2267
  • insp
    #1146
    Nálam "Z rotation" mező nincsen (előre-hátra ráz a kormány?)Az "X axis" (vagyis a kormány) nálam kicsit szűkebb tartományra van belőve, és a dead zone pedig 0, tehát a belső két csík=középső csík. Az "Y Axis"-on nem változtattam, a pedálok jók úgy, ahogy előre be van állítva.
  • FactorG
    #1145
    Ha ezután is gond van akkor indítsd úgy, hogy "cmr4.exe -novideo". De a Championship így is ki fog dobni. Szóval codec reinstall ésszel a megoldás.
  • FactorG
    #1144
    Tipikus codec probléma, spanomnak is ez volt. Neki ACE mega codec pack volt fenn full installal. ACE leszed, reinstall custommal. Ésszel beállít, hogy mit rakjon fel, nem minden szart és lőn CMR4 futva ezerrel gépen. ;)
  • Breki33
    #1143
    Meg erre

    mondjuk ez a demo volt +
  • Breki33
    #1142
    Erre gondoltam

  • Alexease
    #1141
  • Alexease
    #1140
  • Alexease
    #1139
  • insp
    #1138
    Nem tudom, Neked kellett-e valmi extrát beállítani. Nálam a MOMO Racing-gel semmi gond nem volt. Max annyi, hogy a Dead Zone-t 0-ra állítottam, a kormány "játékát" meg kb 2/-ra. Így szvsz. tökéletes. Szerintem az FFB-s effektek is jók, max driverből le kell kicsit venni a középre húzást.
  • insp
    #1137
    Jah, sajna.
  • Alexease
    #1136
    A net-es reszeet nem tudom nezte-e valaki, de a nemzet kivalasztasnal van minden: Szlovak, Ukran, Roman, Szloven, Cseh stb., de Magyart azt nem talaltam:))
  • K.András
    #1135
    Alatta irja, hogy crc-s volt a rar,szal szerintem ott van valahol a hiba...Le kéni szednie ujra azokat a fájlokat,hja meg nem kéne neki konvertálgatni feleslegesen,mivel daemon tudja kezelni bin-t,az összes fájl mutat és ugy kell bemountolni :)
  • Alexease
    #1134
    Valamivel osszeakad a WMV, Codies sajatossag:/ Nem biztos hogy codec. Driver, WMV9, DirectX install, hangkartya 3D kikapcs, huzott alkatreszek megszuntetese (detektalja a procit es a videokartyat, annak megfelelo kodot futat) stb.
  • peter31
    #1133
    Sajnos nem megy elindítom a progit és sűrű fekete képernyő. Mi lehet a baj vakami kodek problem???
  • peter31
    #1132
    Kitömörítéskor folyamatosan crc hibát észlelt a winrar.
    Wincomanderral kitömörítettem úgy ment. A kapott bin-t átkonvertáltam isoba. Most daemon tools-al instalálom kiváncsi vagyok...
  • Caponee
    #1131
    Nem rosz ez azert anyira :).Pláne amenyi autos gameval elkényeztetnek mostanában.
  • Alexease
    #1130
    1. A palyak tenyleg jok (amit eddig lattam). A grafika olyan amilyen, de a szaguldashoz tokeletes.
    2. A hangokkal nekem sincs bajom, az EAX odarak rendesen (a motorhang az mar tenyleg mas teszta:D)
    3. En is belsonezet, kormany+FFB, es azert el lehet tologatni. Belulrol csorog, zorog, csattog, raszkodik stb., azert a hagulata meg van:) Kicsit idegesito neha a szankozas, de egyszer vegig lehet tolni:)
  • Imremagdi
    #1129
    okés, akkor holnap ujra leszedem,de érdekes, ha a rar kitömörités hibátlan, volt, na mindegy proba szerencs,de idegesitő hogy nemtudom kiprobálni
  • magus
    #1128
    nemek a far crynal irta ezt ki. szedd le ujra a cd-t...
  • Breki33
    #1127
    hogy lőtted be?
    úgy mint én a demóban?
  • sumi
    #1126
    ezt a vkarit is csak a gp4 miatt vettem,és mondhatom nagyon bejött.szal meg vagyok elégedve vele...
  • insp
    #1125
    A sok fikázás után mondanék valami pozitívat is a játékról:

    1. Grafika szép, változatos tájakat mutat be.
    2. 5.1-ben a legjobb autós hanghatásokat nyújtja a környzeti zajok, stb tekintetében. (motorhang pedig kinek, hogy tetszik...)A hangok pozícionálása pedig maga a GYÖNYÖR!
    3. FFB-s kormánnyal egész klasszul belőhető az irányítás.

    Összességében szerintem tökéletes kis "vasárnapi ralizó" progi. Nekem nagyon bejön.
  • savafan
    #1124
    Srácok!

    Létezik az, hogy 4 cd-s a game? A következő 5. rally már 5 cd-n lesz elérhető:( Mit tettek 4 cd-re? Annyira meg van csinálva?
  • Imremagdi
    #1123
    telepités közbe elszáll : adathiba(crc) a data3.cab fájélban a cd2 ! 5* ugyanazt csinálta ! mi a megoldás? 2 cd szerintem nemlehet hibás,mert akkor a kitömöritéskor annak kelett volna lennie
  • FactorG
    #1122
    Sikerült megtalálnom a megoldást. A DirectX Diagnosticsban a Sound fülön vissza kell venni a hardware gyorsítást Basic-re. És jöttek elő a tiszta hangok vala. :DDDD
  • Maffya
    #1121
    Leszedtem énis de ez olyan nagy szer hogy SZARABB MINT A 3 !!!
  • Alexease
    #1120
    Sajnos mar az SB Live-et nem nagyon preferaljak:( Tobb jatekban is problemas. De ebben elo fordulhat, mert Codies mar a legujabb EAX4-et epiti bele a programjaiba.
    Talan nezz korbe a Creative oldalan.
  • FactorG
    #1119
    Hi! Az SB LIVE-om begajdul a játékban. Elején jó aztán 2 perc után istentelenül sistereg meg minden baja van. Találkozott már valaki ezzel a problémával? Esetleg valami megoldás van rá?
  • Alexease
    #1118
    Boltban probalj egyet keresni, GeForce 3 es/vagy afolott. Azokban mar van:)
    De szerintem amugy mar ajalott, mert lassan mar nincs jatek, amiben ne PS/VS-ekkel oldanak meg az osszes efektet.
    Persze, a dolog penz fuggo:(( De hat, mi nem az:(((
  • ricsi1
    #1117
    sehol!nem is lesz benne ,még ha keresed se...
    de ha keresed akkor boltban tedd...
  • K.András
    #1116
    a geforce-ban :D
  • sumi
    #1115
    azt merre keressem?
  • Csacsi
    #1114
    Szerintem ez az mx kártyák hiányossága. Pontosan nem tudom, mert nem értek hozzá, de vmi pixel shader nincs benne. vagy vmi ilyesmi.
  • sumi
    #1113
    a 3nál sztem jobb lett.felforr a viz,az olaj,+ apróbb nyalánkságok,de az a fránya koszolódás az nem akar lenni...
  • sumi
    #1112
    igeeeeen....
  • ricsi1
    #1111
    hmm...akkor nálad csak annyi a hiba,hogy nem koszolódnaka (tütük?)?
  • sumi
    #1110
    NVIDIA Geforce 4 MX 440 128DDR 128BIT 8x TVOUT DVI
  • Met
    #1109
    Hogy lehet kiírni dvd-re úgy hogy elfogadja?
  • ricsi1
    #1108
    köszi
  • zaki
    #1107
    sztem ja. az más kérdés, hogy hogy