17220
  • Tufa
    #1889
    Ez belefér az elmegy kategóriába? :)
  • ivjoe
    #1888
    Hmmm, autó tuning contest? Nárossz ötlet. Viszont én az Írjunk tutorialokat jobban támogatom, csak az a baj, hogy sokáig tart. Én is szívesebben PS-ezek, mint gépelek. XDD
  • Tufa
    #1887
    nini, rájöttem :) Keresek valami klasszat hozzá :)
  • Dichter
    #1886
    Ehhez nem kell kreativitás :) Fogod azt a felnit, és rárakod az autóra, úgy, ahogy annak ott kell lennie. Próbáld csak meg, nem nehéz.
  • Tufa
    #1885
    Maga a menetét végülis értem csak nincs annyi kreativitás bennem hogy összejöjjön a beillesztése :P (nincs valami tutorial rá, mint nemrégiben vki berakott egy régi képek feljavításáról szóló tutorialt?)
  • Dichter
    #1884
    Alternatív megoldás: elmented a képet jpg-ben, és kinyomtattatod valami képnézegető progival. Mondjuk ACDSee. Ha ezek után is fekete-fehér, akkor a nyomtatóval van a gebasz.
  • Dichter
    #1883
    Simán rá vannak "festve"
  • Dichter
    #1882
    google.co.hu-ról, photoshop brushes download néven.
  • Dichter
    #1881
    Felnizés nagyon egyszerű. Fogsz egy ugyanilyen perspektívából beállított képet, (jó másmilyen is, csak akkor játszani kell vele) Kivágod a felnit, és ráilleszted a célterületre. Kész is.
  • Dichter
    #1880
    Kijelölöd a sötétíteni kívánt területet, aztán (megpróbálom magyarosítani) Kép (image) > ??? (adjutments 2. sorban van) > hue/saturation, és itt a Világosságot (lightness) lejjebb húzod.
  • ricky
    #1879
    Miért fekete-fehérben nyomtatja ki nekem a képeket??? A nyomtató színesre van állítva.
  • imp99
    #1878
    Ezeket s érüléseket hogy kell elkészíteni ha vki tud hozzá tutort vagy tippet plz help előre is thx
    sérülés
  • imp99
    #1877
    ecseteket honna lehet letölteni photoshop 7 -hez plz vki dobjon ide egy linket előre is thx
  • Tufa
    #1876
    Eredeti kép
    [URL=http://free.srv.hu/p/i/pixsrv/pix/pix_1123365258.jpg]"javított" [/URL]

    A képet nem tudtam befejezni, a felnizés még valahogy nem akar menni(nem ismerem a menetét...). A másik az, hogy ez az első photoshopos képem :)
  • Tufa
    #1875
    sötétíteni hogy tudok a szélvédőkön? (magyar magyarázattal lécci :) )
  • Duddits
    #1874
    Ez jó ötlet. Lehet, hogy én is nekifogok egynek.
  • Dichter
    #1873
    Mára ennyi. Holnap még teszek rá első, és hátsó lökősöket, csak még meg kell álmodjam, hogyan :)


  • Amse
    #1872
  • Crem
    #1871


    nah??

    Kollégád rá se ismer!:DDDDDDD
  • Crem
    #1870
    most nézem a részleteket tényleg nagyon ott van!:)
  • Dichter
    #1869
    Oks :)
  • Dichter
    #1868
    fasza :) Az a légbeömlő oldalt nagyon ottvan. Az alufelnik is faszák.

    Én csak holnap rakok be, de már megtaláltam az ideális tuningolnivaló autót :)
  • Crem
    #1867
    bocs!:D

    Nekem jó lesz AMSE kocsija!:P
  • Amse
    #1866
    kézs:)najó még kéne rá vmi festést rakni, de azt most már nem.kocsi a munkatársamé.

  • Dichter
    #1865
    Először én is így találtam ki, de szerintem jobb művek fognak érkezni, ha mindenki magának keres autót. De ha gondoljátok, akkor legyen egy adott autó.
  • Crem
    #1864
    ötlet nagyon jó, de nem lenne jobb 1 adott autót "tuningolni"??:)
  • Dichter
    #1863
    Na! Akkor az első feladat:

    Egy autó tuningolása, photoshop segítségével.
    Kéretik csatolni az eredeti képet, és a tuningolt verziót. Aki érez elég elszántságot magában, és idje is van, kérem örökítse meg a lépéseket, hadd okuljon belőle bárki.

    Verseny IN-DUL!
  • Crem
    #1862
  • Duddits
    #1861
    Ez jó lenne!
  • Dichter
    #1860
    A kettőt össze is tehetjük. Ki hogy csinálta. De ez is jó ötlet.
  • Amse
    #1859
    Szerintem tutorialokat kéne irogatni.
    (kevés magyar tutorial van)
  • Amse
    #1858
    Bannert megnyertem a többi jöhet.
  • Dichter
    #1857
    Kicsit zagyva lett sry, de értitek azért nem? :)
  • Dichter
    #1856
    Olyan lassan pörög ez a topik. Más kreatív topikokban mindíg van valami, ami miatt érdemes állandóan látogatni. Pl a 3D Studio MAX topikban mindíg van valami projekt. A Fényképek topikban is csak kerülnek be a jobbnál jobb képek. Nekünk is kéne valami pályázatokat kiírni, csak így magunknak. Mit szóltok?

    Lehetnének különböző témában. Fotóretusálás, montázs, banner, stb. Lenne egy adott időkeret, és egy téma.
    Ki van benne?
  • Crem
    #1855
    Aniko ez aranyos volt!:D

    De a felső logo első hivatkozása is erre az oldalra mutat.
  • Anico
    #1854
    Sziasztok!

    Találtam egy yo kis oldalt :
    http://www.tutorial.hu/content/view/181/25/
    Bár már bizti volt...
    nah mind1, szal ezzel lehet esős képet csi. Eredetileg hóeséset szerettem volna, ha valaki tudna ebben segíteni, az jó lenne :o)
  • Cicero
    #1853
    Vagy rajzolsz egy bazinagy kört, és kivágod egyenesre :DDDdd Vagy az egérhez teszel egy vonalzót
  • Amse
    #1852
    :D
  • Dichter
    #1851
    Ezt nem is ismertem :)
  • Amse
    #1850
    vagy raksz 1 pöttyöt vhova aztán shift+ másik pötty lerakása bárhova és akkor csíkot húz.