5583
  • zsea
    #4143
    nem is :) szerintem nagyon jó, érdekes,... és egy kis újdonság

    haha :)))))))
  • Menyus489
    Szüli
    #4142
    Ha már más nem támogatja nekünk kell!!!!!!! Én is nagyon reménykedem egy 2. részben.
  • Menyus489
    Szüli
    #4141
    Kösz! Megmondom :))))
  • robotnyk
    #4140
    hát remélem tényleg lesz második rész, éppen azért is támogatom meg a fejlesztőket azzal hogy megveszem a játékot.
  • Menyus489
    Szüli
    #4139
    Jujj!!! Szörnyű lehet :)))

    Én most épp nem ezzel jászok hanem a Call of Dutyval játszanák, de lehet valami ATI problémája van :((( Ezért inkább a TCM-el játszom vagy japán nyelvórákat veszek :)))

    Hogy állnak a rajzok? Játszás helyett inkább azzal foglalkoznátok :))))))))))))))))))
  • zsea
    #4138
    (ja és boldog szülinapot a tesódnak :)) )
  • zsea
    #4137
    mi az nem tetszik valami? :))))
  • zsea
    #4136
    3d analyzerrel :)) tök jó így mászkálni a játékban
  • wizy
    #4135
    uuuristen......:-)
  • Menyus489
    Szüli
    #4134
    Na sikerült egy picit egy picit leülnöm ide, úgyhogy jó estét kívánok!! :)
    Hétvégén megin nagy a banzáj, ma a bátyám szalagavatója volt, holnap meg nagy családi összejövetel lesz, mert a bátyám most 18 éves, úgyhogy valószínű akkor sem tudok lenni, de majd meglátjuk...

    Zsea: Mivel csináltad ezeket a képeket? Érdekesek :))

    Davidka: Neked nem Velencén lenne a helyed? (mikor is mész? :))))
  • zsea
    #4133
    még egy
  • zsea
    #4132


  • zsea
    #4131


  • zsea
    #4130
    no kaptok egy pár jó kis képet :))
    csak úgy érdekességként


  • zaki
    #4129
    nincs mit
  • wizy
    #4128
    thx
  • zaki
    #4127
    kérdezd + itt
  • wizy
    #4126
    én nemtom
    de ha már itt tartunk: nem tudjátok, hogy hogyan lehet a monitort kirakni a TV-re??
  • zsea
    #4125
    off...
    nem tudjátok véletlenül miért lehet viszhangos pl egy film vagy audio cd lejátszásakor a hang?? mondjuk az után, hogy a K-Lite codek pack fennt van, még lehet, valamilyen audio codek hiány? (még nem volt fennt semmilyen codek a gépen), vagy csak valami elállítás...

    bocs az offért
  • zsea
    #4124
    végigjátszhatod még egyszer :))
    sajnos tényleg lehetne hoszabb, elbírtam volna még pár pályát.. ha jó tudom, és ha lesz második rész azt hosszabbra tervezik :)
  • cleric
    #4123
    Pfffff... Remélem van mentett állásom a hold előttről. Nem szedtem össze mindent, mert azt hittem még nincs vége. Akkor viszont nem volt hosszú :(
  • Davidka
    #4122
    Látom ma sincs pörgés, én 1 óra múlva kb. elmegyek otthonról, majd még benézek :) Addig is mindenkinek jó BGE-zést!
  • zsea
    #4121
    mármint hold után :)
  • zsea
    #4120
    hld után, már nem mehetsz visza :)
  • cleric
    #4119
    Amit akartam kérdezni, azt meg elfelejtettem :) Hold után még barangolhatok gyöngyök és állatok után, vagy keressem meg most?
  • cleric
    #4118
    24 gyöngyöm volt a Slaughterhouse után, úgyhogy letudtam a Looter's Caverneket, meg a Race 1-2-t, voltam a Volcanoban is. Így lett 31, irány a hód :)
  • rezsofiz
    #4117
    thx.majd megnézem
  • Davidka
    #4116
    Hát a pedestrian districkben ajtók mögé be lehet menni, ott tudsz szerezni, aztán nyerhecc versenyeket és barlangokban is tudsz szerezni.
  • rezsofiz
    #4115
    Sziasztok. A slaughterhouse-ba kéne mennem kiszabaditani Pey'j-t, de ahhoz hogy "átugorjam" a hajommal vagy mivel azt a voros "lezervonalat",ahhoz kell nekem valami jumper.elmentem a mammagoba,ott is volt,csakhogy az 15 gyongy,nekem meg csak 11 van. honnan tudnek meg szerezni?induljak el magamnak felderiteni,aztan fogok talalni?
  • robotnyk
    #4114
    a cdgalaxisban biztos hogy van. nekem kicsit nehezebb lesz beszerezni, mert egy ezrest nem akarok kifizetni postaköltségnek.
  • zsea
    #4113
    mi ez?? valaki fordítson...
  • zsea
    #4112
    kiváncsi leszek erre a nagy logo készítésre :))
    na jó én is igyekszem


    (már csak 4db flerész van a silent hill3-ból :)), ha most megy tönkre...
    érdekes módon 6 mappa lett belőle, pedig csak 5cd, ne tudom mit csináltam)
  • CarajoEsp
    #4111
    Vicc
  • CarajoEsp
    #4110
    Nah. Kéremszépen. Holnap lesz időm szóval csinálok logókat.
    +Meg lehet venni a játékot a GalaxisBan.
  • Menyus489
    Szüli
    #4109
    ??????? én sem...

    Most megfürdök, remélem akkor még itt lesz valaki, ha nem akkor jó éjt!!!
    (és nézzétek a holnapi Magyarország-Romániát!!!!!!)
  • Menyus489
    Szüli
    #4108
    Jé tényleg, a logóról már el is feledkeztem :)))

    (Így legalább, ha nincs kedvem éppen írni ráfoghatom valamire, na jó csak vicceltem :))))
  • zsea
    #4107
    nem tudod boltban lehet kapni a BGE-t vagy csak, rendelni lehet még mindig?...
  • zsea
    #4106
    gonosz :)))

    (még logót sem csináltunk :) )
  • Menyus489
    Szüli
    #4105
    Kösz! :)
    Úgy látom kell egy kis ösztönzés! :)) Íme: Addig nem folytatom az írást amíg be nem jönnek a rajzok! Remélem ez jó ösztönzés lesz :)))))))))))
  • zsea
    #4104
    grat!! :))