17220
  • Tufa
    #1608
    Hallgatlak Ivjoe :)
  • Clidey
    #1607
    Köszi szépen fiúk! Ez a space-s dologot kipróbáltam - és nagyon kényelmesen használható tényleg! 100000000 köszönet!!
  • ILLNeo
    #1606
    Ha javasolhatom a pen tool-al csinál és akkor bézier görbékkel az ovális vagy amorf dolgokat is körbe tudod rajzolni teljes pontossággal...

    Ötlet.
  • Harder
    #1605
    Ha a space-t nyomva tartod, átvált "kéz"-re és tudod mozgatni a képet, hogy visszakeveredj oda ahol folytatni akarod.
  • Clidey
    #1604
    Sziasztok!
    Már megint elkélne egy kis segítség, remélem ismét tudtok ötletet adni.
    Adott egy kép, amit a sokszög lasszó tool-lal szeretnék körbevágni. A pontosabb munka kedvéért rá kell nagyítanom. Ám ilyenkor ha az ablak széléhez érek olyan gyorsan görgetődik odébb a kép hogy azonnal a kép szélén találom magam. Sokszor 4-5x is kell próbálkozzak, mire oda ugrik, ahova én szeretném. Van erre valami beállítási lehetőség, hogy lassabban görgesse a képet balra-jobbra/le-fel? Próbálkoztam a shift, alt stb. gombokkal de azok e tool-nál más célt szolgálnak... :(
  • ivjoe
    #1603
    Ojje!
  • vaklo
    #1602
    kössz a választ, úgy néz ki, marhaságot kérdeztem, a status bar mindég is meg volt,én a progress bar-ra gondoltam (persze nem azt írtam), ami a 7 és 8-ban eggyütt jelent meg a status barral, a 9-ben egy külön ablakot kapott
  • ivjoe
    #1601
    Crack?
  • vaklo
    #1600
    a 9 - ben ilyen nincs
  • Duddits
    #1599
    Ez a csávó milyen híres lett...
  • ivjoe
    #1598
    About the status bar
    The status bar is located at the bottom of every document window and displays useful information—such as the current magnification and file size of the active image, and brief instructions for using the active tool. The status bar also displays Version Cue information if you have Version Cue enabled.
    Note: In ImageReady, if the document window is wide enough, two image information boxes appear, enabling you to view two different information options for the image at the same time. You can also view copyright and authorship information that has been added to the file. This information includes standard file information and Digimarc watermarks. Photoshop automatically scans opened images for watermarks using the Digimarc Detect Watermark plug‑in. If a watermark is detected, Photoshop displays a copyright symbol in the image window’s title bar and updates the Copyright & URL area of the File Info dialog box.
  • Amse
    #1597
    window/status bar?
  • vaklo
    #1596
    megnyitottam, a 8-asban a kép alján ott volt a status bar, a 9-ben nincs, legalább is nálam
  • ivjoe
    #1595
  • Crem
    #1594
    :)

    Lehet, hogy híresebb lesz mint a Magyar "utazó" srác!:))

    Gyk: Ő volt aki megcsinálta a WTC tetején magáról a képet , mögötte pedig jött a repülő...
  • ivjoe
    #1593
    :DDDD
  • Crem
    #1592
    Felrakhatnád az alap képet... Tudjunk gyakorolni mi is!:D
  • ivjoe
    #1591
    HA mondjuk megnyitnál egy képet...
  • Dichter
    #1590
    Layer opacityjéből vegyél lejjebb, és máris élethűbb lesz.
  • Clidey
    #1589
    Köszi fiúk a segedelmet, mosmtmár megy minden mint a karikacsapás!
  • vaklo
    #1588
    adobe photoshop cs 2-ben a status bar-t hogyan lehet előcsalogatni
    választ előre is kössz
  • ivjoe
    #1587
    Ha elfogadsz egy tanácsot, jobb lesz. Na jó, kettőt.
    1. Maszkoldd ki rendesen az arcod. Tudom, hogy sokáig tart, fáj, meg minden, de szépen lehet vele dolgozni. A hajadnál sem lesz olyan feltűnő, meg máshol se. :D(Quick mask-ról beszélek.)
    2. Megint a maszkok, csak most a rétegmaszkok. Rétegmaszkra tedd rá az effektet.
  • ivjoe
    #1586
    Mindkettőre az a válasz, hogy sosenem!
  • ivjoe
    #1585
    Jah, hót hülye vagyok az ilyenekhez.
  • xelag
    #1584
    Ivoje,az valami mester?
    Te csináltad azt a macskát?
  • xelag
    #1583
    elég ocsmány,ja inkább nem küldöm
  • xelag
    #1582
    ahogy kinézek
  • Cicero
    #1581
    Nemkell köszi :Ð
  • xelag
    #1580
    ha akarjátok akkor elküldöm úgy hogy nincs szemöldököm,és kivagyok festve
  • Cicero
    #1579
    Tényleg? :D Azthiszem IVJOE-nak nagy problémát okozna
  • xelag
    #1578
    nem volt nehéz megcsinálni,ezt ti is megtudnátok
  • Cicero
    #1577
    Mármint ahogy Te nézel ki a fotón, vagy olyan aki beveszi? :DD
  • xelag
    #1576
    de azért olyen ember nincs a világon
  • xelag
    #1575
    ja
  • Cicero
    #1574
    És tényleg be is vette?
  • xelag
    #1573
    úúú,ott tényleg szar,majd kijavítom,amúgy már volt olyan hogy ezt küldtem el egy csajnak,az meg fújogott,hogy milyen csúnya vagyok
  • Cicero
    #1572
    Jah
  • ivjoe
    #1571
    Hajadnál?
  • xelag
    #1570
    Ezen a képen látszódik hogy photoshoppal csináltam? vagy olyan mintha ilyen lennék?

    [IMG][/IMG]
  • xelag
    #1569
    na végre,kösz,csak azt akartam kérdezni hogy mivel lehetne élethűbbé csinálni a vért,de hát nagyon látszódik hogy kamu?