285
  • iowa19
    #285
    Szigetre jönnek idén! Aug. 12-én. Első sorban fogunk őrjöngeni!
  • Amon Serrano
    #284
    Nem értem! Hát ez a 2006-os albumról van! Nem új szám ez már annyira!

    A klip az valóban deftones lenne?
  • prezi
    #283
    hát a klip eléggé alacsony költségvetésű :P

    de a zene tetszik !!! :D
  • PíszLávJuniti
    #282
    A 2007-es albumukról, a Mein klipje
    Az album egyébként márciusra várható.
  • Amon Serrano
    #281
    Ha ezek tetszenek, akkor Hexageam biztosan fog! Nem rossz még a Hole in the Earth! Egyik legjobb a Be Quiet and Drive! Back to school is ok!

    Back to School
    Hexagram
    Be quiet and drive
  • Zizou5
    #280
    srácok tudnátok mondani mik az ütős számok. eddíg amik nekem nagyon bejüttek: needles and pins, boody cape, digital bath, bored.. mik vannak még amik jók? amiket érdemes megszerezni?
  • kojak90
    #279
    üdv
    tudnátok segíteni, hogy mi annak a számnak a címe, aminek a klippjében egy garázsban zenélnek körülöttük sok emberrel?
  • ZsirosKenyer
    #278
    legalább Bécsig eljöhetek volna..
  • PíszLávJuniti
    #277
    guano apes sem volt 99 es sziget óta :/
  • PíszLávJuniti
    #276
    majd 08 ban jönnek vissza :D
  • prezi
    #275
    2007 European Tour

    3/08/07 - Liverpool, UK - University
    3/09/07 - Leeds, UK - University
    3/11/07 - Manchester, UK - Academy
    3/12/07 - Glasgow, UK - Academy
    3/13/07 - Newcastle, UK - Academy
    3/14/07 - Nottingham, UK - Rock City
    3/15/07 - Birmingham, UK - Academy
    3/16/07 - Norwich, UK - UEA
    3/18/07 - Bristol, UK - Academy
    3/19/07 - Portsmouth, UK - Guildhall
    3/20/07 - London, UK - Brixton Academy
    3/22/07 - Paris, France - Olympia
    3/23/07 - Weisbaden, Germany - Schlachthof
    3/24/07 - Koln, Germany - E-Werk
    3/25/07 - Tillberg, Holland - 013
    3/26/07 - Hamburg, Germany - Docks
    3/27/07 - Berlin, Germany - Columbiahalle
    3/29/07 - Dortmund , Germany - WesthafallenhalleMark wa
    3/30/07 - Dijon, France - Zenith
    3/31/07 - Munich, Germany - Elserhalle
    4/03/07 - Zurich, Switzerland - Volkshaus
    4/04/07 - Milan, Italy - Alcatrazz
    4/06/07 - Clermont-Ferrad, France - Coop de Mai
    4/09/07 - Amsterdam , Holland - Paradiso
    4/10/07 - Brussels, Belgium - Halles de Schaerbeek




    vazzz, lehet megemlegetem majd, hogy nem mentem :X
  • prezi
    #274
    jáhh... most már érdekel hogy milyen volt. 1-2 évvel kihagyhatatlannak hittem ezt az eseményt. ma már csak hallgato vagyok, nyáron nem is terveztem hogy elmegyek a koncertre. Video anyag jo lenne, tudja valaki hogy készült-e ?
  • prezi
    #273
    hát a másik annyira nem jön be de nem rossz :)
  • PíszLávJuniti
    #272
    nemrossz a teamsleep, közelebb áll a defthez mint gondoltam, sazl egész jó. tool ban is énekelt a fickó, meg van pár közös számuk másokkal is aszem.
  • prezi
    #271
    Team Sleep-et vágom, igen kellemes muzsikát csinálnak a srácok. A Deftones albumokra is dolgoztak, lásd Teenager és a Lucky You. Letöltöttem ezt a két tracket, az Ever bejön a másikat még nem is hallgattam :D
  • ZsirosKenyer
    #270
    nem tudom.. inkább megvártam a rendes release-t, szerintem szedd le te is az újat hátha okoz meglepetést ;)

    amúgy ITT találsz 2db team sleep számot.. Az énekes asszem ugyanaz mint a Deftonesban
  • PíszLávJuniti
    #269
    na elhiszed már hogy igazi volt :) ?

    team sleep nek utána nézek, mert eddig nem hallottam róluk, bár nekem a def. és hasonló zenékhez hozzátartoznak a zúzósabb részek is, kíváncsi vagyok mit hoznak ki belőle..
  • ZsirosKenyer
    #268
    Én még várok.

    Team Sleep nevű zenekart ismeritek? Hasonló zenét nyomnak mint a Def csak talán nem annyira zúzós, nameg több benne az elektronikus elem. Nekem nagyon tetszik.
  • PíszLávJuniti
    #267
    Én még mindig elhiszem hogy ez végleges :)
    egész jó
  • ZsirosKenyer
    #266
    azért várjuk meg a végleges verziót..
  • PíszLávJuniti
    #265
    Nem annak tűnik :)
    A számcímek kb 80% ban egyeznek az előzetes címekkel, a felvételek jó minőségűek, stb..
    Az America beawere -t pl nem találom rajta, gondolom más a címe a kiadott albumon. Viszont: "06 - u, u, d, d, l, r, l, r, a, b, selct, start" számcím odavág.
    Egyelőre nem hallgattam meg sokszor és alaposan ezért nem írnék kimerítő véleményt, de eddig bejön. Olyan deftonsos. Nem pop, nem divat, viszik tovább a saját vonalukat, ez az ami tetszik, megfog benne.
  • ZsirosKenyer
    #264
    nem fake?

    Egyik csomagot ismerem de abban csak demok vannak+ pár live felvétel..
  • PíszLávJuniti
    #263
    Saturday Night Wrist - 82.82 MB
  • ZsirosKenyer
    #262
    oct.31. ha minden igaz..
  • PíszLávJuniti
    #261
    új album?
  • prezi
    #260
    biztos jo volt :P
  • Amon Serrano
    #259
    Koncerten voltatok? Világbüntetően jók voltak!
  • PíszLávJuniti
    #258
    felhívnám a figyelmet az utolsó előtti bekezdésre:
    Confirmed collaborations on... Serj from System of A Down on the track 'Mein'.
  • PíszLávJuniti
    #257
    nem rossz, viszont jóval lágyabb mint egykét ezelőtti nóta. remélem a többi kicsit zúzósabb lesz :)
  • PíszLávJuniti
    #256
    Saturday Night Wrist

    The band has a new album, titled Saturday Night Wrist, in production, confirmed for on October 31, 2006. Tracks that are being speculated to appear on the new album are "Beware the Water" [7], "America", [8] "Tilde", "Cherry Waves", "Mein", "Interlude", "Buffalo", "FM", "Pink Cell Phone", "Rats", "Hole in the Earth", "Comanche", and "Combat"

    Rather than work with longtime producer Terry Date, Deftones decided to record with Bob Ezrin. Cunningham says that while the group enjoyed working with Date, "At this point, we just needed to change things up ... And this is definitely a different style. Working with him (Ezrin) is just putting us fucking upside down. He's cracking the whip."[9] The band has since chosen not to go with Ezrin's production of their work. Instead, they stated on their official webpage: "We will be spending 4-5 days in Sacramento in late January [of 2006] to record songs with Chino, and will then head straight to Seattle to record the bulk of the album with producer Aaron Sprinkle."

    As of April 7, 2006 the band is finishing recording the album with former Far guitarist Shaun Lopez as producer. Confirmed collaborations on the record include Annie Hardy from Giant Drag on the song 'Pink Cell Phone' and Serj from System of A Down on the track 'Mein'.

    The First single is called "Hole in the Earth" and as of August 19, 2006 it can now be heard on the Deftones myspace page - see www.myspace.com/deftones, or the official site. The single is scheduled to hit the radio on October 16th, 2006. On certain dates of the 2006 Family Values Tour, fans will be able to preorder the album.
  • ZsirosKenyer
    #255
    Amúgy a lentebb is említett 'Hole in the Earth' c. szám került fel. Várom már a full albumot nagyon!
  • ZsirosKenyer
    #254
    új Deftones szám a MySpace-n

    szerintem nagyon eltalált track lett!
  • PíszLávJuniti
    #253
    új album okt3
    számok:
    America Beware the Water Pink Cell Phone Hole in the Earth FM Buffalo Cherry Waves Kim Dracula Denehee.
  • Amon Serrano
    #252
    Egyedül! Korn másnap!program
  • vaaa
    #251

    Egyedül lépnek fel?
    Korn, Soulfly-al nem együtt turnéznak?
  • Amon Serrano
    #250
    Mindenképp megyek! De érdekes, hogy sehol nem plakátozzák!

    Szerintetek mennyien lesznek? Mennyi rajongója lehet itthon?
  • artschi
    #249
    nem hinném
  • prezi
    #248
    kamu :O
  • artschi
    #247
    2006. június 26.
    PeCsa

    DEFTONES

    hardrock.hu
  • Amon Serrano
    #246
    Hexagram, Bloody Cape, back to school (de nem az, ami az albumon van), moana, needles and pins...

    Nekem talán ezek a kedvenceim! Persze van még sok nagyon jó, csak sokat kell hallgatni!