5583
  • Bond 007
    #1700
    Még jobban el lett találva, mint a partraszállás a MOHAAban. Kíváncsi vagyok, hogy a Pacific Assult magasabbra fogja e emelni a lécet...
  • Bond 007
    #1699
    Szerintem alaposan veri a MOHAA-t, bár igaz, hogy az a megjelenésekor még nagyobbat szólt. Nekem a kedvencem a Sztálingrádi ütközet... Ember, nem szeretném élőbem is átélni... Valami félelmetes volt....
  • Hmuda
    #1698
    Tömény királyság. Igaz, hogy cask egyetlen végigjátszás erejéig ragasztott oda, de attól még maradandó élmény.
  • Bond 007
    #1697
    Lényeg ami lényeg, KOTOR bizonyára tud valamit, hiszen mindenütt ódákat zengenek róla. Lehet, hogy újra előveszem, de előtte még jó lenne végignyomni a Call of Duty-t. Arról mi a véleményed?
  • Hmuda
    #1696
    Ki mondta, hogy megsértettél. Több kell ennél, hogy valaki megsértsen. :-)))

    Bocsi, ha esetleg úgy lehetett kivenni, hogy megsértődtem, nem volt akaratos. :-)
  • Bond 007
    #1695
    NEM vagyok sértődős fajta, ugyanakkor túlzottan képzett SEM vagyok a játékok terén, úgyhogy bocsi ha esetleg tudatlanságommal megsértettem a rajongói elhivatottságodat... Nem akartam.... Mindenki játszon azzal amivel akar...
    Egyébként a KOTORnak elismerésem a grafikáért
  • Hmuda
    #1694
    Arra meg ott van a Jedi Knight sorozat.
  • Bond 007
    #1693
    tudom, hogy különböző stílusokról van szó, ezért nem lehet őket ilyen szempontból összevetni, csak számomra túl leegyszerűsítettnek tűnik ez a feateken meg alapértékeken alapuló harcrendszer. Ezzel valószínúleg megint nagy baromságot mondtam, mert ott meg a taktikázás a tulajdonságok növelésén van a hangsúly, de szerintem sokkal élvezetesebb egy igazi fénykard csata akkor, ha te magad irányítod, hogy ténylegesen hogyan mozogjon az emberkéd... Bár mindenkinek szive joga eldönteni, hogy mit szeret jobban....
  • Hmuda
    #1692
    Ne vedd sértésnek, de erröl az jut eszembe mikor egy gyerek meg azt kifogásolta egy cikkben, hogy mi a fenének kell beszélgetni egy RPG tutorialjában (iszonyat debil volt a gyerek, a cikket a pcdome-on lehet megtalálni). Kb egyszintű a két meglátás.
  • Hmuda
    #1691
    Az igen. Egy ügyességi játékot egy RPG-vel hasonlítani. Gratula. Tudod nem hiába vannak ott az alapértékek meg a FEAT-ek meg hasonlók. Azok befolyásolják a harcot. Az ilyen ügyességi harcot meg meg kell hagyni a kaland és akció játékoknak.
  • Bond 007
    #1690
    Ahogy abevezetőben is láttam inkább egy kártyajátékra emlékeztet. Megáll az idő kijelölöm a támadási módot aztán odamegy és vagy sikerül vagy nem. Én sokkal jobban szeretem azt ami pl: a POP-ban, vagy a Gothicban van. Odamegyek egérkémmel, kurzorral klikkelek mint 1000 és talán sikerel járok :)
  • Hmuda
    #1689
    Mi volt a baj a harcrendszerrel?
  • Bond 007
    #1688
    Nekem igazából a harcrendszer volt az ami a legkevésbé sem tetszett.... a sztoriról látatlanban nem tudok nyilatkozni
  • Hmuda
    #1687
    Kár volt ott abbahagyni. Semmit nem láthattál a kib****tt jó történetből, király helyszinekből, HK-47 oltári beszólásaiból, meglepő fordulatokból, és még sorolhatnám, hogy miből. Nem véletlen, hogy annyi "Év ****-je" címet zsebelt be.
  • Hmuda
    #1686
    Hát talán elég ha azt mondom, hogy a kotor szövegét egy többtagú csapat fordítja már vagy 2 hónapja és még csak 10-20% körül járhatnak max. Hatalmas a szövegmennyiség.
  • Bond 007
    #1685
    bocsi, már látom, hogy wizsoCM kérdezte.... :)
  • Bond 007
    #1684
    wizy: láttam, hogy kérdezted, hogy melyik tetszik jobban a kotor vagy ez? Lehet, hogy csak én szántam kevés időt a kotorra, de nekem borzasztóan nem tetszett, már a bevezető küldetést is csak a kíváncsiság miatt csináltam meg, de aztán rájöttem, hogy semmivel sem jobb, ami utánna jön, valamiért nekem nagyon darabosnak tűnik az egész játék, egyszerűen nem érzem a hangulatát. Szerintem a Jedi Academy bár egy jóval régebbi technológián alapszik sokkal jobban visszaadja a star wars feelingjét. Bár szerintem ezzel a véleményemmel egyedül vagyok.
    A BG&E-val csak az a baj, hogy kicsit rövidre sikeredett, bár azt bár azt a "keveset" borzasztó jól rakták össze, épphogy végigvittem már újra el is kezdtem az elejéről, és szerintem ez kevés játékra jellemző manapság, hogy ennyire képes magávalragadni az embert.....
  • wizy
    #1683
    ja bocs az OFFért.
  • wizy
    #1682
    OFF
    a kotorban több szöveg van mint ebben? mert a gyenge középfokú angoltudásommal ezt simán megértem a legtöbbször, de a KotORhoz ez eleg?
  • Bond 007
    #1681
    HI!
    Tudom, hogy nem nagy hír, de végre sikerült kinyírnom a főellent. Bár a taktikára még mindig nem jöttem rá teljesen :)
    Ezúton is köszi mindenkinek a segítséget, főleg neked Zsea. - egyébként neked honnan ered a neved?
  • Hmuda
    #1680
    Abszolúte a kotor a nyerő, ha össze kell hasonlítani a kettőt, de mivel nem egy kategóriába tartoznak, összehasonlításnak sok értelme nincs. Mindkettő király. Pont.
  • zsea
    #1678
    vegyél a mammaonál fegyvert
  • CarajoEsp
    #1676
    Hát nekem spec ez. Engem jobban lenyűgözött ennek a világa. És ez kicsit egyedibb is.
  • Hmuda
    #1673
    Hát a versenyek nem éépen egy kategória. A kotorban tulajdonképpen egymás idejét kell legyűrni, ami tud ám nehéz is lenni. Szvsz mindkettő versenytípus totál megfelelő.
  • CarajoEsp
    #1672
    Szóval akkor nem bántad meg. Nah mondtam én. Szerintem maguk a versenyek sokkal jobbak mint Kotorban( Iagz ,hogy más is ,de szerintem ott is jobb lett volna ilyesmi)
  • Hmuda
    #1671
    Mint állat. Ha összeszedtem minden erőmet, akkor megint neki fogok állni és totál 100%-ra akasztom (mert most kihagytam négy állatot, nem vettem fel a iris számait, és nem akasztottam a gyöngyös hülyeséget amit a Mammago tesóktól kaptam.
  • CarajoEsp
    #1670
    És tetszett?
  • Hmuda
    #1669
    Na végigvittem. Elég szemét a vége.
  • CarajoEsp
    #1668
    Én nekem egyszer sem volt ilyen probléma. A titka az ugratás. Ha ugratsz egy picit lelassulsz és könnyen tudod venni a kanyarokat!!!
  • Davidka
    #1667
    Nekem is ugyanaz a probléma, néha belép, néha nem...
  • Hmuda
    #1666
    Max hármat. De az az utolsó két gyöngyös játék az agyamra ment, egyszerűen egyedül lehetetlen megcsinálni.
  • Menyus489
    Szüli
    #1663
    Már megint azt csinálja, mint tegnap :( Nem tudok belépni. Csak most sikerült :(
    Nálunk már hétfőn kiosztották a bizonyítványt 4 négyes a többi ötös :) Majd még próbálkozom, remélem megjavul (Ha Zseának is megjavult nekem miért ne javulna, reménykedjünk...)
  • Davidka
    #1662
    én csak billel nyomtam, meg egérrel
  • Davidka
    #1660
    Nálunk ma volt a bizonyítványosztás :) 7 négyes, 7 ötös :)))
    A kémia meg holnap lesz, drukkoljatok nekem majd a 3. órában, mert már most nagyon izgulok...
  • Davidka
    #1659
    Érdemes gyorsítót használni egyenesebb szakaszokon
  • CarajoEsp
    #1658
    Pedig az a legkönnyebb:D Jah és úgy érzem Hmuda kicsit elsietted a játékot:D Kicsit gyorsan viszed végig:D Mennyit itt a piros hol a pirosoztál?:D
  • Hmuda
    #1656
    De. Úgy utálom, hogy csak na, de akkor is lenyomom a dögöt.
  • zsea
    #1655
    csak nem te is a looter 4-gyel szenvezdsz ? :))
  • Hmuda
    #1653
    Na végre ott tartok, hogy csak egyetlen gyöngy hiányzik (a 4. looter), négy állat, és akármikopr felmehetnék az űrbe. :-)
  • Menyus489
    Szüli
    #1651
    Jó éjt neked is!