5583
  • Davidka
    #3703
    Nem tom, megjavítod a hajót, fogod magad, kimész a barlangból és kilép?
  • Neocitran
    #3702
    Sziasztok

    Gondom: amikor beszállunk a légpárnásba rögtön az elején és elkezdené betölteni a köv pályát kilép a progi. Miért???????
    van már valakinek magyarosítása???
    köszi a segítséget
  • zsea
    #3701
    jé 3700
  • zsea
    #3700
    jaj, bocs :) nem akrtam
  • Davidka
    #3699
    Kérlek ne kínozz :)
    Minden vágyam franciául megtanulni, ehelyett olaszt kell... Igaz így hogy olaszt tanulok jobb osztályba kerültem (és megyek Velencébe is :))

    Én se jáccottam vele... Inkább a Medievallal.
  • zsea
    #3698
    én sem :)
    és franciául?

    megyek játszani egy kicsit, már egy hete sinte bele sem néztem
  • Davidka
    #3697
    Nem tudok németül :(
  • zsea
    #3696
    hogy van németül az hogy fanart??
  • zsea
    #3695
    (mit vártál egy moderátor topictól :)) pont ott ne lenne moderálás...)
  • zsea
    #3694
    a bge-ben sem volt gond... csak egy kétszer amikor csata van, és máshogy mozog, és te el akarsz menni jade, meg az istennek sem... :)
  • zsea
    #3693
    (pl broken sword3-ban ezt jobban megoldották, mert folytatódott az az irány bármilyen irányú lett a kamera...)
  • zsea
    #3692
    na pont ez az ami engem a legjobban zavart :)), főleg ha a vissza egyenes zuhanást jelent egy szakadékba...
  • Davidka
    #3691
    De 100 üzenet moderálva van :)
  • Davidka
    #3690
    hát igen, de ilyenkor az irányítást is máshogy kell csinálni, nálam pl soxor volt, hogy valahonnan kijöttem(a prince-ben) és a kamera gyorsan átváltott, az ujjam meg még mindig azon a gombon volt, úgyhogy kapásból visszamentem :)
  • zsea
    #3689
    (na moderátor topicban, is meglett az 1000 :)) )
  • zsea
    #3688
    a távoli szög, nálam csak a PoP-ban volt zavaró... de az inkább kamer prbléma mint irányítás (vagy nem? :) )
  • Davidka
    #3687
    Hát itt pl sztem (sose jáccottam konzolon) az konzolos, amikor az elején kiírja, hogy a W-vel, meg az S-sel kell menni a menüben.
    Az irányításból a sztem ahhoz a legnehezebb hozzászokni, hogy néha távoli szögből mutatja.
  • Rusy
    #3686
    Köszi! Ja én se játszottam konzolon soha, nem tudom elképzelni pl a Deus Es 2 milyen lehet...
  • zsea
    #3685
    jó játékot! :)
  • zsea
    #3684
    nem tudom mi számít konzolosnak és mi nem :)) még sosem játszottam konzolon, én mindig úgy ültem le egy játék elé, hogy előb utóbb, úgyis belejövök az irányításába...
  • Rusy
    #3683
    Na mindegy inkább megyek játszani
  • Davidka
    #3682
    Meg abban is van egy kis konzolos beütés.
  • zsea
    #3681
    a prince of persiat ugyanarra a motorra írták, mint a BGE-t, nem csoda ha könnyű :))
  • Davidka
    #3680
    Prince of Persia után pl. könnyű :)
  • Rusy
    #3679
    Ja, prince of persia is egy kicsit nehéz volt, meg a legacy of kain defiance, de érdemes megszokni őket...
  • zsea
    #3678
    ez alighanem attól is függ, hogy mivel játszottál előtte :), nekem pl, röktön kézre állt..
  • Rusy
    #3677
    Tetszik nagyon a játék egy csomó dologra könnyen rájöttem csak az irányítást nehéz megszokni..
  • zsea
    #3676
    (meg egyébként is rá kell kicsit hangolódni :) )
  • zsea
    #3675
    ne aggódj, sok új dolog nem lesz, ha meg kell valami segítünk :)
  • Rusy
    #3674
    Pf köszi, mi lesz később, habár erre speciel nem jöttem volna rás soha....
  • zsea
    #3673
    bizony :))
  • Davidka
    #3672
    Milyen segítőkészek vagyunk :)
  • Davidka
    #3671
    Akkor hosszan le kell nyomni a bal gombot asszem és akkor elkezd világítani a bot, felugrasz és aztán kiszabadulsz.
  • zsea
    #3670
    tartsd lenyomva a bal egér gombot amíg a botod piros nem lesz, akkor ki tudsz jönni
  • Rusy
    #3669
    De be vagyok zárva egy fos rácsos ganéba és nemtok menni sehova...
  • zsea
    #3668
    hát elvileg neked kell harcolni, ld ki az ellent a malac környezetéből...
  • Rusy
    #3667
    A malac rohangál az elején jobbra balra, és etessem meg q-val, de nem tom mit kéne csinálni, mer elfogy a kaja aztán meghal, valaki írja le mer nem akarom itt abbahagyni, meg olyan fura az irányítás is...
  • zsea
    #3666
    sztori hogy áll?
  • zsea
    #3665
    nincsenek képek, nem csak a logo hiányzik :)
  • Menyus489
    Szüli
    #3664
    Hogy tűnt el? Nem találod vagy nem jelenik meg? Nem mindegy ám :))))