17217
  • PLaci #79
    próbáld meg a Seven Warez-t
  • DeVito
    #78
    Nem tudja valaki, hogy van és ha van honnan lehet letölteni a Photoshop bibliát?
  • youth #77
    Írsz egy szöveget utána felül van egy kis gomb nemtom a nevét ráböksz és ott van a szöveg deformációi...
  • maxtor
    #76
    Hogy lehet photoshopban kör-körösen írni?
  • PLaci #74
    http://7wrz.uw.hu/7/bookz.html
  • PLaci #73
    Talá van itt:
  • NaNoKuTyA
    #68
    köszi! nem túl biztató:()
  • SaWo
    #67
    A deign 21-en van photoshop tanfolyam. Kb 3 nap, és 50 e. huf körül van. De amúgy egyetemi jképzés azért nincs belőlle, mert mire elvégeznéd, addig kijönne új verzió...
  • nenad
    #66
    adobenak vannak tanfolyamai, de magyarorszagon nemigen lehet elerni, esetleg a design21.hu-n erdeklodj hatha ok tudnak valamit. Bar szerintem ha elolvasod a doksit(es tenyleg tudod is alkamazni) az igen profi lenne...
  • Harder
    #65
    Szerintem nincs ilyen suli :( (ha lenne, engem is érdkelne) :)
  • NaNoKuTyA
    #64
    sziasztok! nem tudtok egy olyan iskolát ahol profi szinten oktatják a photoshopot, corel draw-t és hasonlókat! Komoly diplomás képzésre gondolok, nem tanfolyamra!
  • SaWo
    #63
    Nem tud valaki photoshop-hoz (7.0) red eye remover effect plugint?
  • Harder
    #62
    Persze, ugyanúgy mükszik, plusz ott a history is a jobb oldalon
  • tmk
    #61
    köszi a gyors választ igy már jó.
    még lenne 1 olyan kérdesem hogy létezik e visszavonás gomb?
    mint wordben, ha valami változtatás nem tetszik akkor csak rákattintok és visszalép egy műveletsort?
  • zero_cool51
    #60
    hogy lehet egy fényképen átszinezni valamit? hogy kell? és nem lehet vhonnan letölteni magyarositást a CS-hez?
  • SaWo
    #59
    A resize ablaskban alul van egy checkbox, aminek hatására eltűnik a gémkapocs a székesség, és magasság mellől, ezzel egyidőben megszűnik a kapcsolat a vízszintes, és függőleges méret között is, ergó szabadon méretezheted, torzíthatod a képet.
  • tmk
    #58
    Köszi, megpróbáltam, de az a baj hogy ha megadok neki egy szélességet akkor automatikusan hozzáigazitja a magasságot is.
    Úgy szeretném átméretezni hogy külön a szélességet, és a magasságok is. Erre van valamilyen lehetőség?
  • SaWo
    #57
    Srácok/Lányok!
    Láttam, megjelent a ps 8. Mivel tud többet mint a 7es?
  • SaWo
    #56
    jobb gombv a fejlécen és Image/resize
  • tmk
    #55
    Sziasztok!
    Hogy lehet egy betöltött képet átméretezni (PS7)?
    Azt se tudtam megcsinálni, hogy egy kép széléből kivágtam egy kis részletet és aztán a helyén tök fehér maradt, ezért arra gondoltam hogy átméretezem aképet, de nem megy.
    Tud valaki egy jó könyvet ajánlani?
  • Babee
    #54
    Sziasztok! Photoshopról kellene nekem egy leírás, lehetőleg magyarul. Tudtok segíteni?
  • Harder
    #53
    Így látatlanban több ötletem nincs, ha gondolod küldd át át az említett képet mail-ben, és megnézem.
  • Harder
    #50
    Nem a progiba kell, hanem az oprendszerbe.
    start - beállítások - vezérlőpult - betűtipusok
    ott add hozzá őket, közben a photoshop ne menjen.
    ha kész, indíthatod a progit
  • Geeryy
    #48
    hi!
    valamwi xart irt ki photoshop 8
    a mointorral wolt vmi baja(lf f900b)
    és nem szepek a szinek a feher nem feher hanem sötétebb ötletek?
  • Harder
    #46
    Nem igazán értelek, hisz átlátszó gif-t írtál (annak nincs háttere).
    Ha nálad mégis van, akkor nem átlátszó értelemszerűen, és akkor körbe kell vágnod az alakzatot, majd új layer-re tenni, és azt áthúzni a másik képre.
  • Harder
    #44
    Jah, mert valszeg az IMAGE / MODE / Indexed color ..., és át kell tenni ugyanott "RGB mode"-ra
    Utána már másolható a layer.
  • tmate6
    #42
    hi meg tudnátok mondani honnan birom letölteni
  • The Garrett
    #41

    Most tettem fel a photoshop 7CE-t. meg ujratettem a win2k-t.
    eddig XP volt fenn és sima photoshop 7, ott minden tökéletes volt...
    de ezzel meg amit a fenti képen láttok. Mi lehet a hiba?
    Jah és a digit kameráról is ilyen rózsaszínben látja a világot mikor felmásolom a képeket.
  • savafan
    #40
    Megjelent a 8-as. Én még csak ma töltögetem le. Használja már valaki? Rövid vélemény?
  • PLaci #39
    Hmmm...

    1.) Nem az CSAK az én fórumom...
    2.) Ha szerinted fos, akkor emeld a színvonalat!
    3.) Ha véleményed van egy fórumról, akkor abban a fórumban fogalmazd meg.
    4.) Nagy bátorság kell, az ilyen Anonim hozzászólásokhoz, ha annyira tudod mi a jó fórum, akkor gondolom regisztrált tag vagy...

  • precision
    #38
    Ha ennyire nagy a szád csinálj bele vmi jó képet!!
  • Harder
    #35
    nálam ez a féle "provokálás" már nagyon régóta nem működik :)))
    Egyszerűen csak nem érdekel, meg az időmet sem szívesen pazarolnám el ilyen "bohóckodásra" ;)
  • PLaci #34
    (#33 folyt.)

    Félsz a megmérettetéstől? Vagy nem vagy elég kreatív?
  • PLaci #33
    Félsz?
  • Harder
    #32
    Sorry, de engem a Photoshop olyan jellegű alkalmazása nem igazán fogott meg :D
  • PLaci #31
    Ah... Sokan értenek a Photoshop-hoz, mégse ír/rak be képet a kifestő fórumra senki.... (#13)
  • Harder
    #30
    Igy van, webdesigner jol mondja! :)
    3. lehetoseg, hogy a kep fole tenyleg letrehozol egy uj layert, kitoltod egy szinnel, majd a layer tulajdonsagaival kezdesz el jatszani (multiplay stb..) es az osszes tobbi ilyen es hasonlo dologgal: brightness/contrass stb.stb.
  • Harder
    #28
    hozz létre fölé egy új layert, és arra borítsd rá :) Így 100% hogy a rendelkezésre álló teret teljesen kitölti :)

    bár nem írtad, gondolom a térképet szeretnéd vmi szín fele eltolni, de úgy az egészet, nem csak 1-1 mintázatot belőle.

    szvsz akkor csináld azt, hogy a térképet fekete-fehérré teszed (desaturate), majd keresd meg a variations menüpontot, és ott tudod színezni - egységesen.
  • mikike
    #27
    újabb kérdés
    van egy terkep.jpg képem
    szeretném kiönteni valami sötétebb színre
    kiválasztom a select all-t meg a sötétkéket, nekinyomom a festékesbödönt...
    erre nemhogy besötétítené az egészet, de csak a képben lévő vonalakig önti a színt
    hogy lehet, hogy az egész képre burítsa?
  • precision
    #26
    Bár nem kell hogy olyan profi legyen. Ha nagyításnál látszik egy kicsit a kivágás helye az nem baj. Csak normál nézetben ne nagyon látszódjon.