5583
  • zsea
    #3783
    :))) látom nagyon fel vagy pörögve... ennyi :)-t egy üziben, nem is tudom mikor voltam ilyen állapotban :))
    (pedig szoktam:) )
  • Menyus489
    Szüli
    #3782
    Igen valószínű :)))
    Nem lenne gond a holnapi versennyel, ha nem néhány nappal előtte tudom meg, hogy megyek, és az se boldogított, hogy mondta a tanár, a legnehezebb feladatok lesznek, ráadásul az oszt. múszaki része már hetek óta készül rá :(((((
    Apámtól kértem volna segítséget (ő jobb fizikus, mint a tanár, pedig ő is nagyon jól képzett, sőt) csak ők most a monet nézték meg pesten :(((( Na nembajha szurkoltok nekem sikerülni fog :)))))))))))
  • Menyus489
    Szüli
    #3781
    Most néztem meg összes üzenet alapján a 33-ok vagyunk ezzel a 3780-al (Egész jó :))))))) Mögöttünk az NFS6:HP2 nevű topic van 3730 hozzászólásal (de az már január eleje óta nem látogatott, úgyhogy nincs közvetlen veszély :))))))), előttünk meg a Total Club Manager topic 3809-el. Be kell hozni!!!!!!!!!! :))))))))))
  • zsea
    #3780
    biztos azért van jókedved :)))

    már visszaolvastam, igaz elég felszinesen... de hulla vagyok :))
  • Menyus489
    Szüli
    #3779
    Ha visszaolvasnál :))))) látnád hogy dragon ballt nézek (nemtudom miért de most valahogy kedvem támadt hozzá :))))) Főleg a játék után :))))
    Én biztos nem csináltam még :)))

    Semmi sem tudja elvenni a jókedvem talán a holnapi fizika verseny :)))))))))
  • zsea
    #3778
    látom még senki sem csinált logót :)
  • zsea
    #3777
    szia :)
    mit nézel?
  • zsea
    #3776
    igen összegyűjtöttem már mindent amit lehetett
  • Menyus489
    Szüli
    #3775
    Én is itt vagyok csak "mozizom" :)))
  • zsea
    #3774
    üdv :)
    én meg megjöttem...
  • wizy
    #3773
    :-))) végül is:-)
    na, én mentem, a tesóm ide akar ülni Beyondozni- eddig a fürdött meg "szépítkezett":-))))))
    na, jóéjt
  • Menyus489
    Szüli
    #3772
    Igen onnan vettem egyik kedvenc filmem :))))
    Lassan átnevezhetnénk a topicot "Beyond Good and Evil Off Topic"-ra :)))))))

    Bocs maxius egy kicsit elnéztem a neved :))))))))) Így legalább igazi harcosnak érezheted magad :))))))))
  • wizy
    #3771
    maximus.....:-))))))
    gondolom, hogy a Truman Show-ból vette:-)) jó, csak ritkán pangunk nagyon, de a "címben szereplő játék vagy film témájától legjobban eltérő, azaz OFF-topic", na ezt megnyernénk (ha nem létezne tényleg az OFF-topic:-))
  • Davidka
    #3770
    ja és maxius :)
  • Davidka
    #3769
    Nana, azt csak néha :)
    menyusnak: a jó reggel, jó napot és jó estét ugye a Truman Showból vetted? :)
    Nah, de most már télleg mentem, már csak 15 oldalt tanulok meg, mert az első 15-öt nincs kedvem, és valószínűleg nem is kérdezi, nameg kb. tudom :)
  • wizy
    #3768
    de ha lenne egy "pangás-topic" is, azt is :-))))
  • Menyus489
    Szüli
    #3767
    Ha lenne "legjókedvűbb topic" verseny azt biztos megnyernénk :)))))))
  • Menyus489
    Szüli
    #3766
    Megint vagyok egy percre!!!
    Davidka: Ma 6 órám volt és emiatt voltam otthon ilyen "korán". Viszont holnap nem megyek a Fizika verseny miatt (Legyen már nekem is valami jó :)))) Neked is jó éjt és ha nem jönnék holnap akkor jó reggelt, jó napot és jó éjt :)))) és ha nem jönnék egész évbe akkor jó... ezt most inkáb nem mert túl hosszú lenne :)) Nem tudom miért de most nagyon jó kedvem van (Lehet amiatt, mert találtam véletlenül egy oldalt ahol dragon ball részeket lehet letölteni, úgyhogy nosztalgiázom egy picit :)))
    Úgyhogy legyetek jók!!! Még benézek!!

    ui.:Maximus: Nekem még nem sikerült, ha összejön szólók :)))
  • Davidka
    #3765
    Nah, most én megyek is(mondjuk eddig se voltam itt :)) Kerek 30 oldalt kell bevágnom holnapra földrajzból...
    Jó éjt :)
  • wizy
    #3764
    :-))) na, ezt is megértük: én segítek a bátyámnak továbbjutni egy játékban:-)))) lásd: Beyond Good and Evil:-)
  • Davidka
    #3763
    Én egy mDisket nem szereztem meg, de sztem zsea már mindent összeszedett.
  • maxius
    #3762
    Van itt olyan ember aki mindent összegyűjtött (pearl, mdisk, állatfotók)?
  • Davidka
    #3761
    menyus hány órád van hogy ilyen hamar hazaértél?
  • CarajoEsp
    #3760
    Nah. Énis vagyok. Szerintem a Jades logo nagyon fasza, de ,hogy ne örüljetek nemsokára összedobok egyet.
  • Davidka
    #3759
    A Nouri a boltos a szökőkútnál, nála is lehet venni egy gömböt
  • wizy
    #3758
    nah, mentem tanulni én is
  • wizy
    #3757
    na hát mi van? senki sincs itt? jó, hát menyus tanul (nekem is kéne:-)), de a többiek? gyertek már:-)
  • wizy
    #3756
    abban a részben rohadtjól meg van csinálva, amikor átugrok egy-egy házat... lelassul és lehalkul minden, csak a szívdobogásom hallatszik.... nagyon coool:-)
  • wizy
    #3755
    jaja, azaz:-)
    mondjátok el nekem: hogy a fenébe kell irányítani azt a hülye űrhajót??:-)
  • Menyus489
    Szüli
    #3754
    ÁÁÁÁÁ!! Most már emlékszem rá!! Az az egyik legjobb rész nemtudom hogy felejthettem el :)))) Ugye az aminek a végén HH elkap a levegőben?

    Na mostmár tényleg megyek, mert nem lesz ebből a készülésből semmi :))))
  • wizy
    #3753
    ja, semmi, már megvan... nem gondoltam volna, hogy csak menekülni kell, méghozzá elsőre sikerült!!:-)))))
  • Menyus489
    Szüli
    #3752
    Hú az a baj most hirtelen nem igazán tudom hol vagy. Majd ha eszembe jut segítek :)))
  • Menyus489
    Szüli
    #3751
    Jó napot!!!!!!!!
    Bocs hogy tegnap nem néztem be és köszöntem el de volt egy nagyon nagy és "durva" családi veszekedésem (én (apámmal a a háttérből néha megvédett) kontra az egész család. Kellemes volt mondhatom :))) A vita a gépről és annak a szobámban maradásáról szólt és még egyéb más dolgokról, de inkább nem részletezném :))) Na nembaj az a fő, hogy viszonylag sikerült "győztesen kikeverednem az ügyből (ehhez nagyon értek :))))) úgyhogy most örülök :)))

    Na mennem kell készülnöm kell a fizika versenyre is úgyhogy szurkoljatok!!!! :)))
  • wizy
    #3750
    bocs: Nouri:-)
  • wizy
    #3749
    nah, újból elkél egy kis segítség. Elindultam pearl-t keresni, hpgy meg tudjam venni azt az izét, ami hiányzik az űrhajóból, de kaptam egy üzit, hogy látogassak el Miarához, vgy kihez. odamentem a sétálóutcához, ott a kúthoz, és vele szembe kéne bemenni a levél szerint, és ott kéne találkoznunk. namármost, a kúttal szemben csak azok a lézerek vannak, amiket ha hatástalanítok a kártyámmal, akkor eljutok egy olyan helyre, ahol ugrálni kell, meg bújdosni egy csomó Alpha-katona elől. Jó. így bújkálva eljutottam egy olyan helyre, ahol van egy csomó pearl, meg mentési pont is, aztán meg át kellett ugrani egy egy forró csövet, de amint ugrok, videobejátszás, észrevesznek, és rámküldenek vagy 6 katonát, és nem tudom elővenni a botot se, és egyből megölnek.
    hogy csináljam meg? egyáltalán arra kell menni??
  • zsea
    #3748
    üdv :)
    végre sikerült kiszednem a zenéket(egyenlőre az elsőnél tartok) ráadásul, pont a kedvencmet, találtam meg- azt amikor az űrcsata után leszállunk
    :)))
  • wizy
    #3747
    messze lesz a még, hogy én másodjára kezdenék bele a Beyond-ba.....:-))
  • Davidka
    #3746
    Jaja, ezzel én is így vagyok mindig.
  • CrucifX
    #3745
    Dehogy is, első végigjátszásra csak a történetet akartam megismerni, majd egyszer nekiülök és rágyúrok a dolgokra.
  • Davidka
    #3744
    (Először aszittem nem ment az uccsó küldi :))