5583
  • Menyus489
    Szüli
    #1129
    Nekem ez a rész csak akkor vált szimpatikussá, miután végigvittem :)
  • zsea
    #1128
    igen az frenetikus
    egyébként nem olyan erős, a legutóbb fél perc alatt elintéztem még gyógyító sem kellett, csak rá kell jönni a taktikára...
  • Menyus489
    Szüli
    #1127
    :))))))))) Hát igen
  • CarajoEsp
    #1126
    amúgy habár a főellen nagyon erős volt nagyon ügyesen oldották meg. Főleg mikor közli ,hogy megzavarodunk erre megfordulnak a gombok:D
  • zsea
    #1125
    na egy életre elég spoilert írtunk le... :)
  • Menyus489
    Szüli
    #1124
    Az nekem is nagyon bejön, főleg amikor belassul a játék és elkezd ilyen lassú zene jönni, na amikor először meglátam+hallottam az leesett államat alig tudtam megtalálni utána :)
  • zsea
    #1123
    szintén factoryban mikor a legvéén, mikor elzállítják a malacot és Jade utána akar menni, és, megpróbál feljutni a falon.. de nem éri el a tetejét
  • CarajoEsp
    #1122
    Jaja az tényleg nagyon jó.
    És az mikor az elején:D
    Pey'j beszél a televíziós faszinak ,hogy nem voltak olyan gyorsak mint a golyó ,de kivágják és a rádióban már csak a vágott verziűt halljuk:D
  • Menyus489
    Szüli
    #1121
    D.B.U.T.: Don't Break Up the Team :)
  • CarajoEsp
    #1120
    Zenéből melyik jön be legjobban? Ami legjobban az adott helyhez illik?(Persze ez is szinte mind hibátlan) Nekem legjobban az első harc és mikor azok a kerekded robotok megjelenne a Slaughterhouseba.
  • Menyus489
    Szüli
    #1119
    Meg amikor a factoryban a szervízliftnél legyőzik a robotokat és Pey'j elkezdi, hogy semmit nem kell megköszönnöd, tudom hogy jó voltam, látom a mosolyodban :)
  • zsea
    #1118
    igen azt többször is megcsináltam egymás után :))
  • CarajoEsp
    #1117
    Az a rész nagyon jó mikor a tetőn kellett rohangálni és megmentett Double H:D Mikor majdnem leesel ,de ő elkap:D
  • Menyus489
    Szüli
    #1116
    :)))))))))
  • Menyus489
    Szüli
    #1115
    :))))) meg a "10-4" is. és az elején amikor Miss Thyrusnak szólítja, mert félreérti az IRIS szót :)
  • zsea
    #1114
    meg amikor leég a motor, és mammaónál kiszállnak: füstölt sonka szag :)))
  • zsea
    #1113
    igan az is jó! :)

    (double H, trippla Z....)
  • CarajoEsp
    #1112
    Ami ötletes volt az Carlson&Peeters:D
    Dbutt:D Bon't break up the team:D
  • Menyus489
    Szüli
    #1111
    Az tényleg nagyon jó (és szomorú) rész.
  • zsea
    #1110
    egyébként meg nem tudok válogatni
    csak egy két kevésbé jó rész van benne de az nálam csak technikai probléma miatt, szóval azokat én nem tudom kevésbé jól sikerült résznek nyilvánítani...
  • Menyus489
    Szüli
    #1109
    Az nagyon jó rész volt mikor kiszabadítod Dupla H-t az felveszi a sisakot nekirohan a kerítésnek, közben üvöltözik, majd leesik :). Utánamész, mondja, hogy minden oké, és megint leesik! Na ezen nagyon sokat röhögtem ( Meg persze Dupla H elmeállapotán )
  • CarajoEsp
    #1108
    Jaja. Az a legjobban megcsinált rész szerintem is. Mikor a lény nekidől a falnak és már majdnem feladja majd leteremti a kutyát.
  • zsea
    #1107
    :)))))
  • zsea
    #1106
    amikor a szétlőtt világítótornyot meglátják, és sietnek fel, az a rész nagyon jó (szomorú)
  • Menyus489
    Szüli
    #1105
    Neked jó, nekem egyenesen el sem küldi! :) De mivel több példányban ment el ezért carajoesp: vedd úgy, mintha az egyiket én küldtem volna :)
  • CarajoEsp
    #1104
    Nektek melyik rész tetszett legjobban a játékban? Gondolok itt legszomorúbbra legvidámabbra. Legjobbra és legrosszabra(na ilyen nincs).
  • CarajoEsp
    #1103
    Köszi. Sorry a kelemetlenmségért.
  • zsea
    #1102
    na alaposan belefagyott a gépem a küldésbe, szóval lehet, hogy két példányban kapod :))
    (vagy egybe se)
    de a több pl a valószínübb...
  • Menyus489
    Szüli
    #1101
    1100!

    Az biza jó lenne!
  • CarajoEsp
    #1100
    Akkor lehetne Barangolni.
  • zsea
    #1099
    pontosan :)
  • CarajoEsp
    #1098
    Épp a Bin-eket próbálom megnyitni hátha lehet szerkeszteni a játékot.
  • Menyus489
    Szüli
    #1097
    Nincs mit.
  • CarajoEsp
    #1096
    Nagyon köszike.
  • Menyus489
    Szüli
    #1095
    Legegyszerűbb, ha mindketten elküldjük, és amelyik jó, azt használja
  • Menyus489
    Szüli
    #1094
    csak meg kell néznem melyik az, nem emlékszem :)
  • zsea
    #1093
    ja akkor lehet az enyém kell neked :), küldöm...
  • Davidka
    #1092
    akkor, ahhoz már csak 9!
  • CarajoEsp
    #1091
    Nekem is fent van a Patch. Nagyon köszi aki elküldi(meg aki nem annak is)
  • zsea
    #1090
    egyenlőre megelégszünk az 1100-al :))