124
Gladiator: Sword of Vengeance
  • Dave80
    #124
    Sziasztok!Kéne egy kis help!A második nagyfőnöknél vagyok (nő) és elakadtam,hogy kell kinyírni? Előre is köszi!
  • Kazuma92
    #123
    Szerintem jó játék, csak hát a mentés....
    jó játékot, ja és én úgy tettem fel újra, hogy nem a C meghajtóra! és azt írta ki hogy 0 kb, de engem továbbengedett:D
  • ricsa008
    #122
    ezt sajna nem tom még megmondani mer én az irányíitás problémák miatt szinte semmit nem jáccotam vele de ma maj felteszem és akkor már én is tok róla véleményt mondani (ha nekem jól mükszik majd)
    kösz a tippet
  • Kazuma92
    #121
    hát igazából magától állt helyre, csak úgy csináltam hogy:
    Amikor először elindítottam akkor ideges voltam, és megakadt már a játék legelején... Letöröltem és ujratettem. Újra beléptem de nem állítottam a controlson, hanem elindultam az alapcontrols-al megvertem az első 1-2 embert és utána állítottam át. és egyszer se volt rossz! de vki tudna válaszolni hogy télleg ien rossz e a játék mentésrendszere? ^^
  • ricsa008
    #120
    és mit tudtál vele csinálni elárulod mer én is amiatt hagytam abba
  • Kazuma92
    #119
    na végre megcsináltam hogy ne akadozzon a controls.... és sikerült beállítani normálisan... de egy valamire válaszoljatok!:
    Ennek a "játéknak" télleg ien rühes szar mentésrendszere van, hogyha kilépsz egy küldetésből (már viszed vagy 1 órája) akkor előlről kell kezdeni???? mert ha ilyen akkor ez a világ legocsmányabb sz_rdarabb TPS hentelőjátéka! pedig a grafika is fasza, főleg a harc....
  • Kazuma92
    #118
    legalábbis a nevét küldeni:)
  • Kazuma92
    #117
    én csak az elejét tudtam megcsinálni
    visszaovastam és télleg... ááá
    pedig király nézetben változatos harcrendszerrel atomvéresen darálsz XD ez egy isten! lenne....
    valaki esetleg tudna valéami ilyesmi játékot küldeni? Rune-n enclave-n PoP-on, Lok-on, Gothicon kívül? :)
  • ricsa008
    #116
    pedig a játék az télleg jó és jó lenne ha valaki rájönne a megoldásra
  • ricsa008
    #115
    olvass vissza és kiderül hogy nem te vagy az 1etlen
    de sajna én nem jöttem rá hogy mi lehet a gond
  • Kazuma92
    #114
    mit csináltál vele hogy nem akadt el a controls????
  • Kazuma92
    #113
    hello! idegesítő problémám van vele....
    elszáll az irányítás!!! senki másnak nem csinál ilyet???
    egyszer csak fogja magát és nem lehet mozogni... felbassza az agyam pedig kurva jó játéknak tűnik! előer is kösz a segítséget
  • ricsa008
    #112
    az miért va hogy egy idő után el szál az irányítás???
  • grebber
    #111
    Na végigvittem a gamet frankó volt!
  • grebber
    #110
    Mert amiket leszedek nem azért szedem le hogy letöröljem egyből végig akarom vinni csak van benne pár nehéz és idegesítő rész a mentés hiánya miatt :(
  • Voltan
    #109
    Miért játszol még mindig ezzel a szarral?
  • grebber
    #108
    ÁÁÁÁ ez a game annyira felbassza az agyam az már ép ésszel fel nem fogható :(

    Van egy rész ami több kisebb részből tevődik össze persze közben nem ment mert miért is tenné nagynehezen átgörcsöltem erre a szeintem uccsó részen kinyirtak azt kezdhetem előlről :(

    Ott vagyok ahol az a sok gyilkolás után különleges erő átvált kékre.

    Innen kb mennyi van még a gameből?
  • Ranney
    #107
    Sziasztok!!
    Valaki nem tudja honnan lehet megvásárolni ezt a játékot?Vag yhonnan lehet letölteni (mmint torrentről?)
    Aki válaszol az adja meg az E-Mail cmíét és külök neki MajomParádés Endless Vagy BitGtae meghívót....
    PLZ SEGICCSETEK
  • Ragadozó12
    #106
    Nagyon kéne a help!!
  • Ragadozó12
    #105
    Nekem az a problémém,hogy amikor elindítom a gamet akkor automatikusan újraindul a gép,mintha reset-t nyomtam volna.
    Segítsetek léccives.
    Kira ez a game csak nem indul el!
  • grebber
    #104
    HUH kezdem hitemet veszteni :(
  • grebber
    #103
    Aki végigtolta: Megtudja mondani kb milyen hosszú a game?

    Most egy frankón nehéz részen akadtam el :( amikor folyik ezerrel a zöld "köd" azt abból kelnek életre a harcosok nekem meg le kéne állitani a folyást de nemigazán megy :(
  • Tinman #102
    Valaki nyomul vele?
    Akár hiszitek akár nem, már a felénél járok... kőkemény játék, de aki szerette a Mortal-t, meg a lentebb is emlegetett Golden Axe-t az ellehet vele.

    Tényleg csak én játszom vele ebben az országban? :-) Azért ennyire nem szar... egy 60%-ot ér a mutatvány.
  • grebber
    #101
    Ja az hátrány de nem tántorít el engem a célomtól.
  • Glpetyus
    #100
    TÉK
  • Glpetyus
    #99
    LEhet,hogy én is végigvittem volna,ha nem fagy ki állandóan :/
  • grebber
    #98
    JÉZUS ??MI,hol? :))
    Nekem tetszett.Meg ugy vagyok vele ha már fennt van a gépen mért ne vigyem végig a Kuma War-al ugyanigy vagyok.
  • Glpetyus
    #97
    JÉZUS!!
  • grebber
    #96
    Hát ja de én még zuzom vele :)
  • Glpetyus
    #95
    Atyaég már el is felejtettem ezt a játékot...
    Jó rég volt már :C
  • Glpetyus
    #94
    Minek?
  • rezsofiz
    #93
    Topic up...
  • rezsofiz
    #92
    szerintem igenis csúnyán néz ki.
  • Hmuda
    #90
    Azt, hogy felejtse el, kihagytad.
  • rezsofiz
    #89
    ugyanaz. tipp:uninstall
  • rezsofiz
    #87
    driver
  • rezsofiz
    #85
    Jesszus!na szedd csak le gyorsan!
  • rezsofiz
    #83
    Ez a játék egy vírus...
  • bogyoka
    #81
    Úgy látom sokan besokaltak erre a játékra. Mert én nagyon
  • bogyoka
    #80
    Volt ilyen nekem is, még az elején, mindig újra kellett inditanom, de mostmár nem csinálja