17220
  • ivjoe
    #1648
    A CS2-höz crc-file sehol. :CCC
  • ivjoe
    #1647
    Ojje, megvan a 21-es, aszittem, hogy FTP-n sincs fent, de fennt van :ÐÐÐ
  • Cicero
    #1646
    ::D::D
  • Cicero
    #1645
    Köszi!
  • ivjoe
    #1644
    NA, megkapom a CS2 21-es file-ját?
  • ivjoe
    #1643
    Még egy kis debug, a CS2 linkek között a 21-es el lett csaszve, mert a 20-ra mutat. Pls update.
  • laliking
    #1642
    hmmm... igaz... ha még linkelve lenne aztmondom oké de így....
  • ivjoe
    #1641
    Wgy kérdésem lehetne? Ez mind nagyon szép és jó, meg minden, de nem lehetett volna egyetlen zipbe betenni?
    [örül neki amúgy, meg htxvm]
  • andykaufman
    #1640
    bocs, elírtam
    flashbiblia.atw.hu
  • andykaufman
    #1639
    szeretnék ajánlani egy oldalt:
    flashbiblia.at.hu
    a címben szereplő könyvön kívül megtaláljátok a CS2 book for Digital Photographers nevezetű könyvet
    nem sokáig, szóval siessen akinek kell
    TC-vel egyesítsétek aztán rar
  • ivjoe
    #1638
    CSak hülyeség, mert nem tudod felülbíálni.
  • laliking
    #1637
    újraindítod a géped közben őrülten nyomogatod az F8-at.. bejön egy dosos képernyő.. ott arra mész hogy csökkentett mod parancssorral.
    ott asszem alapban azt dobja ki hogy C:\windows\
    onnan átlépsz a cbe úgy hogy beírod "cd c:" idészőjelek nélkül.
    ott beírod hogy format c:
    oott azt mondja hogy vigyázat minden adatot törölni fog. nyomj lazén i betűt aztán enter... leformázza aztán betolod az indítólemezt a floppyba a telepítőt a cd rom-ba újraindítod a gépet ctrl+alt+del
    beindul a floppy töltésnél ott válaszd a windows 98-XP(nemtom neked mi van) telepítése cd lemeztől feltelepíted és kész :)
    ugye milyen könnyű?
  • laliking
    #1636
    legegyszerübb megoldás...
    bemész a paintba megnyitod a képet nem csinálsz vele semmi aztán mentés másként ott kiválasztod hogy 2színű kép és mentés.. :D
  • The Garrett
    #1635
    ilyesmi?

    step 1 filterek meg ilyenek elfelejt.
    step 2 Pen tool/illustrator elővesz, és a meghatarozobb körvonalakat körülrajzol shapekkel (ezek a fekete vonalak a kepen)
    step 3 a köztük lévő részt kiszinez :D

    az a lényeg hogy nem kell 100% pontosan követni az eredeti vonalakat, hanem érzésre. Minél tökéletlenebb annal jobb imo.
    ( az arcon meg dolgozhattam vón' )

    en igy probaltam, szvsz jobb mint filterekkel.
  • ivjoe
    #1634
    Ojje, elindult a PS is. [megcsinálta, túljó]
  • ivjoe
    #1633
    MEg is van, megtaláltam itt a tápigban, nem GTA-zok, lehet, hogy neked nem ez kell, de:
    ivjoe - VIP
    2005. jún. 27. 22:27 | Privát | Galéria | Válasz | #1488
    Tehát fogsz egy NEM TÚL RÉSZLETGAZDAG (mert könnyebb vele dolgozni, nem kell annyit javítgatni) portrét. Ha a háttér túl részletgazdag lenne, érdemes a háttérre gaussian blurt adni.
    Tehát elősször át kell alakítani a képet fekete-fehérré. (bitmap, nem greyscale)
    Ezt a legkönnyebben a Filter --> Sketch --> Stamp szűrővel tudod legkönnyebben megcsinálni, itt finombeállíthatod a szűrőt! Ez fontos, mert ez az egész alapja, ha ezt elcseszed, nehezebb lesz a dolgod! Ha ez megvan, érdemes a képet átnézni, és a zavarő részeket eltávolítani ecsettel mondjuk, mivel fekete és fehér a képed! Kiszeded a lyukakat stb, hogy mutasson is! Majd kijelölöd (mondjuk varázspálcával) az egyik színt (mondjuk a fehéret) és átszínezed. Majd ugyan ezt a feketével is.
  • ivjoe
    #1632
    Asszem a pop-art-tal volt kapcsolatos.
  • ivjoe
    #1631
    2 színű? Vagyis bitmap.
    NEm indul el a PS-em (így nemtok segíteni sry), de van ilyen filter, asszem ide ezt már írtam.
  • ivjoe
    #1630
    indítólemez mondjuk, de ezt ne ebbe a tápigba nyomd!
  • 555
    #1629
    Fingom sincs
  • Cicero
    #1628
    Mi a külömbség az XP és a Win98 felülete között? Start menü?
  • Cicero
    #1627
    Tudnátok segíteni? Hogy lehet egy színes képet, kettő színüre felbontani? Olyan GTA-s feeling kéne
  • 555
    #1626
    Hogy kell behozni a Dos-t?Az xp-hez nem nagyon értek de a 98-ot vágom.
  • ivjoe
    #1625
    1. Ez nem az a topik.
    2. Ha így folytadod, az a 3 felkijáltójel a nicked mellett fog virítani.
    3. Ez mindent elárul.
    4. DOS-t elindítod, format (meghajtó neve) Tehát c meghajtó esetén format c:
    de én ezt nem tenném, inkább hívnék valakit, aki kicsit jobban otthon van az ilyenekben.
  • 555
    #1624
    5554
  • 555
    #1623
    Hello,hogy kell formázni az Xp-s gépeket.Mondja már meg valaki.Nagyon fontos lenne.
  • The Garrett
    #1622
    amikor nyitsz 1 uj kepet nezd meg a color mode -ot (ott ahol a meret Stb-t allitod.)

    vagy menet közben image => mode=> rgb re allitsd.

    //lassan írok//edit
  • laliking
    #1621
    már megoldottam :)
  • laliking
    #1620
    hy all..
    lenne 1 kérdésem.. a photoshop7-et használom... és mindig fekete fehér képet kapok amikor csinálok valamit.. ezt hol lehet szinesre állítani?
  • DayWalker
    #1619
    ez egy videó :)

    nekem itt van

    vagy U, és fent kiválasztod
  • laliking
    #1618
    Én a photoshop7.0-át használom és nem találom benne a line tool-t...
    nem tudnátok megmondani mi a gyorsgombja vagy hol találom?
  • ivjoe
    #1617
    Jah, mostmár értem! Azt hittem, valamit fel kellett volna ajánlania.
  • batman
    #1616
    látni nem fogsz semmit, az ablak címsorában látod majd a változást, menj vissza újra Image/Mode/Color table, és ott a legördülő menüből választd ki a black body-t, majd újra válts vissza RGB-re
  • ivjoe
    #1615
    MEgcsinálhatom az én effektemmel is, de az nem ilyen szép.
  • laliking
    #1614
    :)
  • ivjoe
    #1613
    NA, most én kérdezek!
    Kaptam egy tutort, amiből bannert kéne csinálnom.
    Ezt aaz.
    A gondom vele csupán ez: "Ehhez menj az IMAGE / MODE / INDEXED COLOR menüpontba, és válaszd a "Black Body"-t." Átváltok indexedbe, semmi!
  • Tufa
    #1612
    oké, köszi
  • ivjoe
    #1611
    Clone toollal, és társaival kísérletezz (ragtapasz, stb)
  • ivjoe
    #1610
    TEhát #1444
  • ivjoe
    #1609
    Wait, visszaolvasok.