5583
  • Menyus489
    Szüli
    #1860
    Mint látod előbb odaírtam :)

    Az tényleg jó, hogy ennyi fajta játékmódot egyesítettek benne, kiváncsi leszek a 2-höz mi mindent fognak még kitalálni :))
  • zsea
    #1859
    és hol marad a spoiler :))

    SPOILER

    én is imádtam azt a részt, s még egy csomó ideig szintén nem szálltam le, az előtte lévő alfavezér üldözése se rossz -- az meg teljesen Novastorm (ha így írják) hangulatú :))
  • Davidka
    #1858
    Jaja, az a jó a játékban, hogy egy csomó témakör együtt szerepel. Ez az űrrepülősdi stb.
  • Menyus489
    Szüli
    #1857
    Hopsz elfelejtettem :SPOILER!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Menyus489
    Szüli
    #1856
    Kábé nekem is, (egyedül a főszörny nem tetszett elsőre :))

    ez nem szörny, de nagyon jó volt, az az űrcsata a holdon. Tiszta Star Wars-os hangulata volt! Én mikor mrgjöttek a többiek, nem száltam le még, hanem vagy 20 percig ott maradtam és lövöldöztem (egyedül Dupla H félpercenkénti "Lekéne má szálni Jade" kijelentései idegesítettek egy csöpet :))
  • zsea
    #1855
    meg úgy az összes töbi :))
  • zsea
    #1854
    már elkalandoztunk :)


    SPOILER (ha ugya még va értelme:) )

    nekem a factorys, amikor az alfás jelenti, hogy a behatolókat, elfogták :)... és a főellen összerakja magát
  • Menyus489
    Szüli
    #1853
    Mostmár kéne valami bgae-s témát találni, mert nagyon el fogunk kalandozni :)

    Na szóval nektek melyik főellen jött be a legjobban?
    A spoiler szót mindenképp írjátok ki :)
  • Menyus489
    Szüli
    #1852
    Hát igen :)
  • zsea
    #1851
    az a lényeg :)
  • Menyus489
    Szüli
    #1850
    ól=jól
  • Menyus489
    Szüli
    #1849
    Kicsit vizes volt az igaz, de a teraszon volt fedél felett,

    Nembaj lényeg, hogy működik, méghozzá ól :))))))))
  • zsea
    #1848
    hangfal
  • zsea
    #1847
    mirelitt hanfal :)
  • Davidka
    #1846
    És mért nem bent a házban volt :) - csak azér, mert az ablakon néztél ki, akkor kicsit megfagyhatott nem?
  • Menyus489
    Szüli
    #1845
    Képzeljétek mi történt ma velem. Én játszom, apám mondja, nézzek ki az ablakon, én kinézek és mit látok........ égy 5.1-es Creative hangfalszettet!!!!!! Azt hittem nem jól látok, de igaz volt! Gyorsan be is lett szerelve, és valami irtózatosan jó hangja van! (Bárcsak ez az eset máskor is megtörténne :))
  • Menyus489
    Szüli
    #1844
    A türelem rózsát terem (és pop-ot :))
  • zsea
    #1843
    mintha éreznék egy ki pesszimizmust, az elindítással kapcsolatban :))

    addig nem teszem fel újra, míg nincs újratelepítve a gépem... szóval most várok- és várok :) és már nagyon kiváncsi vagyok :)
  • Menyus489
    Szüli
    #1842
    Akkor jó :)
  • Menyus489
    Szüli
    #1841
    Igen nagyon! Annyira azért nem mint a Bgae (az annyira megfogott), de nagyon jó lett. Játszd végig te is (ha sikerül elindítanod :))
  • zsea
    #1840
    de
  • Menyus489
    Szüli
    #1839
    Én azt már elsőre megtaláltam. Nem tudom hogy, véletlenül :).
    S harci cuccok adatai van rajta nem?
  • zsea
    #1838
    és tetszett ? vélemény, ha már úgy is ide írtál :)
  • zsea
    #1837
    de lehet :) nem emlékszem, de olyasmi volt a környék.. :))
  • Menyus489
    Szüli
    #1836
    Hoppá, ezt nem ide kellett volna írnom :)

    Mostmár mindegy.
  • Menyus489
    Szüli
    #1835
    Na végre végigvittem!
  • Davidka
    #1834
    Nem ugrik be... Hol, a lifttel már felmentél, vagy még nem? Várjunk csak, nem ott, ahol a disznó cipőjét megtaláltuk?
  • Davidka
    #1833
    Kösz :)
  • zsea
    #1832
    egyébként meg Gratulálok az összegyűjtéshez! :)
  • zsea
    #1831
    sajna így fejből, nem tudom leírni, hogy pontosan hol, már nem emlékszem, csak arra, hogy volt ott néhány áramos útelzáró, ha jól emlékszem kettő a jobb oldali ahová az mdisckért kell menni, előre, pedig a játék rendes menetét követed.
    én itt vesztettem el, mivel előre mentem, és utána nem jöttem vissza, és elfelejtődött, hogy volt egy másik út is :)

    megpróbálok utánanézni
  • zsea
    #1830
    úgy tűnik :)

    a 6-os:
    hillyan army databank

    és a factoryban kell azt hiszem keresni
    én is csak másodjára találtam meg...
  • Davidka
    #1829
    Vagy most mindenki pop-ozik?
  • Davidka
    #1828
    Nah, végre sikerült összegyűjtenem az összes gyöngyöt és lefényképezni 56 állatot, de van még egy Mdiskem, ami szabad, a 6-os, ott mi lesz? Hogy szerezzem meg?
  • zaki
    #1827
    nincs mit
  • Menyus489
    Szüli
    #1826
    Nyugi legközelebb oda írok.
  • Menyus489
    Szüli
    #1825
    Sikerült rájönnöm egyedül is, de azért kösz.
  • zaki
    #1824
    1ébként mindig oda kell menni, ahol a csobogást hallod
  • zaki
    #1823
    van benne valami...
  • laczoo
    #1822
    ez most a pop foruma,vagy mivan?!sztem nem ide kéne írni...
  • Menyus489
    Szüli
    #1821
    Lenne egy kérdésem a pop-pal kapcsolatban.

    Ott vagyok, hogy lementem egy irtózatosan hosszú csigalápcsőn a csaj után, majd egy kör alakú terembe értem, ahol körös körül ajtók, de ha beléjük megyek, középen termek hirtelen. csak az egyiknél csinálja azt, hogy egy másik ajtóból jön ki. Mit csináljak? Mennyek vissza?