5583
  • Davidka
    #2540
    Nah, 2435, a hivatalos site intrójában van
  • Menyus489
    Szüli
    #2539
    Szerintem jó a mi időnk szerinti, de azért ez egy más bolygó más időrenddel, úgyhogy rádbízom a döntést (ugye nem haragszol :)))
  • Davidka
    #2538
    asszem olvastam vhol hogy 2453 v. 2543
  • zsea
    #2537
    nagyon soká... :)

    de ezt dönsétek el ti, Menyussal, ti írjátok... nem akarok beleszólni
    írói szabdság, ha valami nagyon nem stimmel akkor még utólag is lehet javítani...
  • CarajoEsp
    #2536
    Nah. Nincs nektek Irc-tek? Mert lenne pár kérdésem. Konkrétan: Szerintetek mikor játszodik maga a story. Legyen egy Hillys-i időszímátás, vagy a mi időnk szerint vagy ,hogy?
  • zsea
    #2535
    igen az
  • Menyus489
    Szüli
    #2534
    Elment. ugye az a sea3 az e-mail címed?
  • Menyus489
    Szüli
    #2533
    Egyetértek :)
    akkor küldöm
  • zsea
    #2532
    lesz egy tartalék is :)
  • Menyus489
    Szüli
    #2531
    Pedig én elküldtem. Várj elküldöm még egyszer, végül is nem baj ha kétszer lesz meg :)
  • Menyus489
    Szüli
    #2530
    Oké kijavítom. Látod hibából tanul legjobban az ember! :))
    Kösz hogy tetszik! :))
    Vszínű csak holnap folytatom, mert ma már nem bírnék egy értelmes dolgot összehozni.
  • Davidka
    #2529
    Jaja :) El is olvastam, bibibí :)
  • zsea
    #2528
    te már megkaptad? micsoda dolog ez :))
  • Davidka
    #2527
    Nos, elolvastam, nagyon jó, két dolgot említenék meg:
    -Jól van! Jól van! Elismerem, hogy nélkülem nem sikerült volna... Nos, ez kicsit tulzás... Inkább az kéne, hogy elpirult, vagy vmi hasonló, sztem csak nagyon önimádó emberek mondják ezt :) Azt tény, hogy nélküle nem ment volna, de egy valamire való ember nem mondja ezt, aztán a következő:
    - Szervusz Hahn! Mi történt az alatt, mialatt nem voltam eszméletemnél? És hol vannak a többiek..... Ha eszméletlen vagy és felébredsz, nem kezded ilyesmivel a mondandód, inkább: Fáj a fejem, stb. Aztán Hahn, hol vagyunk? Hillysben? A többiek hol vannak? stb.
    Ezeken kívül nekem nagyon tetszik, és minél hamarabb találd ki a folytatást, mert nem bírok várni :)
  • zsea
    #2526
    vagy nekik is etszett a hely :))
  • zsea
    #2525
    jól hangzik :)
  • CarajoEsp
    #2524
    És ,hogyha egyszerűen meglenne a tökéletes társadalom. Magyarán minden fajnak volt bolygólya és az ürhajók segítségével össze-vissza költöztek és Hillys egy központ ahova az állatok betértek. Viszont az ősllények?:D is itt élhetnek mint Pl: Woraxok stb.
  • zsea
    #2523
    most bejött, de még nem érkezett meg a email :)
  • Menyus489
    Szüli
    #2522
    Nekem be sem jön :)
  • Menyus489
    Szüli
    #2521
    Erre sztem Davidka jó választ adott :)
  • zsea
    #2520
    nálam igen
  • Menyus489
    Szüli
    #2519
    Még mindig adatbázis hiba van a freemailben?
  • Menyus489
    Szüli
    #2518
    Igen, csak most nem tudtam jobban megfogalmazni (Olyan vagyok már, mint egy darab rongy)
  • CarajoEsp
    #2517
    Hát szerintem alapból a DoomZok alkották ami a Hiv. oldalról is lejön. Itt inkább az a kérdés ,hogy ,hogy lett ennyi féle ember.
    Én annak örülnék ha nem valami sablonos keretsztroi lenne Pl: És akkor a fő Doom felébredt 10ezer éves álmából.
  • Davidka
    #2516
    állat ember keverék elég furcsa, sztem kb olyan, mint nálunk, az ember a majomból fejlődött, ott mondju a kecskéből :)
  • Menyus489
    Szüli
    #2515
    Bár ebben én is egyet értek
  • Menyus489
    Szüli
    #2514
    Szerintem jó, csak egy kérdés: azok a lények a kül. állat-ember keverékek?
  • zsea
    #2513
    szerintem az alpha section eleinte normális volt nem? csak később korruptálódott...
  • CarajoEsp
    #2512
    Akkor mi lenne ,hogyha valami ilyesmi lenne.
    Volt a DoomZ régen ,de volt egy háború amikor kitörtek a lények és elég messzire jutottak az emberek vezetésével ,hogy új világot alapítsanak. Majd a DoomZok (mivel szükségük van az energiára, és mivel rájöttek ,hogy ebbe az emberek nem mennek bele) megalapították az Alpha Sectiont.
  • Menyus489
    Szüli
    #2511
    Tehén ember, disznó ember, :)))
  • Davidka
    #2510
    Jah, igen... Malacember :)
  • CarajoEsp
    #2509
    Heh. De nem csak cápák vannak. Zsiráf ember, fóka ember:D
  • Menyus489
    Szüli
    #2508
    Elment a levél!!
  • Davidka
    #2507
    Sztem egy másik világ kéne, a cápaemberek miatt, vagy talán úgy, hogy a cápák egy másik bolygón lettek az emberek, azaz a fejlett lények. Nemtom...
  • Menyus489
    Szüli
    #2506
    zsea 2498-as hozzászólásának az aljára. Tessék visszaolvasni :))))))))))))
  • zsea
    #2505
    a 2498-ra :)
  • CarajoEsp
    #2504
    Ezt mire írtad?
  • Davidka
    #2503
    Nah, én meg nem figyelem mennyinél vagyunk :(
  • Menyus489
    Szüli
    #2502
    kihagytam a :))-t
  • Menyus489
    Szüli
    #2501
    Igen én is ezt nézem, mintha várták volna, hogy mikor jön valami fejlemény.
    félötezer!