182
A 2003-as év játéka
  • Danny
    #182
    Szamomra a Nr.1. a Battlefield 1942 volt ebben az evben es meg most is az. Nameg persze a legsikeresebb modja a Desert Combat.
  • Lynx_TWL
    #181
    a spellfrce akart játék lenni, csak jól elkúrták..
    war3 frozen+dio21.10patchvell:)
  • olasz
    #176
    Need for Speed Underground,Nosferatu,Max Payne 2
  • Davidka
    #175
    Ami legjobban bejött az a Max Payne 2, csak kár, hogy rövid volt... Viszont most kezdtem jáccani a Prince of Persiával és nagyon bejön! Ráadásul a topicot olvasva nem is egy rövid játék :)
  • Breki33
    #174
    Hamarosan jön a Splinter Cell Pandora Tomorrow (Ubi Soft) :-)
  • balcooo
    #173
    MP2 -kurvara eltalat darkos hangulat, képregény,zene...

    NFS:U -rég nem örjöngtem ennyit egy autos (NFS) gamen sem, és ez jót jelent!:) Májva avagy cián legyen a spoilerem ?? elgondolkodtato játék..:>

    GTA Vice city: -ez is a hangulata miatt, lila öltöny és fekete garbo, ...fenomenalis! :) Ja meg ismét állat soundtrack

    Splinter Cell -nagy meglepi,kellemes csalodas, eddig nem jött be a settenkedösdi,de ilyen fény/arnyék meg thermalvision effektek mellett (meg profi palyak) ki birná kihagyni:)

  • Breki33
    #172
  • Breki33
    #171
    hanem te
  • robotnyk
    #170
    "nem én voltam az aki leszarozott valamit amit kise próbált..."

    nem te nem áááá :)
  • Breki33
    #169
    mivel meg lettem szólítva erre egy mondatban reagálnék:

    nem én voltam az aki leszarozott valamit amit kise próbált....

    És van akik véleménye érdekel
    Bocsi az off-ért
  • Breki33
    #168
    így oks, de nem ezt írtad

    de had emlékeztesselek kapásból kettőre




    Direkt kis képeket rakok be, nehogy szétcsesszem a topic-ot.

    Ja és a Nascart meg a Challenge-t nemis mondtam.
    Igaz ezek tényleg zárt pályások.

    Szval ha neked az tetszik lelked rajta, én a nemvolt más értékelhető-t vontam kétségbe.

    Asszem fel kéne állítani kormánnyal játszható és kormánnyal játszhatatlan autós game kategóriát P

    Én inkább az elsőt szeretem, de ez legyen az én bajom. :-)
  • robotnyk
    #166
    "saját véleményemet irtam"

    lehet hogy még nem tudod, de ez Brekinél nem sokat számít
  • K@LoZ
    #165
    igaz, tényleg nem teljesen igaz....de talán a populárisok közül....amihez nem kell sem f1 , sem rajjje, sem semmijen fannak lenni...gondolom....valahol itt irta valaki hogy nem lesz konszenzus a legjobb játékot illetőleg, mert mindenkinek más a gusztusa...autossal sincs ez másképp....a saját véleményemet irtam amikor azt montam nem volt más autós game...nekem a többi nem jött be....zárt pájásakat nem szeretem, a cmr sztem szar, de a grafikára kényes vagyok..maratt ez...szal valahogy igy
  • Breki33
    #164
    "NFS...azért a legjobb autós game az idén, mer nem volt más értékelhető"

    Hát ez így nem kimondottan igaz
  • robotnyk
    #163
    minden GTAs hülye, egyedül te vagy kamion, ugye barátom? :-)
  • K@LoZ
    #162
    Kemény beszéd ez polgártárs....
    A Vice City még mindig fennt van a gépemen, néha megyegetek vele, mondhatnám hogy végigcsináltam, de hol vagyok még a 100% tól....Eszméletlen hangulata van....Valszeg ezért teccik a népeknek, mer lehet vele jáccani....
    Ellenben a másik éllovassal, a CODdal. Ird és mond 10 óra alatt megcsináltam hardeneden, reggel 9 től este 7 ig, ebben volt cigi meg kaja is...Nagyon teccett, de ennyi volt...Multiba valami eszetlen szar, sok kemper, távcsöves, meg folyamatosan célzós bujkálós hasalos paradicsoma. Az embernek elmegy tőle a kedve, pedig mondom singlibe állat. Letöröltem.
    A Maxpéjn dettó, azzal a különbséggel, hogy annak multija sincs.....hogy lehet kiadni egy egynapalatt végigjáccható játékot 2003 ban, aminek nincs multija???
    NFS...azért a legjobb autós game az idén, mer nem volt más értékelhető...ja a cmr...na azt inkább haggyuk, mert ameddig nem tudnak elszakadni az első részben már elkövetett motorcsónak mozgástól, addig az a játék max szép lehet...Szal nfs...singliben kicsit idegesítő, gyakorlatilag akkor győzöl ha a gép ugy akarja, grafika nem csunya, autó mozgás...hmm...a hangulala jó...aki jáccott nfs5el, a porséra gondolok, az tuggya mijen egy igazán jól megcsinált force feedback támogatás...na annak ebben nyoma sincs...pedig ugyanazok csinálták..
    A lényeg, men bizti hogy a voceciti a leg fajább game, de a felhozatalból nekünk, kevés játékot tesztelőknek az teccett a legjobban...
    pfuu...nem lett rövid
  • Breki33
    #160
    sztem nem hülyék

    jó a játék
    de sztem se a legjobb
  • Breki33
    #158
    azért a herripoti xarabb P
  • robotnyk
    #155
    igen
  • Volo
    #154
    a mafia 2002-es?
  • Volo
    #153
    Vice City
    Nba live 2004
    Underground
    THPS4
    Max Payne 2
  • robotnyk
    #152
    szubjektív. majd valami média kihoz valamit, amivel nem fogunk egyet érteni :)
  • Volo
    #151
    mi a 2003 évi legjocbb játék?
  • robotnyk
    #150
    star wars - knights of the old republic, így talán ismerős
  • LezLee
    #149
    Azt én nem tudok neked adni, mivel nem nagyon érdekel ez a téma, ezért nem is játszom vele, de vannak itt nagy KOTOR fanok, ahogy látom :)))
  • Breki33
    #148
    hm, kép?
  • LezLee
    #147
    Star Warsos RPG
  • Breki33
    #146
    a Kotor mi?
    Szégyellem, de nem ismerem.

    A maddenből is berakhatnál egy képet, kivi vagyok a grafikára
  • Action
    #145
    Az Én listám:

    GTA:Vice City
    KOTOR
    Splinter Cell
    Tron
    NFS:Underground
    Madden NFL 2004
    Hidden&Dangerous 2

    Jelzem ez az ÉN véleményem,úgyhogy nem kell belekötni!!
  • Breki33
    #144
    lehet igazad van, akkor bocsi
    amúgy nyugodtan szólj bele :-)

    én 2003-ban játszottam mert a magyar akkor lett meg
    így nekem 2003-as a játék

    amúgy van kettesnek már demója tudtommal.....
  • Barni
    #143
    Legjobb játékok idén:

    GTA: Vice city
    NFS: Underground
    Splinter Cell
    Tony Hawk 4

    csalódás számomra:
    Project IGI 2
  • LezLee
    #141
    Nem akarok beleszólni, de a Syberia az nem 2002-es?? De lehet én tudom rosszul. Bár tényleg nagyon jó játék volt a Syberia, el kell ismerni. A hangulatát talán azóta sem tudta fölülmúlni egy játék sem, legalábbis számomra nem.
  • robotnyk
    #140
    lol
  • Breki33
    #139
    hogy necsak átiratok és arcade-k legyenek

    Syberia
    Gothic II.

    Persze ezek nem egynap alatt végigjátszható játékok
  • Petyus_
    #137
    Egyetértek. A Mafia szerintem inkább egy autós Max Payne, legalábbis a történet része. Az tényleg profi, de a Vice City-hez viszonyítva már nem annyira.

    A "szabad" része a dolognak nem érhet fel a VC szintjére - eleve külön van választva a sztoritól, kreativitás, játékélmény terén pedig nem veheti fel a versenyt a GTA-val.
  • Petyus_
    #136
    "mind a két rész előbb jelent meg ps2-ön és utána irták át PC-re javits ki ha nem igy van."

    De így van. És?

    "Másrészt pedig az autók irányitása nagyon messze van az élethűtől"

    Hálistennek.

    "a feladatok ovodásszinten könnyűek én végigjátszottam 2-3 nap alatt ha jól emlékszem"

    Ügyes vagy.

    "Talán inkább az év újitásai találhatók meg benne a motrvezetés és a helikopterezés amit azért hamar meg lehet unni egy ilyen kis területen."

    Hát igen. más játékokban általában sokkal nagyobb a terület. =)

    "Talán még annyit hogy 100 % ig játszottam a játékot és úgy beszélek még a rejtett genyókat is megkerestem igaz egy kis segitséggel."

    Akkor mégiscsak lekötött.

    Egyébként értem én, hogy mit akarsz mondani, csak rosszul fogalmaztad meg. =)
  • robotnyk
    #135
    Mafia azért más, erősen történetközpontú, sokkal kevésbé szabad a játékmenet. A gta3at, vct a küldetések teljesítése előtt/alatt/után is hosszú órákig lehet tolni, csak úgy. emellett persze a Mafia jogosan lett sok helyen 2002es év játéka. saját rangsoromban a GTA azért előrébb van.
  • zaki
    #132
    sztem eből inkább maradj ki :)
  • zaki
    #129
    tetszik ez a comment, 1et értek veled
  • Petyus_
    #127
    Én elég régen játszom számítógépes játékokkal (kb. 15 éve), de állíthatom neked, hogy a Vice City a valaha volt talán legjobb játék.

    A "feeling" alatt nem tudom mit értesz, az biztos, hogy a stílus, a váz, az engine a régi maradt.. de konkrétan "feelingben" _MAGASAN_ odaver a GTA3-nak - legalábbis számomra, 80-as évek Miami az isten. =)

    A játékmenet meg még jobb, mint a 3-ban. Miért? Belső terek, jó sztori eszméletlen átvezetőkkel (videójátékban talán a MGS tud ezzel versenyezni), még több "minijáték", ingatlanvásárlás (egy primitív menedzserjáték - ilyen még nem volt benne), sorolhatnám.

    Arra vagyok csak kíváncsi, a következő részre tudnak-e vajon újítani ezek a zsenik.

    A PC vs. PS2 jólmegmondásodat meg inkább nem is kommentálom. =)) (Egyébként ha ez számít a GTA eredendően PC-s játék volt.. és az új részek is tisztességes PC-s játékok, nem "PS2-es átiratok" a kifejezés pejoratív értelmében.)