17220
  • Crem
    #968
    Nah! Ez is megoldódott!


    Most már csak egy baráti CS2 update kéne mindenkinek!:DDDDDDD
  • ivjoe
    #967
    #965
  • dezyre
    #966
    Nos??
  • ivjoe
    #965
    Küldtem a privit!
  • ivjoe
    #964
    Ezt fejezd be!
  • dezyre
    #963
    igen köszönöm. kell. kedves IVJOE!
  • ivjoe
    #962
    "igen hozzátok írtam, kedves IVJOE!" :DDDDDDDDDDDDDDDDddd Ez qrva lyó! Sajna rajtam meg Cicerón kívül senki nem tudja, hogy miért...
  • dezyre
    #961
    ezért köszönnék meg minden segítséget.
  • dezyre
    #960
    vagyok annyira pofás kisgyerek ha valamivel pénzt tudok keresni annak én is megfizetem az árát. de ha szépet akarok profit akarok létrehozni csak úgy, akkor kell egy igazán jó program amivel nem kell sz..akodni.
  • ivjoe
    #959
    Nem is mondtam, hogy fizetni kell érte...
    Kell a CS, vagy nem?
  • dezyre
    #958
    igen hozzátok írtam, kedves IVJOE! sokmindenben igazad van a jó dolgoknak megvan az ára. de nemrég találtam itt olyan linkeket ahonnan hasznos kis progikat szedtem le, még ha az igazán jó dolgok szinte csak demó verzióban is vannak meg. de három négy programmal összehozom azt, amivel a hétvégén el tudom kápráztatni a barátaimat (ingyen). tehát nem üzleti dolgokra kell nekem innen semmi.
  • ivjoe
    #957
    HA kell a Creative Suite (CS)(Photoshp, ImageReady, InDesign, Illustrator stb, dobj meg egy privivel...)
  • ivjoe
    #956
    Miért ilyen magas az ára? Miért olyan drága egy Ferrari? Vagy egy Shelby Ford Mustang GT500? Hát igen! A PS világelső e téren!!! A progiban meg elég sokfejlesztői munka van!
  • ivjoe
    #955
    Az nem Crem? [nem kötekszik]
  • ivjoe
    #954
    Tehát még nem töltötted le a PS: CS-t??? Adok mindent hozzá! Tehát otthonra kell? Ez sok mindentől megkímél!
  • ivjoe
    #953
    Már 4! :D
  • ivjoe
    #952
    Eddig az összes üzidet hozzánk írtad??? Ez megható... :D [3]
    "Nem zárnak be csak úgy senkit semmiért"??? Azért nem szeretnél találkozni a BSA-val ugye?
  • dezyre
    #951
    magán az SG-n is van letöltés oldal de az mostanában nem igazán működik. itt a corel-ra gondolok. vagy bármi másra. sajnálatos, hogy 120 e Ft kell kiadni azért, hogy az ember professzionálisan rajzolhasson vagy szerkeszhessen otthon magának képeket. Azért köszönöm a jó tanácsokat. Üdv:
  • dezyre
    #950
    sziasztok! Ciceró! Screem!
    Nem akartam galibát, az otthoni munkámhoz kellett volna. Nem zárnak be csak úgy senkit semmiért, és az oldalt is nagyon sajnálnám. csak már sok hasznos hobbi, hangsúlyozom, hobbi softvert sikerült itt már megkapnom, melyek a hobbi munkámhoz nagy segítséget nyújtottak. egyébként szerintetek miért ilyen magas az ára az eredeti dolgognak!? A fejlődés útja az ha törekvésre ösztökéljük a fejlesztőket.
  • ivjoe
    #949
    Bezárni nem fogják, de tényleg nem kéne...
  • Cicero
    #948
    Az tényleg nem lenne jó, ha bezárnák a témát ilyen hülyeségért!
  • ivjoe
    #947
    Na ezt gyorsan fejezzétek be! Kuzsé van a témáról! Nem wareztápig! Az internet hatalmas lehetőségeket ad a kezünkbe, de ezt ne itt beszéljük meg!
    Creamnak igaza, van, bár ezt lehet, hogy nem ebben a formában kellett volna közölni...
    Én csak ennyit szeretnék hozzáfűzni: "Beszél, aki keres, hallgat, aki talál" /Kispál/
  • ivjoe
    #946
    GOOOGLE! Ismered?
  • Cicero
    #945
    Én nem mondtam hogy szegény vagyok, csak otthoni használatra nemfogok kiadni semmilyen progiért pénzt. :) Mellesleg van DiabloII-öm meg Sofom eredetibe, igaz nem egy nagy drágaság.

    [/off]
  • Crem
    #944
    A szegénység nem szégyen, hanem egy átmeneti állapot...

    Nekem nem kell megmagyaráznod, a bíroságon hanoztasd, hogy szegény vagyok azért húztam le egy 120ezres programot...

    Ui: ha tudsz segíteni, írj neki privát üzenetet...
  • Cicero
    #943
    :) Én meg nem vagyok olyan hogy azzal dicsekedjek hogy nekem mennyi pénzem van és hogy mindent meg tudok venni.. Az már más tészta hogyha cégnek, vállalatnak veszi.
  • Crem
    #942
    Az, hogy neked minden szoftvered lopott, erre ne legyél büszke.
    Az, hogy mindent meg tudsz szerezni, (warez) erre se legyél büszke, SŐT ha jót akarsz magadnak csöndbe is maradsz.
    Munkához kersete a PS-t nem szórakozni!


    Ui: meg ne sértődj, de tudomásom van róla, hogy hasonló láma balfasz, dicsekvős kisgyerekek miatt buknak sorba a serverek...
  • Cicero
    #941
    Nem akarok olyan tanácsokat adni amiért kaphatnék -t, de miért vegye meg 649 dollárért, ha ingyen is megtudja szerezni? Mellesleg nekem magyarul van meg és az angolt használlom, mert bárhol kér tanácsot, segítséget megfog őrülni, mert az effektek nevét is lefordították.
  • Crem
    #940
    Én tudok egy letöltési oldalt...
    Adobe Photoshop CS
    CD-ROM Windows
    US$649.00

    http://store.adobe.com/store/products/master.jhtml?id=catPhotoshop


    komolyra fordítva: van az adobe-nak magyar oldala, ha jól emléxem még startlap is van, próbáld meg, hátha van free verzió valahol még fent.
  • dezyre
    #939
    a photo plust használtam eddig, de igen gyenge
    a munkámhoz nem elég
  • dezyre
    #938
    valaki segítene nekem??
    szükségem lenne az adobe photo shopra,
    de itt nem tudom leszedni mert valami ftp error-ra hivatkozik
    bármilyen formában jöhet
    köszi
  • LSL
    #937
    Sürgős kérésem van. Mondjon valaki nekem egy olyan programot, vagy módszert amivel a bescannelt képet színhűen ki lehet nyomtatni! Egy szinpalettát kéne módosítanom és kinyomtatnom, de megváltozik az árnyalat és úgy nem ér semmit.
  • Dichter
    #936
    Ja, background layeren nem megy
  • Dichter
    #935
    dupla klikk a layerre (alternatív megoldásként jobbklikk)és kiválasztod a stroke effektet. Beparaméterezed, leokézod, oszt kész :)
  • Serpa
    #934
    úgy értettem hogy kell alkalmazni.

    amit írtál nekem #901, úgy nem történik semmi.
    [én béna lenni]
  • Cicero
    #933
    Jaja megy
  • ivjoe
    #932
    Lyó lett?
  • Cicero
    #931
    htx!!!4
  • Dichter
    #930
    adott színnel és vastagsággal körberajzol egy layert.
  • Serpa
    #929
    a stroke effekt hogy is működik?