17217
  • zero_cool51
    #119
    hogy kell befesteni fehérre? amikor uj layert létrehozok, akkor beállitom, hogy color white. vagy nem ugy kell?
  • pauly
    #118
    Valószínűleg nem festetted be fehérre.

    Nekem is kéne gey ki help.
    Nem jöttem még rá,hogy néha miért vanaz,hogy az egyik layeren változtatok valameilyk layer beállításon drop shadow,vagy akármi,akkor az alatta lévő is megváltozik.
    Kapcsolatban állnak valamiért egymással?
  • zero_cool51
    #117
    kellene még 1 kis segitség.
    ezt csinálom:http://www.tutorial.hu/index.php?option=content&task=view&id=227&Itemid=25

    és az 5. pontnál elakadtam. Az uj layer megvan, de nem látom, és ha a 6. pontra megyek, akkor azt irja, hogy: "Could not complete grain commande because the selected area is empty"
  • zero_cool51
    #116
    Photoshop CS-ben.
  • zero_cool51
    #115
    Hali!
    Hogy lehet egy fényképen eltüntetni a vörös szemeket?
  • GTomi
    #114

    Ha a kép nem jön be:Discman
  • GTomi
    #113
  • GTomi
    #112
    Ezt a napokba csináltam. Szerintem nem rossz. Vélemény??
  • Gladiator
    #111
    Nem tudtok király betű effekteket. Fagyosat, meg tüzeset tudok csinálni (www.world3d), de vmi más kéne. pl. vmi villámos, vagy akármilyen más.
  • Roll
    #110
    Sziasztok!
    Lángot szeretnék csinálni és az egyik lépés nem sikerül:
    "Most pedig színezzük ki a képet. Ehhez menj az IMAGE / MODE / INDEXED COLOR menüpontba, és válaszd a "Black Body"-t. Most válts vissza RGB mode-ra így: IMAGE / MODE / RGB COLOR."
    Nekem nem válik színessé a kép. Melyik az az indexed color magyarul?
  • tmate6
    #109
    mi az hogy ez mi?
  • Milka
    #108
    ez mi?
  • tmate6
    #107
    Lenne valaki aki vállalkozna segiteni alap dolgokat megtanitani a 7.0-ban ??
  • laja2
    #106
    Köszi, de ez nem tört, hanem a hivatalos próbaverzió ("tryout"), amibe nem is lehet serial-t beírni...
  • Impi
    #105
    Szerintem a progiba is belepiszkálnak a törők. Nemhiszem,
    hogy a serial beírásával működőképessé teheted.
    Bár kipróbálhatod:
    CD-Key:1045-1586-6062-6225-6205-4952
    Serial: EWW470R1001999-030-259
  • laja2
    #104
    Sziasztok, a Chip magazin DVD-mellékletéről telepítettem a Photoshop CS-t. De hát csak 30 napig működik... vajon honnan tölthetnék törést hozzá? Köszi.
  • Ottto
    #103
    Hát most sikerült helyet csinálnom a a c:-n, szal most már fel tudom telepíten. Majd meglátjuk...
  • precision
    #102
    Én 7.0-t használok és teljesen jó szerintem. Nálam bevált!
  • Ottto
    #101
    Elkezdtem letölteni a photoshop CS-t, ez jónak tűnik. Melyik a legjobb?
  • Ottto
    #100
    Jajj de leállt a topic. Lennne 1 kérdésem. Melyik verziót érdemes letölteni? Legtöbben a photoshop 5.0.2-re szavaznak, míg a 7.0 elég silány szavazatot kapott. A 6.1-es is elég jól áll. Szal mellyiket érdemes?
  • SoDI---
    #99
    Kérdés:
    A 7.0 ce help-je is magyar nyelvű?
  • Harder
    #98
    Ez esetleg? Hátha jó lesz .. :)
    http://www.axangec.com/tutorial/ps/snow.php
  • hen-tes
    #97
    khmmm
    úgy értem hó esést :))
  • Harder
    #96
    Nyiss egy új képet fehér háttérrel és mentsd el ;)
  • hen-tes
    #95
    hogy lehet kirá havat csinálni ? :)
  • balee
    #94
    Már összehoztam:)
  • balee
    #93
    Hi! SOS! Egy 10x15-ös új rétegre ráhelyezek két 7x10-es ké
    pet és szeretném ha a 7x10-es kép jpg-jét automatikusn átiná az újonnan készitett 10x15-ösre és nem a névelen nevet adná neki. NE nekem kelljen minden egyes képnél manuálisan átnevezni!!! Köszike
  • petesilver
    #92
    Alfa csatorna a trükk. Megcsinálod a képet, és az alfa csatorna határozza meg, a kép áttetszőségét. Pl render clouds alfacsatornának, és a fekete foltoknál átlátszó lesz a kép, a fehér foltoknál nem. Azonban a programnak, amivel a képet használod, tudnia kell kezelni az alfa csatornát. 1 alfa csatornát tartalmazó képformátumok: TGA, BMP, DDS, és asszem a GIF is, de ebben az utolsóban nem vagyok biztos, mivel nem használom ezt a formátumot.
  • Buba007
    #91
    Ezt figyeljétek!
  • PLaci #90
    Web-en nincs csak 0 vagy 100% áttetszőség, mivel a jpg (32bit) nem ismeri, a gif meg max 256 szín...
  • Bobber
    #89
    ha atlatszo hatteru kepet akarsz csinalni azt tudtommal csak gifbol tudod megcsinalni legalabbis nekem anno amikor webdesignel foglakoztam akkor csak abbol sikeult megcsinalnom:):) es semmi trukk nincs benne csak amikor elmented akkr is be kell alitani hogy a hatter atlatszo. Remelem nem mondtam tul nagy baromsagot:):)
  • Laza
    #88
    Opacity-t allitom 50%-ra
  • Laza
    #87
    nem egeszen atlatszo...
    egy szinezett kepet (mondjuk hatternek) akarokugy elmenteni, hogy a Blending-ben 50% atlaszosagot allitok be...

    tehat adott egy egyszinu kep, ami atlatszik (50%ban fed)

    ezt probaltam .gif-ben is, de nem ment....

    vmi megoldas van?
    (weboldalra kell, a szoveg ala, de ugy hogy latszodjon alatta a hatter :)
  • PLaci #86
    Miben mentetted?
  • Laza
    #85
    hello all

    vki mondja mar meg, hogy ha csinalok egy transparent (atlatszo) kepet Photoshopban, miert nem menti el atlatszonak?!
    Mar kvara idegesit :)
  • Crem
    #84
    Vagy plugin-t!:P

    Ha valaki tudja, egy "hüjegyerekes" leírásban tegye meg nekem!:)

    Előre is köszi!!!
  • Crem
    #83
    Hi!

    Hol kell beállítani a PS6.1 ben a belépő modulokat?
  • PLaci #82
    Vagy Corell Draw....
  • petesilver
    #81
    Csak a cs tudja. Shape-el rajzolsz egy kört, és a tipe beírásakor a kezdőkurzort az egérrel a körre viszed, és akkor a kurzor jelzi, hogy a körön kezdi meg az írást. Vagy illustrator.
  • lacibacsi
    #80
    Sziasztok!

    Jól tudom, hogy a Photoshop CS (Photoshop 8) Win 98 alatt nem indul el, csak XP alatt?