17220
  • Clidey
    #1769
    Hol a hiba? Corel-ben átrajzolod vektorgrafikává. Nem mondom, pepecs meló, de annál pontosabbat nem kapsz.
    Bár ahogy nézem, ez tényleg valami difólt fontnak néz ki...de ha esetleg mégsem az, New Times Roman-ból pillanatok alatt át lehet alakítani. Szólj ha nem megy, és segítek.
  • ivjoe
    #1768
    Magyar PS fújjj!
    Ctrl + T = Free transform = Szabad alakítás
  • Met
    #1767
    felraksz egy csomó fontot a gépre és vigég nézed egyessével
    én is úgy szoktam
  • Ben C
    #1766
    senki? :\
  • Crem
    #1765
    Ez egy alap betükészlet, a változtatás ott van, hogy van rajta egy drop Shadow...
  • jointeer
    #1764
    szerkeszés->szabad alakítás
  • ivjoe
    #1763
    Ctrl + T és beírod
  • laliking
    #1762
    a photoshop 7.0-ban hogy lehet azt megcsinálni hogy 10fokkal akarom forgatni és nem 90-el?
  • Ben C
    #1761
    Ja, és tudom hogy talán össze lehet ilyet ügyeskedni Photoshopban, árnyék + körvonal trükközgetéssel, de az a baj hogy Corelben kell megcsinálni a munkát bizonyos dolgok miatt :(
  • Ben C
    #1760
    Egy kicsit off, mégis ugy érzem a legnagyobb eséllyel itt tudtok segíteni:

    Lenne a fateromnak egy munkája, amihez egy megszabbott betűtípus kéne. Nos a megbízó volt olyan eszes és elküldte hogy hogy néz ki a betűtípus, de a nevét nem adta meg

    A szöveg ez lenne.

    Ha báeki tudja ez milyen betűtípus, vagy valami megszólalásig hasonlót tud adni, nagyon megköszönném :)
  • pici
    #1759
    Esetleg olyasmi amit le is lehet tölteni? Mert ugye millijomosok azok nem vagyunk... A kérés mégegyszer: Olyan progit keresek amelyik úgy nagyítja a képeket, hogy közben azért a minőségből is marad valami... Köszi előre is a segtítséget!!!
  • Amse
    #1758
    hát akkor gyere msn.
  • Dichter
    #1757
    sajnos nem ismerem a cs2-t, még nem tettem fel :(

    Viszont a bannertárhelyről majd beszélni kéne...
  • ivjoe
    #1756
    Szvsz esedékes egy win reinstall?
    Nekem már az, ma, vagy holnap el is kezde, aztán egy hétig faszásan elleszek azzal, hogy visszaállíccsam a renccerem. :CCCC

    Esetleg próbáld meg a vidkártya drivert frissíteni.
  • Amse
    #1755
    senki nem tud segíteni?
  • ivjoe
    #1754
    Adob oldala, használd egészséggel.
  • pici
    #1753
    Köszi!!! Akkor most megyek megkeresem és kipróbálom!
  • jointeer
    #1752
    és a photoshop cs 2-ben mi az újitás? nekem a cs van meg
  • Dichter
    #1751
    Használd őket egészséggel.
  • jointeer
    #1750
    de nayon jók, van coca cola, duna tv-s, metallicás, hollywoodos meg egy rakás fasza font. mégegyszer kösz!
  • ivjoe
    #1749
    Az s-spline pro nagyítási algoritmusa jobb, mint a hatodfokú interpoláció, amit a photoshop használ.
  • Dichter
    #1748
    Tudom, én is innen szedem őket. Csak nagyon sok nem kezeli az ékezeteket. Pl egy ún Kabos Gyula betűtípus sem, amit nyilvánvalóan magyar csinált.
  • pici
    #1747
    Szsztok! Tudnátok oly progit ajánlani amivel lehet nagyítani a képet és még a minőség sem romlik oly nagyon??? Köszi!!!!
  • jointeer
    #1746
    ezek tényleg nagyon jók
  • jointeer
    #1745
    köszönöm
  • Dichter
    #1744
    Photoshop CS2
    innen
  • jointeer
    #1743
    melyik a legújabb verzió? és onnan lehet jó fontokat ingyér letölteni?
  • Amse
    #1742
    Nemértem:(
    van 4 giga helyem a c-n.fentvan az sp 2 is és még mindíg ezt írja: unable to continue because of a hardware or system error.sorry but this error is unrecovelable.
    mi lehet a baj?
  • laliking
    #1741
    neem!! mosmár érdekel! :)
  • ivjoe
    #1740
    np, hagyjuk inkább
  • laliking
    #1739
    ???
  • ivjoe
    #1738
    XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
  • laliking
    #1737
    éncsak kértem valamit, persze nem muszály megcsinálni!!
  • TheGOro
    #1736
    Csináld magad, ha szolgád nincs!
  • Clidey
    #1735
  • Dichter
    #1734
    Nyár van, nem kockul mindenki a gép előtt, csak azért, hogy őfelségednek logot csináljon. Tanuldd meg magadnak megcsinálni. Semmi bajod nem lesz belőle, ígérem, max okosabb leszel valamivel.
  • laliking
    #1733
    tévedsz mert más tobb mint1 hónapos.. és nem ugráltatom őket hanem kérem!
    Ha meg nem kérhetek akkor meg mi a f@sznak van a logóműhely?
  • Dichter
    #1732
    Mi lenne, ha megcsinálnád te magadnak, nem pedig a logokovácsokat ugráltatnád hétről hétre. Ez a mostani logod sincs még sztem 1 hetes sem. Ha ps-hez kapcsolódó kérdésed van, tedd fel, egyébként húzás.
  • laliking
    #1731
    hy all!
    szeretnék egy logót :)
    Bocs hogy ide írtam , nekem van fotoshopom és nem tudom megcsinálni... de tudom hogymeglehet vele.A logóműhelybe is beírtam de szerintem ehez a témához is kapcsolódik
    ugye vip méreü legyen.
    úgy képzeltem el hogy villámlás balrol jobbrol középröl összevissza :) Aztán bevillan a nevem és vér folyik le rolla. remélem meg tudjátok csinálni!
  • ILLNeo
    #1730
    Regcleaner programot tölts le innen

    Uninstall után nyisd meg ezt a progit...