243
Modell válogatás!
  • PDC
    #243
    A Khimera erotikus fehérnemű gyártója termékei bemutatásához, esetleg hostessmunkához keres 18 év feletti fiúkat és lányokat, akik kellően nyitottnak érzik magukat ehhez a munkához és szívesen dolgoznának együtt egy fiatal, mosolygós csapattal.
    Amennyiben úgy érzed, Te vagy az akit keresünk, jelentkezz:
  • nickolas
    #242
    Lányok jelentkezését várjuk a következő munkakör betöltésére: lábmodell

    Folyamatos munkalehetőséget biztosítunk, kortól függetlenül, magazinokba, újságokba, reklámokba. Magas kereseti lehetőség, nem csak modelleknek, csupán az a lényeg, hogy szép lábaid legyenek.

    Jelentkezési feltételek:

    -főleg fiatal lányok jelentkezését várjuk (40alatt)
    -szépek és igényes lábfejeid legyenek

    10-15 képpel (lábfejedről különböző pozíciókba, talpadról), elérhetőséggel (e-mail, telefonszám) és egy bemutatkozó szöveggel és életkoroddal, lábméreteddel várjuk jelentkezésed, az alábbi e-mail címen:

    [email protected]

    Üdvözlettel: Tóth Katalin
  • Vlala #241
    na bumm, azt hittem, itt feladhatom az autómodell-kereső hirdetésemet.
    Így jártam :-)
  • Gfreiter
    #240
    Up!
  • KLaLa
    #239
    teljesen egyet értek veled, csak azért szoltam, mert ők a Fashin TV-nek hirdetik magukat, aminek a székhelye kint van párizsban és minden eszközt megradnak: héber a vezető, a jobbkeze francia, tolmácsokon keresztül beszélgetünk velük.
    ők az első ügynökség akik ellen rendörségi eljárás is indult.
  • Kata
    #238
    Nem egy ilyen ügynökség van. Egyszer engem is majdnem bepalizott az egyik, de idejében kaptam fülest.
    Én azokat is nullának nevezem, ahol bárki(!!) regisztrálhat modellnek, némi regisztrációs díj és esetleges pártízezres hasznavehetetlen, randa, sablon-portfólió fejében.
  • KLaLa
    #237
    persze: több mint 100.000 kérnek el a portfolióért, melyek előmunkálatai sem megfelelelőek. nincsenek fények, studió sem, és amilyen set cardot készitenek, az borzasztó, mindegyik mintha rosszul lenne nyomtatva. semelyik cég nem fogadja el már itthon sem a képeket, rögtön felismerik, hol készült és nem kapsz munkát amíg újat nem csinálsz.

    Amugy mi is most pereljük öket!
  • ThePartyFace
    #236
    Megtudhatnank reszleteket a dologrol?
    Mi alapjan allitod azt, hogy "kama" cég?
  • KLaLa
    #235
    csak minden modelkedni vágyó figyelmét fel akakrom hivni, hogy:

    A FASHION INTERNATIONAL MODELS-t kerülje el távolról,

    mert egy nagy kama cég, csak a pénzt szedik ki az emberekből, ők az Aradi u-ban vannak, ha valaki mégis befizetett náluk, akkor lépjen velem kaocsoaltba, merpróbálok segíteni. vigyázzon mindeki velük.
  • Kata
    #234
    Már elnézést, hogy beleszólok, de azt is közölni szokták, hogy milyen válogatás lesz, azaz mihez keresnek éppen modellt.
  • KLaLa
    #233
    sziaszok ismételten
  • KLaLa
    #232
    Ismét modell kerestetik!
    Ha érdekel gyertek el a válogatásra!
    Cím:VIII.ker Gutenberg művelődési ház, Kölcsey F. u. 2.
    Ideje: 2004.04.24. 10:00
    Mindenkit várunk!
  • kitty
    #231
    Halihoo!
  • KLaLa
    #230
    soory, a képet átalakítás miatt leszedtem, de nem sokára lezs fen új!
  • Cat #229
    és még köpködnek is
    tesom már 6 éve baszogatja a tevéjét, hősemberét meg nemtommijét (traktor biztos volt, azzal naponta kellett szántani)
  • Jano
    #228
    ok
  • Dzsini
    #227
    mind elfogadott :o) (sőt, az óvódás is)
  • Jano
    #226
    ! Óvodás !

    htx
  • K.András
    #225
    Utálom a tevéket,nyálasak büdösek meg amugy is csak egy teve
  • Dzsini
    #224
    kb 100ezer "ovodásnak" van :) nekem is :))
  • Kata
    #223
    Nekem is van tevém.
  • hykao #222
    Na ma bejött az oldal.
    ...de bevallom őszintén nem sikerült rájönnöm, hogy pontosan mi ez.
    Klala által belinkelt két user-t meglestem...
    ...LOL: reggeli-esti magasság adatok.
    Kik ezek? Kitty vagy ki, meg a másik Klala lenne (nincs kép) ("Szeretem az extrém dolgokat" + "Puszi mindenkinek" köszönés -> elég melegnek tűnik a pite...
  • Cat #221
    http://teveclub.hu/ <- ez az url is megy
  • hykao #220
    hát ez az, szerettem volna felvidulni...
  • Jano
    #219
    GutteNberg
  • Tuvok #218
    óvodás internetes játékhülyeség 10-12 éveseknek
  • hykao #217
    Hmmm, nekem nem akar bejönni az oldal...pedig kiváncsi lettem volna...
  • Cat #216
    www.ttc.hu
  • hykao #215
    Mi ez a teveklub?
  • Adi
    #214
    Na én is feltettem magam a teveklubba!:)
  • KLaLa
    #213
    mért van ott ismerösöd? ha van szolj, sokat számít a protekció
  • #212
    Orbitális mindkét fotó :) KLaLa és Kitty. Hogy a fenébe' nem vagytok még Milánóban?!
  • KLaLa
    #211
    ha kérdésetek van: [email protected] vagy private
  • KLaLa
    #209
    ja amiért itt vagyunk:

    modell válogatás lesz a Zárai divatstúdiónál:
    márciu 6. 10-kor
    Guttemberg művház, VIII.ker Kölcsey F. u. 2.
    kérdések: [email protected]
    gyertek el egy esélyt megadhattok magatoknak is!
  • KLaLa
    #208
    ha a lentihez valakinek van kérdése, nyugodtan, megpróbálok neki privátban segíteni
  • KLaLa
    #207
    igazad van, nagyon sokszor elöfordul ilyen, hogy csináltatsz egy portfoliót és utánna próbálsz keresni munkát, az adott ügynökség meg beközli, hogy csak a nála készültekkel lehet dolgozni, és sokan megint megcsinálják, és...
    na ezek a felejtősek
    pl ez az elönye a cégünknek, hogy egyáltalán nem kér portfoliót, mert a megrendelő képviselője személyesen akar velük találkozni, elötte megnéz 1-2 jobb képet, de nem albumot vagy videot és nálunk erre van lehetőség, mivel nem rendelkezünk nagy adatbázissal, mert semmi értelme felhalmozni az embereket pl:800-1000db vagy több, mert ugyse foglalkoztatják öket, mi csak a legjobbakkal dolgozunk együtt.
    amugy ajánlom mindenkinek, hogy jól válassza ki kivel csináltatja a portfoliót, mert könnyen átverik, max 50-55 ér, egyes esetekben (pl:setcard) lehet több is
  • KLaLa
    #206
    hali, elolvastam az üziket, voltak igen jó hozzászolások
  • hykao #205
    Bum sakalaka milyenalakezaKLaLa, bum sakalaka...
  • Cat #204
    azért nem mindegy
    manapság a kicsi, pénztelen, megrendelések nélküli modellcégek abból csinálnak pénzt, hogy kiválasztanak embereket ilyen válogatásokon, utána közlik, hogy igen, látunk benned fantáziát, felveszünk az adatbázisba, készitess magadról fotókat. Természetesen a cég fotosával stb., és néhány kép simán többtizezer ftba kerül. A fiatal buta lány/fiu persze megcsinálja, mert ha modellkedni akar enélkül lehetetlen - ezekből választják ki a cégek, hogy kikkel akarják reklámozni a ruhájukat, cipőjüket, stb.
    De többszáz-többezer embernél azért már elgondolkodtató, hogy mennyit kaszálnak ezen... Nekik biztos üzlet, és vesztenivalójuk nincs, max. nem választja ki senki az emberkét
  • Adi
    #203
    WOW!
    Tetszik ez a teveklub.. :) kell szereznem egy usb kábelt a telefonomhoz.. :)