17220
  • bertino
    #1729
  • Tmacy
    #1728
    őő..és az hol van?
  • Dichter
    #1727
    registryből kell törölni
  • Tmacy
    #1726
    amugy ezt lehet uninstalálni vagy csak ki kell törölni?
  • Tmacy
    #1725
    és oylat honnan lehet?
  • ILLNeo
    #1724
    Ha a try-ra nem tudsz kattintani az azt jelenti, hogy időlimites programod van és lejárt...sajnálom, de próbálj meg szerezni egy teljest
  • Dichter
    #1723
    Valószínűleg már lejárt a trial periódus. Vedd meg, vagy kérdezz meg valakit priviben a lehetőségekről ;)
  • Tmacy
    #1722
    hali!
    lenne egy kis gond!
    elinditanám a Photoshop-ot..de a try-ra nem lehet kattintani-->nem tudom elinditani a programot..ilyenkor mit csináljak?
  • Amse
    #1721
    jah.
  • ILLNeo
    #1720
    Magyar XP-d van?
  • ThomasGins
    #1719
    Sziasztok!

    Bezier görbét hogy udom átállitani bezier curvere?
  • Amse
    #1718
    priviben leírod hogyan?thx
  • joebacsi
    #1717
    vagy átirod a cd keyedet egy olyanra, amit már szeretni fog :)
  • ivjoe
    #1716
    hátö, mondjuk bittorrent. Csak azt nem tudom, hogy amit letöltessz, tudja-e frissíteni a régit, mert akkor nem kell reinstallálni.
  • Amse
    #1715
    és olyat honnan szedjek most?meg kedvem sincs win-t reinstallálni, de kösz a tippet.
  • ivjoe
    #1714
    OLyan winfost tegyél fel, amibe bele van építve az SP2. Tehát nem kell külön telepíteni.
  • Amse
    #1713
    nálam nem akar elindulni.mindíg ezt írja unable to continue because of a hardware or sístem error.sorry but this error is unrecovelable.
    az sp2 meg nem megy fel, mert aszondja nem eredeti a winfos.nemtom hogy lehet ezt kijátszani.(pedig eredeti)
    [hazudik:D]
  • ILLNeo
    #1712
    Igen megy a photoshop...lazán fut...

    Config: P4Northwood 1.7GHz, 512 DDR Ram, GF3Ti200, 120Gb Seagate, TEAC DVD-R/+RW writer
  • Amse
    #1711
    Jah tényleg nagyon jó kártya.Sok hülye meg inkább vett gef 4mx-et.
    mellesleg nálad megy a cs2?
  • ILLNeo
    #1710
    Amse!!!

    Te vagy az én emberem... Szerintem már talán csak ketten maradtunk Veteránok... (ABIT Siluro GeForce 3 Ti200). Nagyon jó kártya!!!!

    NFSU2 akadás mentesen, Far Cry akadás mentesen, GTA SA némi akadással, egy szóval lenyűgöző teljesítmény!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Amse
    #1709
    van.
  • The Garrett
    #1708
    azt is nezd meg hogy legyen eleg hely neki a vinyón swappolni
  • Amse
    #1707
    thx.win xp + sp1, 1.8 intel, 512 ram, gef 3 ti200.leszedem az sp 2 őt hátha.
  • TheGOro
    #1706
    ajánlom tanulmányozásra:
    http://www.adobe.com/support/techdocs/331308.html
  • Amse
    #1705
    van a ps cs 2-nek minimum gépigénye?nem indul el nálam.:/
    unable to continue because of a hardware or sístem error.sorry but this error is unrecovelable.
  • Skullkid
    #1704
    Csinálsz egy saját gradientet, és beállítod neki a négy színt.
  • PeeTeR
    #1703
    egy kis segitseg kene ugyanis nem boldogulok egy aprosaggal.
    szoval adva van ez a tutorial

    ebbol nekem ezt sikerult megvalositani. tobbe kevesbe meg jo is de viszont nem tudom egyszeruen megcsinalni, hogy a feher kihagyasok ne legyenek ott. vegulis a "verfoltnak" kellene kitoltenie ezt a reszt, de nem tudom megoldani.

    valakinek valami otlete?

  • modellmaker
    #1702
    Az ok. De hogy egyszerre. Amúgy így reggel friss fejjel egyből rájöttem. :)
  • ivjoe
    #1701
    gradient tool
  • modellmaker
    #1700
    Hogy lehet megcsinálni hogy a pl. a logom egyik oldalán kék-szürke a másik oldalán meg zöld-szürke átmenet legyen?
  • Cicero
    #1699
    már rájöttem
  • izb
    #1698
    Ja zsír meg minden,csak a lekerekített cseppek között
    kicsit hülyén néz ki hogy a betük körvonalai szögegyenesek.
    Egyébként meg gratula.
  • PeeTeR
    #1697
    ezzel az ecsettel csinaltam a jobb felso illetve a bal also sarokban talalhato foltot. a tobbi ecset alapba benne van csak a merettel meg az ecset fejevel jatszottam

    a betuvel nem nagyon boldogultam... valahogy sehogy nem tudtam kielesiteni ugy, hogy ne legyen mu hatasa. igy igaz kicsit elmosodott de valahogy megis a hatart surolja vagy nem?
    (par ora hasznalat utan, szerintem nem is olyan rossz... termeszetesen lehetne sokkal jobb is!)
  • izb
    #1696
    Vércseppeket hogy csináltad??
    Ja és ha ilyen profik a cseppek,akkor a Betük miért nem ilyenek??
    Lehet ugy még jobb lehetne...
  • PeeTeR
    #1695
    tudom nem eppen a legkreativabb megoldas, meg nem is a legszebb, de delutan ota van meg a program es az elso sajat keszitesu kep ami "tetszik" is



    ramentettem paint -be, hogy ne legyen olyan baromi nagy szoval ezert nem olyan jo a minosege.

    de itt megtalalhato a HQ kep
  • ivjoe
    #1694
    Figy, fogod a nyeles háromszőget (egér), ráviszed a bödönre (paint bucklet tool).
    Ráviszed, majd lenyomod és nyomva tartod a egeret. had ne folytassam...
  • Cicero
    #1693
    bödön
  • Gladiator
    #1692
    vagy vödör, nem tom
  • Gladiator
    #1691
    az a kancsó helyén van asszem. szóval közös a gombjuk, ha jóra gondolok
  • Cicero
    #1690
    Nem hanem CS-t, de lámulok.. én nem találom :(