120
Kontroll a Film
  • I.C.ram
    #39
    Nekem az a rész tetszett a legjobba, mikor a metró elöl az utolsó pillanatban felrántja a főhős az ellenséget a sinfutás után. Az elég komoly mutatvány volt. Kicsit később huzza fel, és leszabja a lábát a metró a kaszkadörnek.
  • The Garrett
    #38
    nem Zrinyi
  • Lacc
    #37
    Csak nem Jezsu? :)
  • The Garrett
    #36
    avason.
  • cSuwwi
    #35
    hát nem így, az már egyszer biztos. Van a szövegdoboz alatt egy url link, na úgy kell :))
  • [HUN]PAStheLoD
    #32
    helyes! :)

  • PResident Evil
    #31
    hol lax ?
  • cSuwwi
    #30
    azért ilyen kevés, mert a nagyrészét már kidobtam, ezek meg jó állapotban vannak (még frissek, ropogósak) :))
  • cSuwwi
    #29
    nekem meg kb. 5 éve nincs bérletem... ;) Az szobámban a faliújságon 14db szép sárga csekk sorakozik ;)
  • The Garrett
    #27
    jah lehet azért mert én gyalog járok suliból? :D
  • PResident Evil
    #26
    bécsi 2-es villamos powa!
  • The Garrett
    #25
    vazeg én fél éve nemláttam ellenőrt :D
  • The Garrett
    #24
    KÖsziiiiii!!!!!!
  • PResident Evil
    #23
    juj engem ma checkolltak a gecik ;PPP
  • CELL StormBird
    #22
    Hát az biztos , hogy más szemmel fogja nézni utána az elenőröket :D
  • cSuwwi
    #21
    Nem is rossz 5let, és legalább jó minőségű :)
  • Laalee
    #20
    maci
  • The Garrett
    #19
    Maci rulez! ki játsza? nememlékszem a nevére
  • O0D:
    #18
    Sztem sem rossz film, bár azért nem annyira egyedi mint pl. a Hukkle.. de nem rossz!! A helyszín meg a fő karakter elég egyedi, ki az a barom aki egész végig metrón ellenőrről forgat ? :DDD
    A 2. feléből nekem a pörgés nem hiányzott volna, így kicsit divatos, akciófilm szerűségfejlődött.

    Az mondjuk knangy poén amikor először mutatják A Béla vezető fülkéjét rózsafüzérrel meg keresztekkel :DDDD
    A maci meg húzzon el a rákba, tök idétlen végig.Még amikor pillangó is lesz.
  • I.C.ram
    #17
    Inkább menj el moziba, és vedd meg a jegyet. Támogasd kicsit a magyar filmipart, mert ráfér...
  • magus
    #15
    Én majd megnézem, de én eddig azt hallottam, hogy a rendező nem igazán tudta eldönteni, hogy kinek szánta igazából. Mármint, hogy nagyon vegyítve van az akció, a humor, a filozófia. Ha majd megnéztem akkor nyilatkozom
  • cSuwwi
    #14
    meglátjuk...
  • The Garrett
    #13
    másszemmel fogod nézni ezután az esetedet :D (mármint a film után)
  • cSuwwi
    #12
    Vicc az, hogy pont ma (kb. 3 órája fogott meg egy köcsög ellenőr a 98-as buszon, wazze, én nem tudtam meggyőzni, kénytelen voltam az erdő közepén várni 20 percet a következő buszra), de azértis érdekel a kontroll, de már a címétől is kiráz a hideg. ;)
  • cSuwwi
    #11
    Eddig én is csak jót hallottam erről a filmről, és a trailere is elég meggyőző volt, hamarosan be kéne szerezni ;)
  • The Garrett
    #10
    Na ja csak azt tudom ide is írni amit a MÁSIK filmes topikba. Ha ez a film nem magyar lett volna, akkor világsiker, így viszont csak mi lehetünk büszkék rá. :/
  • FREAK
    #9
    háát nemtom, a Stohl Buci erősen le tudja húzni bárminek a színvonalát :)

    a főszereplő faszi viszont nagy volt a Nexxt-ben
  • zaki
    #8
    mondjuk én nagyon kevés magyar filmet láttam, de nekem a Rosszfiúk nagyon bejött, gondolom más is így van ezzel, aki már látta a filmet
  • Lacee
    #7
    Pár napja láttam a filmet, szerintem az utóbbi jópár év legjobb magyar filmje! Vicces, elgondolkoztató, pörgős, és még a zenéje is jó... (NEO)
  • Redfox
    #6
    Egyik haverom látta, azt mondja, hogy rohadtul jó! Meg is fogom szerezni rövid úton belül.;)
  • FREAK
    #5
    mármint ha nincs pénz, akkor :D
  • FREAK
    #4
    teljes mértékben osztom

    Ilyen színvonallal hamar utolérhetnénk a franciákat. Csak az a lényeg, hogy ne legyen sok pénz benne, mert akkor szükség van a kreativitásra.
  • PResident Evil
    #3
    leeht holnap emgyek megnézni ! :) ne lőjjetek le semmi poént ! :D
  • CELL StormBird
    #2
    Na elöször is nem találtam hasonló topikot :)
    És érdekell a véleményetek erről a filmről, szerintem ez idáig a legjobb magyar film :)
  • zaki
    #1
    1. :)