2267
  • ricsi1
    #1427
    hasznos progi:D
  • Boroskóla
    #1426
    Ha valakit érdekel egy kis progi hogy tudd állítani a kamera nézetet egérrel,ha jól vettem ki.

    Colin4 camera hack

    The mouse is used for changing the camera angles; The mouse-wheel controls
    the camera Roll, X and Y control Yaw and Pitch
  • ricsi1
    #1425
    :D
  • davos80
    #1424
    Itt az oridzsinal 205:
    3. kép
  • davos80
    #1423
    Már én is csak törögetem az autókat unalmamban.Másra úgysem jó a játék.
    Íme egy pözsó 205, kerekek nélkül:
    1. kép
    2. kép
  • Panjabi Mc
    #1422
    Na ez lenne a Gondom hogy: ez írja ki a 3 .cd telepítése közben:
    Component: Audio
    File Group: Audio
    File: E:/data4.cab
    Error: Nem megfelelő funkció. (ennyi)
    most azt próbálmo hogy most töltöm le mégeygszer és és újraírom a cd-t hátha jó lesz mert amikor a a cd-n is kipróbálnám hogy a 3-as cd-n klikkelek a data4.cab-ra kiírja hogy hibás



    Kedvencem a Dj-zés



  • ricsi1
    #1421
    tudom nem ide tartozik ,de egy kormány mennyibe kerül?
  • Tirex
    #1420
    hi!
    ki tolja logitech momo kormánnyal?kérdeznék vmit...
  • Panjabi Mc
    #1419
    Töltsem le újra 3-as cd-t vagy mit csináljak?
  • Panjabi Mc
    #1418
    Na ez lenne a Gondom hogy: ez írja ki a 3 .cd telepítése közben:
    Component: Audio
    File Group: Audio
    File: E:/data4.cab
    Error: Nem megfelelő funkció. (ennyi)
    most azt próbálmo hogy most töltöm le mégeygszer és és újraírom a cd-t hátha jó lesz mert amikor a a cd-n is kipróbálnám hogy a 3-as cd-n klikkelek a data4.cab-ra kiírja hogy hibás
  • MrTressy
    #1417
    off
    próbáld ki a far cry-t is atival és nvidiával kiváncsi lennék mit hasit directx 9ben az fx .Directx 8ban fx jobb az atinál de egyre több dx9es gémek jön ki igy a jövöre nézve az ati kártyák a nyerök.Max az nvidia az nv 40el rúghat labdába ami pár hét múlva kijön.De az még senki sem tudja milyen :)
    on
  • Blasta
    #1416
    Szasztok!
    Felraktam a játékot, ki is próbáltam (semmi extra) aztán 2 nap elteltével ismét játszanék de nem indul a gém.
    Van erre valami megoldás esetleg? Nem olvastam vissza több oldalt, csak ezt.
    A segítséget előre is köszönöm!
  • Alexease
    #1415
    - Torold le az Options file-t a jatek konyvtaraban (elotte archivald!!)
    - Inditsd a jatekot cmr4.exe -safemode, cmr4.exe -resetdisplay funkciokkal
    - Ha szarul nez ki, regi kartya, kifagy inditasnal (palyabetoltes), esetleg -noshaders, -noeax stb.
  • Gbr
    #1414
    Felraktam a játékot,elindult de beállitásoknál túl magasra tettem a felbontást és most nincs kép, ugyanott nem tudom átállitani mert elmentte.
    Máshogy nem lehet átállitani?
  • ricsi1
    #1413
    ezt felraktam,egyből szarabbúl ment a kocsi...hog lehet "visszacsinálni?"

  • ricsi1
    #1412
    max nem értem...
  • Imremagdi
    #1411
    én akkor is igényt tartok IMYke2000 magyarositására,és remélem minnél elöbb készlesz
  • IMYke2.0.0.0
    #1410
    "Megcsinálom a magyarítását - újjgyakorlatként - és delete.

    Olvass bazzer!

    -----------------------------------------
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2004
    -----------------------------------------
  • Takigabi
    #1409
    azok akkor menjenek tanulni :)
  • ricsi1
    #1408
    ehhez minek magyarosítás?!
  • Imremagdi
    #1407
    de értem , de nemszabad megkéredzni hogy mikor lesz kész ? vannak fiatal kisgyerekek aki szeretnek autokázni,és még nemtudnak agy szótse angolul !

  • grebber
    #1406
    Az lehetséges hogy a game nem megy Geforce 2 MX200-on??
  • JuanG
    #1405
    OFF
    aki estleg kihagyta a rally trophy-t annak itt van két általam készített zenés videó a játékból, WRC-kel és egy Ladával ...

    videó1
    videó2
  • Takigabi
    #1404
    miért nem érted a játékot vagy mi?ne idegesítsétek már a fordítókat.
  • Imremagdi
    #1403
    mikor leszel vele kész ?
  • examinee
    #1402
    Én hétvégén feltettem egyik gépemre!!!
    Jáccottam vele pár pályát aztán feljöttem a másik lakásba a másik géphez ->ide fel sem teszem......
  • Alexease
    #1401
    Nem sokan:)
    En is csak azert kezdtem vegig tolni, mert nincs mas uj. De 3-4 szakaszonkent falramaszok, mert annyira bena itt-ott:(( Talan meg vegig tolom, aztan delete:)
  • JuanG
    #1400
    aki mindezek mellett játszik ezzel a játékkal, annak igencsak alul van a mérce...bár engem nem zavar, és tudom, hogy semmi közöm hozzá...

    azért kiváncsi lennék, ha a programot csak hivatalos üzletben lehetne kemény pénzen megvenni, hányan játszanának vele azok közül akik most nyomják...
  • Alexease
    #1399
    A palyak az autohoz vannak kitalalva. Egy jol elkapott hita-csuszas ritmusban, eleg jol vegig lehet szankazni jonehany kanyart:)) Sot, oldalazva (csuszva) is kanyarokat lehet megtenni:)) De mukodik meg itt is a rakmozgas is, vagyis utkozesnel, kellemesen ki lehet oldalazni barhonnan (azert mondjuk sokkal jobb mint a 3., mert az mar nevetseges volt).
  • JuanG
    #1398
    nem is a szépsége a legnagyobb baja a grafikának, hanem hogy olyan ratyi a vonalvezetése és a minősége a pályáknak...semmi köze a valósághoz (akárcsak az autó irányításának/fizikájának)...
  • Breki33
    #1397
    a fizikával van fajunk fogd fel P

    grafikával csak mióta láttuk a X. aktákat P
  • ricsi1
    #1396
    oszt mié?
  • Alexease
    #1395
    A grafikat nem fikazta senki - bar azis eleg takony. A foproblema hogy koze sincs az autohoz:))
  • CzKaresz22
    #1394
    Gyerekek szerintem is jó a grafika 6x élsimítás és 16x antiizotóppal NAGYON ÁLLAT !!! Próbáljátok ki...
  • IMYke2.0.0.0
    #1393
    loser: menj aludni haver.
    Itt mindenkinek normális VGA-ja van... Neked nem tudom milyen, de van egy tippem, hogy hogyan jutottál hozzá...
    Nekem konkrétan ATi [BBA] Radeon 9500 Pro 128MB (270/275) dohog a gépemben...!

    És csak neked:

    ASUS KV8-Deluxe --- AMD Athlon64 3200+ (2000MHz) --- TerraTec Mystify H2O 2010 --- Corsair TWINX1024-4000PRO (2*512MB DDR 500MHz) --- Sapphire Ultimate Radeon 9800XT (256MB 412/730) --- (2* 36,7GB) Western Digital WD Raptor (10000/8MB) --- (8*250GB) Western Digital WD Caviar SE (7200/8MB) --- (2db) 3ware RDC-400-SATA RAID Drive Cage --- TerraTec Phase 88 --- Klipsch ProMedia 5.1 --- Logitech Cordless Desktop iTouch --- Logitech MouseMan Dual Optical --- Linksys EG1064 --- Plextor PlexWriter Premium --- Pioneer DVR-107D --- 24" Samsung SyncMaster 240T --- 24" Sony GDM-W900 CRT --- Supermicro SC 942S-600 --- összesen 3.5 millió Ft lenne
  • Alexease
    #1392
    Melyik jatekba?!?! A videokartyatol nem fog normalisan mozogni az auto;)
  • loser
    #1391
    csááá

    nem értem miért fikázza mindenki a grafikát

    Sztem jó tegyél bele normális videókártyát, meg memoriát

    ennyi....

  • Breki33
    #1390
    helyes
    én még az egyel is játszanék ha menne XP-n
    mondjuk a régi gépemen ment P
  • IMYke2.0.0.0
    #1389
    2.5 GB hulladék, sajnos.
    Megcsinálom a magyarítását - újjgyakorlatként - és delete.
    Aztán, ha rallyzni támad kedvem: Colin McCrae Rally 02 vagy Rally Masters.

    -----------------------------------------
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2004
    -----------------------------------------
  • Alexease
    #1388
    Azert jon az Xpand Rally is:) Grafikaban valszeg biztos jobb lesz, de egyelore az autok mozgasa kautikus:( Erezni, mintha lenne valami, de remelhetoleg csak az autobeallitasok hianyoznak. Bar, neha csinal nagyon gagyi dolgokat:((