17217
  • ZsirosKenyer
    #199
    mi lenne velem nélkületek srácok!
  • Harder
    #198
    gugli > ps fájl szerkesztés
    1 találatban már benne van a válasz
  • ZsirosKenyer
    #197
    csöcs!
    vki segitsen plz! .PS fajlt mivel tudok megnyitni?
  • Harder
    #196
    véglegesen kiszedni ezt a tulajdonságot nem lehet, szerintem is lenne jó. :) végül is egy gombnyomás az egész, és amúgy meg pl. a slice-okra nagy szükség van mikor darabolnád fel a grafikádat (pl. weblap grafikájához)
  • Skullkid
    #195
    Azt nem lehet beállítani.
  • TopGun
    #194
    Istenkiraly vagy! es hol kell beallitani, hogy tobbet ne jelenjen meg?
  • Harder
    #193
    Az a slice-okat jelöli, nyomj egy CTRL+H-t neki hogy eltünjön.
  • batman
    #192
    passzolok...
  • TopGun
    #191


    Ez mitol van? segitsetek!
  • batman
    #190
    nincs mit
  • Skullkid
    #189
    Hi all!

    Keresek embereket készülő új oldalamhoz:

    Az oldal témája: tutorialok
    Tutorialok témája: mindenféle - nincs témához kötve, az oldal célja hogy összegyűjtsön mindenféle tutorialt.

    Keresek:
    - tutorial írókat
    - adminisztrátor helyettest
    - min. 2-3 fórum moderátort

    Ha kell még valamilyen más posztra is tag, jelezni fogom.
    Kérem azokat, akiknek tetszik az ötlet, hirdessék meg máshol is hogy milyen posztokra keresek embereket. Köszönöm!

    Elérhetőségeim:
    - email: [email protected]; [email protected]
    - MSN: [email protected]
    - ICQ: 348756806
    - Yahoo!: Skullkid_HUN
  • Mat
    #188
    THX!!
  • batman
    #187
    thx
  • tmate6
    #186
    Nem igaz, a tutorial.hun egyre kevesebb PS tutor van. Pedig csak az alapján tok dolgokat csinálni
  • tmate6
    #185
    png pl.
  • batman
    #184
    Úgy, hogy mikor új munkát nyitsz, akkor a kép backgroundjának válaszd a Transparent típust. Hogy milyen kiterjesztéssel kell elmenteni, hogy így is maradjon és ne psd legyen, arról fiszont sajna fingom sincs...
  • Mat
    #183
    Sziasztok! Lenne egy kérdésem. Még nagyon kezdő vagyok szal... :).
    Nha szóval azt akarom kérdezni, hogy hogy lehet azt megcsinalni, hogy ha én egy feliratot akarok készíteni és nekem nem kell semilyen háttér a felirat mögé. Tehát csak a felirat látszódjon és semmi háttér. Se fekete se fehér stb. Előre is köszi!
  • TopGun
    #182
    Okidoki. olvastam valaszoltam :)
  • batman
    #181
    mail ment
  • TopGun
    #180
    Hi! orulnek ha elkuldened a kepet!
  • batman
    #179
    Adobe Photoshop CS - Tanfolyam a könyvben
  • R9
    #178
    mi a könyvnek a címe?
  • batman
    #177
  • batman
    #176
    hát éppen megpróbálhatom elmondani, de el tudom küldeni a képet és abban is meg tudod nézni. Amúgy szívből javaslom a www.tutorial.hu oldalt, és ott csinálgatsd végig amik le vannak írva. Én is ezt csinálom a mai napig, meg vettem könyvet és próbálgatok.
  • Darkboy
    #175
    persze
  • Attiska
    #174
    Sziasztok,

    Hogy lehet a Photoshopban arcot cserélni egy fényképen?
  • TopGun
    #173
    Szia! ez nagyon jol nez ki! A szoveg elkesziteset elmondanad nekem akar priviben? esetleg irnal cimet, ahol ezekrol van leiras lepesrol lepesre? koszi elore is!
  • DerYn
    #172
    Hehe igen, rajottem en is:) koszi!
  • Harder
    #171
    rossz crack-t használtál
  • DerYn
    #170
    Hello!
    feltettem a photoshop CS-t, de valamiert nem mukodnek a gyorsbillenytuk !!!

    Valahol belehet allitani hogy mukodjon??

    (van olyan menu ahol gyorsbillentyuket lehet allitani de csak azt hogy mit jelentsen egy funkcio, es nem azt hogy mukodjon!)

    HELP !!!
  • TomRaider
    #169
    Hello Mindenki
    Photoshop CS-hez magyarítást keresek, tud valaki?
  • batman
    #168
    A black body-t a következő képpen találod meg (én is kibaszott sokat kerestem :D):

    Image/mode először itt beállítod, hogy indexed color legyen. Aztán újra Image/mode/color table és ott a legördülő menüben (alapból asszem Custom) kiválasztod a black body-t.
  • R9
    #167
    én azért nemtudom megcsinálni mert azt írja a tutorial hogy válasz a black bodyt,az meg nemtom hogy micsoda!
  • R9
    #166
    helo!Valaki csinálna nekem egy olyan képet 350*350 pixeleset,ahol az a szöveg hogy "Ibela 10.C" és ég?
  • batman
    #165
    ha kicsomagolod a zippet, elméletileg ua a filet kell kapjad, mint amit becsomagoltál adatvesztés nélkül. bár lehet, hogy nem értem a kérdést...
  • DerYn
    #164
    a kep kb 9000x7000pixel :)
  • DerYn
    #163
    Hello aLL!

    HELP !!!!
    Mai kerdesem a kovetkezo:

    Ha valamit TIFF-ben mentek, ront-e nagyon a zip-es keptomorites????(nemtudom ugyanarrol van e szo mint a jpg-nel!)
    egy 180 MB-os (300dpi)fajlbol csinalt zippelve 13 MB-ot(300dpi)! (de kulonbseget nem nagyon veszek eszre, gondolom nyomtatasnal lesz nem???? )
  • batman
    #162
    opsz...újra...

  • batman
    #161
    bénáztam kicsit:

  • Darkboy
    #160
    Szar lett, igaz? :