorú hír.

    mindenesetre a végigjátszást megtaláltam, itt nézelődj bigfoot
  • Lammer
    #1426
    ha jolinformalt vagyok, akkor KH sajnos mar eltavozott kozulunk(), es ezert mar reg nem is volt frissitve az a resz ami foglalkozik a Fall-lal

  • Calver
    #1425
    google-el próbálj meg körülnézni, van magyar The Fall oldal (azt hiszem KH csinálja), ott úgy emlékszem mintha végigjátszást is mellékelt volna.
  • bigfoot
    #1424
    :(, én sem találom,
    az a gáz hogy mikor megvettem februárban akkor toltam (2007ben:O) aztán játszottam vele feb végéig ,abba hagytam ,és most van kis időm gondoltam folytatom, de nem emlékszem szinte a történetből semmire, 2 éve volt :D
    ha megtalálod írj majd légyszi!

    off:
    PM megy;)
  • Lammer
    #1423
    keresem ezerrel a kib. terkepet, de nem talalom neked... :C
    EN mar regen vegigtoltam a jatekot es ezt a kuldit is megcsinaltam(valiumot kerhetsz ugye a fecskendoert cserebe, gondolom ezert kell)... Sajnos nem emlexem, hol van az arnyak korhaza(de remlik, hogy nem onnallo)... :(
    ha megtalalom leirom ide :|

    off:
    DIREKT NEM! :D konkretan gyulolom az ilyen kinek van a nagyobb kukija es kinek csicsasabb a meghosszabitott penisze oldalakat style(pl:carstyling)
    - de ha fennt vagy, linkelheted a tiedet :D
    - "ti" Mondeo STsek osszejartok esetleg? mert "mi" Fiesta ST(<-nem vagyunk sokan ugye, aki fifit vesz az pont a love'/takarekossag miatt vesz simat)-sek osszeszoktunk neha-neha jarni, dumcsizni, meg cruiseolgatunk erre-arra(psszt gyorsulas stb :D) ha jo az ido... ha van kedved csatlakozhatnal... ahhh imadom a V6 enyhen bugyborekolo hangjat ugyis^^
  • bigfoot
    #1422
    szia ST társ:):)

    az árnyak korháza hol van? az egy külön pont lesz a térképen?

    off:
    kocsidal fel vagy regisztrálva vmi oldalon? pl CS?
  • Lammer
    #1421
    Udv ST tars

    Az arnyak korhazaban van boven! Keresgelj ott ;)
  • bigfoot
    #1420
    Copper Hill nél vagyok és a lovat kell elfogni, az alma már megvan ,viszont nem találok sehol sem fecskendőt..
  • Heuro #1419
    Háát ... ha csak "emléxel", az nekem kevés.
    Kérdeztem itt lejjebb, hogy miért nem tudom függetleníteni a kamerát a fickótól, de nem jött válasz.
    Pedig a beállításoknál adja a lehetőséget, csakhogy szarik rá.
  • Heuro #1418
    Azon kívül nem találtam egyet sem.
  • Lammer
    #1417
    navarjal... en a kamerat ugy mozgattam, ahogy akartam... ha jol emlexem... biztos nem lehet allitani? :D
  • Fasiszta
    #1416
    De nincsenek hibái?
  • Heuro #1415
    Igen ... a játék nagyon jó.
    Kiválóan el lehet(ne) szórakozni vele.
    Csak az idegeim nem bírták
  • Heuro #1414
    Igen ... teljesen egyetértek.
    Mondom ... csak az idióta kameramozgatás tett be.
    Hosszabb idő után elég frusztráló volt, hogy nem tudok máshova nézni, csak oda, ahol a kijelölt karakter van.
    Azéé ... ma már ez kevés
  • Fasiszta
    #1413
    Jó játék?
  • Lammer
    #1412
    pedig megerte volna... nekem nagyon tetszett... MOD nelkul lehet ensem vittem volna vegig ^^
  • Heuro #1411
    Hát én töröltem, és lekönyveltem veszteségnek az árát.
    Semmi másért, csak a ki***ott kameramozgatásért.
    A többi marha jó lett volna.


    Egyébként: be kell menni a kereskedőhöz.
    Vagy az ellátó tiszthez?
    A térképen fehér nyilacskák jelzik a fontos, felkeresendő személyeket.
  • Longsfield
    #1410
    Sziasztok!Mit kell csinálni az 1. pályán egy árva lelket sem találok sehol csak gatyában szaladgálok. Hogy kell felöltöztetni a karaktert?
  • Heuro #1409
    Na megvan az első Hummel ... de csapatmozgásra inkább a gyalogos módot választom, mert mire az összes falábú be- és kiszáll, addig elérek futva a térkép legtávolabbi pontjára is

    Két kérdésem lenne:
    - Indítottam "-o"-val az exe-t, be is jött a beállító menü.
    De nem lehet 1024x768-nál nagyobbra állítani, mert visszaugrik 800x600-ba . 1280x1024 a legnagyobb, amit megengedne, de nem enged.
    A kártyám MSI GeForce GTX 260, szal nem hiszem, hogy ne bírná ...

    - Beállítottam, hogy NE kövesse a kamera a játékost.
    Hát azért is követi.
    Ezzel lehet valamit csinálni?
    Szöveges config fájlt nem találtam, mert már átírtam volna.
  • Heuro #1408
    Ja, ezt el is feledtem megemlíteni.
    Megijedtem kissé ... én nem olyan vagyok


  • Heuro #1407
    Hoppá ... kösz a jótanácsot!
    Meg a másikat is
  • Lammer
    #1406
    mielott nekikezdesz a jateknak, akkor TOLD fel a modot... inkabb kezd ujra... jotanacs ;)
    (lesz jarmu" nem szpojlerezek)
  • Heuro #1405
    Van itt erőltetett tüzelés? Nem lelek rá ... ált. CTRL+tűz szokott lenni.
  • Heuro #1404
    Tegnap vettem a Teszkóba' ... de hiszen ez egy jó kis szórakoztató játék!
    A MOD-ot is ki fogom próbálni.
    Járművet nehéz találni?
    Már túl vagyok a Patkányokon, a Sivatagi Szerzeteseken, a Keresőkön ... aszt sehun egy jármű. Pedig ígérték
  • Papa01 #1403
    Oké,így értem, köszi a segítséged! :)
    papa01
  • Lammer
    #1402
    a megjelent hivatalos magyar verziohoz valo a mod!
    szoval igy: #1395 hsz...
  • Papa01 #1401
    Bazki... hm.. :D

    Nos, talán szia! :)
    Mind1. Igen, láttam azt a Hsz-t, de azt nem tudom, hogy a korábbi patch-ek kellenek , vagy ez mindent magában foglal?

    papa01
  • Lammer
    #1400
    BAZKI!
    6 AZAZ HAT hszt kene visszaporgetned...

    plzzzzzzzzzzzzzzz -.-
  • Papa01 #1399
    Aki debreceni, és szeretné megvenni az ElectroWorld-ben megteheti 990-ft-ért, magyar feliratosan. :)

    Patch-ket honnan lehet leszedni? A hivatalos oldalon nem találtam semmilyen linket.

    Üdv:
    papa01
  • ollie
    #1398
    itthon magyarul jelent meg!
  • Trantorius
    #1397
    Hello valaki elküldené a The Fall magyarosítását vagy a magyar fájlokat amik kellenek hozzá. Ja és elég ritkán nézem az E-mailimet ezért írna a fórumra ha elküldte.

    E-mail: trantorius(kukac)freemail.hu
  • Malac Úr
    #1396
    THX!
  • Lammer
    #1395
    csomagold ki a "mods" konyvtarba eloszor az alapot majd ird felul a patchel ;)
  • Malac Úr
    #1394
    Hali!

    Noarpe honlapja hol van most? Próbáltam a fallmod.extra.hu-t, de az halott...

    Lammer, az alábbi peccseket csak simán bemásolom a könyvtárba, és mehet?

    Kösz!
  • Lammer
    #1393
    felteszem a tarhelyemre!

    Alap Noarpe MOD
    1.36 Update!
    ne ilyedj meg, nagyon nagy lesz a fallod(meg sokat fog kitomcsizni) de ez normalis

    have fun^^
  • sanyi150
    #1392
    Sziasztok!

    Két kérdésem lenne:

    1. A noarpe mod felrakása a speech-fileokat visszapakolja magyar feliratos változatba? (vagyis lesz beszédhang a játékban)?

    2. Honnan tölthető le a noarpe mod, mert a http://fallmod.extra.hu/ oldalról már eltűnt a file és a #1384 hsz-ben lévő hivatkozás is hiányzik
  • Lammer
    #1391
    ok en voltam a bena... eleg neki egy sima jol kinezo kabat is :D