5583
  • CarajoEsp
    #2580
    Aki ezt megérti az mondja ,hogy mit tenne a fickóval:D
  • CarajoEsp
    #2579
    Okay. Jade’s Voice actress was great. However if I ever meet the Voice of Peyj or Double H, I will murder them. “CHILI CON CARNE” haunts my dreams. As does Double H quoting his damn rulebook all the time. Why? Why does Double H quote the soldier’s rule book all the time? It’s not funny. It’s annoying. As is nearly everything vocally in the game.
  • Menyus489
    Szüli
    #2578
    ezt kéne csinálni vele :)
  • CarajoEsp
    #2577
    Here’s a hint: The story would actually have something compelling about it if she was just an average human fighting the odds and saving the day. Why does everyone always have to have a stupid magical power or relation to the main bad guy or revealed to have a super plot twist at the end? FUCKING LAME POINT FIVE.
    Ez mit jelent?
  • zsea
    #2576
    és még ő ír kritikát...
  • Menyus489
    Szüli
    #2575
    Mármint a levelet
  • Menyus489
    Szüli
    #2574
    Tényleg, te már megkaptad?
  • Menyus489
    Szüli
    #2573
    Hülye ember az tény. Szomorú hogy ilyen igénytelen emberek is vannak :(((((((((((((((((((((((((((((
  • CarajoEsp
    #2572
    Jah a másik. Nem is biztos ,hogy Jade ébresztette fel. Lehet ,hogy benne a van a Doomz és emiatt ébred fel. + emiatt nem öli meg a főszörny.
  • CarajoEsp
    #2571
    Hehe. Azt is kifogásolja ,hogy Pey'j meghal ,de ujraéled.
    Szerintem ez az egyik legjobb rézs és ez ad okot a folytatásra. Ez egy olyan rész ami tényleg megható. És nem nyálas marhaság. Hanem ez oda KELL!!!
  • zsea
    #2570
    ez valamit olvasott, nem játszotta (szerintem)
  • CarajoEsp
    #2569
    De hülye:D Azt írja. "Ha meg akarod menteni a bolygódat van időd nézelődni és állatokat fényképezni? persze ,hogy nincs. Láéma pont2."
    De hülye.... hát nem tudja ,hogy Jade akkor még nem tudja ,hogy el akarják vinni az összes embert. Azt hisze az Alpha Section megvédi őket.
  • CarajoEsp
    #2568
    Aszondja Stopry 10/2:((( Hát hülye ez?:D Azzt írja.
    "Semmi eredeti. Másodrangú harc, 3.rangú versenyzés és 100.ad rangú eredetiség:DDD Elmehet a halálba. Mit képzel az ilyen?:D
  • Davidka
    #2567
    Jaja, idióta... Amit a történettel kezd, minek számlát fizetni háború alatt...
  • Menyus489
    Szüli
    #2566
    Szerintem is. Én sem értem az egészet, de azt kivettem hogy elég köcsög egy ember
  • zsea
    #2565
    hát én sem értek mindent de a számok magukért beszélnek...
  • Davidka
    #2564
    LOL és Halak jegyben született :)
  • CarajoEsp
    #2563
    Nem mindent értek belőle ,de ez az ember egy köcsög. Komolyan mondom meg kéne kérni valakit fordítsa le mertt ném értem teljesen.
  • Davidka
    #2562
    Télleg zöld, most néztem :)
  • CarajoEsp
    #2561
    http://www.411mania.com/games/reviews/article.php?reviews_id=2552
    Az ilyeneket kibelezném!!!!
  • zsea
    #2560
    és melyik a kedvenc étele a starkos, vagy a K-babs (vagy micsoda)?? :))
  • zsea
    #2559
    hú nem tudom :) azért ugye elárulod?? :))
  • Davidka
    #2558
    A zöld :)
  • zsea
    #2557
    valamikor csak megjön :)

    addig megyek egy kört (vagy hármat) a rekordomért...
  • CarajoEsp
    #2556
    Ez rophatt jó. Hivatalos oldalon le van írva Jade kedvenc étele és szine:D Nah melyik a kedvenc szine?
  • Davidka
    #2555
    Te szegény :(
  • Menyus489
    Szüli
    #2554
    Az nem jó :(
  • zsea
    #2553
    az enyhe kifejezés :)
  • zsea
    #2552
    még mindig nem érkezett meg...
  • Davidka
    #2551
    A freemail.hu-n nézed? Csak mert én nem :) Nekem van külön progim, The Bat néven, azzal nézem. Különben néha én is szoktam a freemailen nézni és télleg elég megbízhatatlan...
  • Menyus489
    Szüli
    #2550
    Na Davidka javítottam valamicskét rajta, remélem így már jobb lett.
  • zsea
    #2549
    még nem csak fagyok... folyamatosan :)
    de megnézem újra...
  • Menyus489
    Szüli
    #2548
    Kösz szépen :)
    Mi az zsea neked is megérkezett? :)
  • zsea
    #2547
    bizony :))
  • Davidka
    #2546
    Menyus, különben sztem rohatt jól kezdted, amitől elájult, az ugyanaz volt, mint amikor egyszer HH-ra rászállt valami zöld izé, és majnem ufó lett (amikor a gyárból menekültünk vissza)?
  • CarajoEsp
    #2545
    szerintem gyönyörű a zöld szája nagyon jól meg van rajzolva:D
  • zsea
    #2544
    rúzs :)
  • Davidka
    #2543
    Különben Jadenek mér zöld a szája? mutáns, vagy csak a rúzs zöld? :)
  • CarajoEsp
    #2542
    Ok. Nah akkor mostmár íroi szabadságomnmal élve elkezdem alakítani a hátteret. Elsőnek maga az univerzum lesz megszerkesztve.
  • zsea
    #2541
    majdnem talált :))
    az már nincs is olyan messze...