263
  • Encore
    #223
    Na majd holnap be bindelek párat...
  • FLeK0
    #222
    elvileg az alap radioparancsokra kene hogy reagaljanak.
  • Encore
    #221
    Én is pont erre gondoltam :)
    Legyen...SGT (SGT Bilko a tegnapi film után).
    Ja, igen azt nem tudod hogy ezeket a botokat lehet valahogy utasítani? olyasmik kellenének hogy : cover me, i need backup, defend, attack , come here,...stb esetleg ha bindelem ezeket a parancsokat egy-egy billentyűre akkor meg fogják érteni?
  • mukika
    #220
    nem tom mondjuk.... pasz ötlet?
  • Encore
    #219
    egyébként milyen klán névre gondoltál?
  • Encore
    #218
    Az lesz, ezért kerestem botokat hozzá mert tudtam hogy 1 ideig ők lesznek csak játszó partnerek. Mondjuk havonta van Lan party úgyhogy annyira nem gáz.
  • mukika
    #217
    hát az tényleg gáz! de mind1 akkor addig gyakorolsz a botok ellen! :))
  • Encore
    #216
    Ennek nálam van egy kissebb akadálya, pár napja csak 56k modemmel tudok netezni, kábelnetem csak nyártól lesz megint.
  • mukika
    #215
    Gondolkoztam, egyenlőre vagyunk itt 3-man észrevételem szerint akik aktívan nyomjuk a DOD-ot. Ki van benne, hogy alapítsunk egy klánt??? És a hét képe versennyel mi legyen??? Segítsünk ezen a fórumon mer kezd haldoklani!!!
  • FLeK0
    #214
    nem kompatibilis.
  • mukika
    #213
    megnézem én is aztán írok...
  • Encore
    #212
    Már meg próbáltam azért kérdeztem hogy az-e a hiba.
    A dod.hur-ól szedtem le egy demot hogy megnézzem hogyan is tolják a nagyok de nem akarta betölteni.
  • mukika
    #211
    szerintem nem! nem hinném... próbáld meg és meglátod...
  • mukika
    #210
    Ti a magyar szervereket szoktátok használni??? Én most ugyebár a háromból amit tudok, kettőt tok játszani a steam miatt! De azokon én ma nem találkoztam magyarral... :(
  • Encore
    #209
    Ha olyan demo-t akarok megnézni amit 1.1-el vettek fel akkor azt nem tudom 1.0-án nézni ugye?
  • mukika
    #208
    nekünk is kéne rendezni egy HÉT KÉPE versenyt ki van benne?
  • mukika
    #207
    tökre szeretek 1 vs. 1-ben nyomulni, csak az a baj, hogy változott picit az égész, másképp vannak az épületek stb... és a Kalt-on is pl. a hídon lévő zászló elfoglalásához 2 ember kell. mind1 qurva jót játszottam. először 1 v 1 aztán kb 10 min múlva 2 v 2! mondanom sem kell, NYERTÜNK! :))
  • mukika
    #206
    látod megmondtad! király a steam most is játszottam egy tök jót! :)
  • FLeK0
    #205
    a Steam fuggetlen a regi HL telepitesektol.
  • mukika
    #204
    szerintem igen, de ebben nem vagyok biztos! majd Fleko megmondja... :))
  • Torry
    #203
    Tehát továbbra is tudom majd nyomni az 1.5-ös CS-t?
  • mukika
    #202
    milyen jó VIP tagnek lenni! :))
  • dikki*yysw
    #201
  • mukika
    #200
    off: #200!! :))
  • mukika
    #197
    Nem hinném, legalábbis nekem nem írta át!
  • mukika
    #196
    nem, beugrik simán a steam ablak kicsiben, szerverek, és aztán ha kiválasztom, akkor elindul teljesen nagyban a játék. A töltőkép az más, és zene is megy alatta.
  • Torry
    #195
    Ha letöltöm a Steam-es DoD-ot az nem írja át a HL-emet?
  • Encore
    #194
    Új menü is van?
  • mukika
    #193
    Na vazze én is használom a steamet. Látványosan több szerver van, 1000* jobb!!! Nagyon cool!!! MEgyek is és
  • Encore
    #192
    Igen tudom, megvan az a Pc Guru amiben tesztelték 73%-ot kapott, a régi engine miatt kicsit csúnya a mai játékokhoz képest. De szerintem egy második világháborús játékhoz illik ez a fajta grafikai megjelenítés, nem túl szines, nem túl kirivó olyan háború súlytotta és ez ad neki egy fajta feelinget!
    Azt is írták hogy idézem : "letölthető hatalmas fegyverválaszték". Ezt hogy kell érteni? Lehet nemzeteket letölteni hozzá vagy plussz fegyvereket?
  • FLeK0
    #191
    egy 5 eves jatek nem szokott tul sokba kerulni :) a dodot is kiadtak kulon tavaly (1.0-t), az 7000ft volt a megjelenesnel.
  • Encore
    #190
    Az tényleg nem sok, azt hittem drágább.
  • mukika
    #189
    A Media Marktban 1490 ft!!! Az eléggé olcsó sztem.
  • mukika
    #188
    ÁZ! Nekem egy van, de azzal is remekül müxik!
  • dikki*yysw
    #187
    Nekem 2 HLem van és megy, mint ahogy 8 millió másik HL-tulajdonosnak, csak onnét gondolom :)
  • dikki*yysw
    #186
    Azzal menni fog.
  • Encore
    #185
    Hétfőn megveszem eredetiben. ugyis láttam itt valami üzletben. Csak attól félek hogy megveszem és azzal a keyel sem fog menni. Majd kiderül.....
  • FLeK0
    #184
    ez egy ilyen rendszer.
  • Encore
    #183
    Tényleg, de láma vagyok!
    De a következő lépésnél megint elakadtam, a cd key-nél.
    minden key foglalt. Most mehetek megvenni a Half-Life-ot.
  • FLeK0
    #182
    games -> day of defeat