17220
  • Dichter
    #1809
    telepítő lemez??
  • Crem
    #1808
    Az Acd see kérdésben nem tudok segíteni, de a PS-ben a telepítő lemezen ott a 3D transform kiegészítő.
  • Crem
    #1807
    Alapból nincs aktiválva, de a telepítő lemezen megtalálod.
  • drowns41
    #1806
    Kb 3-szor, 4-szer kérdeztem meg és mondták hogy AcdSee-vel lehet, megkérdeztem, hogy a thumbnaileket hogy veszem ki, de nem jött válasz.
    Egyébként mozgó gifekhez kéne, azért nem kell thumbnail, egyenként meg nehéz beillesztegetni.
    3D transformos kérdésre tudja valaki a választ?
  • ivjoe
    #1805
    Példa
    De nincs megcsinálva normálisan, csak próbálgattam.
  • ivjoe
    #1804
    De a PS-ben/hez is van auto Web gallery készítő, cuccal flash galleryt is készít!
  • ivjoe
    #1803
    Most mébántod? XDDDD

    Kérdésre válaszolva: Fogalmam sincs, nem használok ADCSee-t, de van egy ötletem. Generálsz egy thumbnailes webgalleryt, behúzod mondjuk a Dreamweaverbe, kiveszed a thumbnaileket és linket teszel a helyükre.
  • Sonajk @:o)
    #1802
    Talán azért nem kaptál választ mert nem tudják :(.
    Esetleg írta volna oda mindenki külön-külön, hogy nem tudom?
    Akkor most nyugodtabb lenne az-az érzékeny kis lelked?

    Különben, hogy a kérdésedre válaszoljak: sehogy sem.
    Remélem kíváncsiságod, most ki lett elégítve.

    Még valami.
    Ha legközelebb kérdezel valahol valamit, de nem kapnál rá válasz, inkább próbáld megkérdezni mégegyszer (ezt a lehetőséget, ugye kihagytad). Nem biztos, hogy az a jó megoldás, hogy megyek másik topicba nyafizni, miszerint is máshol már kérdeztem, de válaszlra sem méltattak.
  • drowns41
    #1801
    Ja és hogy lehet, hogy a Photoshop 8-ban nincs 3D transform?
    Legalábbis a renderben nincs.
  • drowns41
    #1800
    Gondoltam megkérdezem, hátha tudja valaki:
    Sziasztok!
    AcdSee-ben hogy lehet úgy webgalériát generálni, hogy ne rakjon thumbnaileket?

    Próbáltam HTML topicban de semmi válasz.
    Köszi előre is.
  • joebacsi
    #1799
    fennt banner
  • imp99
    #1798
    vki tudna adni egy jó photoshopos oldal címet lehetőleg magyar kéne...
  • Dichter
    #1797
    ok
    added to fav :)
  • joebacsi
    #1796
    nemcsak, tod 9k :D
    majd megbeszéljük holnap itt hogy ne legyen annyi off :)
  • Dichter
    #1795
    Vágom, Te is a körmöd rágod a ponthatárok miatt :)
    Egyébként köszi :)
  • joebacsi
    #1794
    értem...izé nemértem :)
    ilyet még nemláttam, holnap majd utánnanézek, mert aranyos kis problémának tűnik, érdekel, de most nemlesz időm foglalkozni vele...
  • Dichter
    #1793
    nemcsúszik, ez a probléma. Ha ott is csúszna, akkor tudnám mi a gáz :)

    capisci?
  • joebacsi
    #1792
    tehát biztos ie-ben is elcsúszik...
  • joebacsi
    #1791
    elcsúszik az mc, amibe töltöd a képet...így hogy nemlátom a forrást pontosan nemtudom hol a hiba
    amúgy független milyen böngészőbe nézed a flashplayer ugyanúgy működik mindegyik böngészöben :)
  • Dichter
    #1790
    tudom, hogy Te értesz a Flash-hez. Nézdd meg ezt az oldalt plz Firefox, vagy Netscape alatt. Konkrétan a képgalériát. Mi lehet a baj?
  • joebacsi
    #1789
    használj flasht
  • Dichter
    #1788
    :)

    Csináld fordítva. Először megcsinálod a honlap kinézetét, aztán "szeleteled fel".

    fent a link pixel2life.com, vagy a tutorial.hu. Nagyon sok magyarázat van róla.
  • odex
    #1787
    sziasztok weblapnak dizájnt szeretnék csinálni photoshoppal! azt ajánlották hogy először valami szeletekre osszam fel az oldalt az eddig megvan és ha egy képet akarok betenni?ahoz mit kéne csinálnom?
  • jointeer
    #1786
    már elmondhatom magamról, hogy kezdő vagyok, mer már kb. tudom hogy mi mit csinál
  • Amse
    #1785
    nem.win reinstall.
  • Ben C
    #1784
    De én egy szóval sem mondtam hogy a Tokaji Hárslevelű szöveget kéne felírnom, én csak egy ehhez nagyon hasonló fontot kerestem.
    2: Fel van telepítve a Corel.
    3: Annyira értek hozzá hogy észreegyem, a fontban nincsenek meg azok a karakterek amikre szükségem lenne.

    Kösz szépen a fáradozást Clidey, csak nem haladtam előre vele.
  • Sonajk @:o)
    #1783
    :D
  • jointeer
    #1782
    még van mit tanulni
  • laliking
    #1781
    jé ez eszembe se jutott...
    néha én is meglepődök milyen gógyi vok :o
  • Sonajk @:o)
    #1780
    ctrl+c - ctrl+v
    Az-az copy, majd paste
  • laliking
    #1779
    lehet elég hülye kérdés, de nekem elnézhetitek :)
    kijelöltem egy részt egy képen és azt hogy lehet átmásolniegy másikra??
  • Sonajk @:o)
    #1778
    Ne aggódj. A hiba nem benned van. Én is letöltöttem és tökéletesen működik minden.

    Ja!
    Neki nincs is feltelepítve a Corel. Akkor az tényleg gáz. Ha nem ért hozzá az is. :(
  • Clidey
    #1777
    Hmmmm...Talán azért látsz benne csak "T" betűket, mert a ttf állomány nem tartalmazza az egész karaktertáblát (há' maj hülye leszek az egész ábécét megcsinálni...), csak a neked kellő bötűket. Szal' ha feltelepíted a ttf-et, majd Corel-be benyomod a kepszlokkot, és beírod a szüveget, akkor lám-lám: megvan a többi betű is.
  • Clidey
    #1776
    Hubazz. Na figyi. Telepítsd a fontot vindóz alá. Aztán nyisd meg a Corel dokumentumot, akkor meglátod.
    Egyébként ha nem telepíted fel a fontot, akkor is tartalmazza a vektorgrafikus átrajzolást a Corel fájl. Annak sem veszed hasznát?
  • ivjoe
    #1775
    MElyik, a driver frissítés?
  • Amse
    #1774
    megvolt műxik.thx:)
  • jointeer
    #1773
    demos mijé.
  • Ben C
    #1772
    A corel dokumentumban nincs semmi aminek hasznát vehetném, a fontban csak T betűk vannak.

    Azért köszönöm.
  • Clidey
    #1771
    Többet nem tudok tenni érted...
    Corel dokumentum
    Tokaji True Type Font
  • Ben C
    #1770
    Ott hogy én fikarcnyit sem értek a Corelhez, és egy kör alaku emblémába kéne ezt a szöveget írni, tehát a körvonal belsejére. Ezt még valahogy összeszenvedtem, de tovább nem futja a tudásomból ^^