17220
  • Gladiator
    #2132
    milyen az a color mode?
  • Gladiator
    #2131
    fogod a kocsi layert, megduplázod.

    a layer copyn az opacytit leveszed olyan 60-70-80%-ra. nyomsz egy ctrl+shift+u-t, ettől fekete-fehér lesz, majd ctrl+u colorize és szinezd amilyener akarod. utána a szines képen (mert az egész vmilyen szinű lett kijelölöd ami nem a kocsi és delete. kicsit macerás, de könnyű.
  • ivjoe
    #2130
    Kijelölöd/maszkolod a festendő területet, Image --> Adjustments --> Hue/Saturation
    vagy ecset color módba és festhetsz.
    :DDDD
  • Duddits
    #2129
    Valakinek nincs kedve kocsifestéshez írni egy tutoriált? Amit könnyű is megcsinálni?
  • Dichter
    #2128
    tulajdonképp levágtad az alját? :C
  • modellmaker
    #2127
    beta tesztben segítenék én is szívesen de sajnos készíteni még kicsi vagyok.
  • grebber
    #2126
    Ez jobb KÖSZ!!!
  • Csoder
    #2125
    Uccsó verzió :))
  • Csoder
    #2124
    :)
    Na várj csak, összedobok egy jobbat :)
  • grebber
    #2123
    Felső jó lesz kösz.
  • ivjoe
    #2122
    kicsit torz :D
  • Csoder
    #2121

    vagy ez:
  • grebber
    #2120
    ERRŐL a képről lenne szó és még az izlés határain belül kéne 366*293 körülire megcsinálni a logok benne nem kellenek.
  • Tmacy
    #2119
    kösz a segitséget...
  • Dichter
    #2118
    Felhasználható anyagok: sötétszűrke, crem, üveg

    sry, szar volt...
  • ivjoe
    #2117
    Eddig milyen iconok vannak és milyenek kellenek?
  • Crem
    #2116
    Nah!:))

    Lent már írtam. Valós képekből készült icon-ok lenneánek.

    Stílus: Felhasználható színek, anyagok: sötétszűrke, crom, üveg.:)

    Az alsó képen megtudod nézni a szürkét. Ennyi kell, hogy egységes legyen mindenki munkája.
  • Csoder
    #2115
    Kösz, csinálok pár saját ikont asszem :)
  • Sonajk @:o)
    #2114
    Részemről benne vagyok. Kérdésem az lenne, hogy mégis milyen kategóriára gondoltál? Ikonkonvertáló programot már le is töltöttem :)
  • Dichter
    #2113
    én nagyon nagyon értek hozzá

    [szerény]
  • Dichter
    #2112
    Select > color range, kiválasztod a színt, és nyomsz egy delete-et.
  • Crem
    #2111
    Ezzel a programmal: Axialis IconWorkshop .
  • imp99
    #2110
    Melyik funkcióval lehet kivenni egy megadott színt a képből?/vagy területről
  • Csoder
    #2109
    Azt megkérdezhetném Tőled, hogy hogyan konvertálod át a .png kiterjesztésű kép file-t .ico-ra ?
  • Crem
    #2108
    Örülök, hogy érdekel benneteket!:)

    Igazából arra lenne szükségem-szükségünk, hogy egy adott icont például: Lomtár vagy hálozati eszközök, csatlakozás stb. iconját elkészíted. Azaz egy 256x256 .png kiterjesztésben feltöltöd ide és megmondod melyik XP-s ikonra gondolsz. Én átkonvertálom .ico kiterjesztésre. Mikor megvan kb. az 1/4-e akkor készítek belőle egy pack.ip-t .
    Kicsit bétateszteljuk az egészet és feltöltjuk az oldalra. Kíváncsian várva, hogy a világnak,hogy tetszik!:)
  • Csoder
    #2107
    Rakd, azt' meglátjuk mit tudunk kihozni belőle.
  • grebber
    #2106
    Szivességet szeretnék kérni aki nagyon-nagyon ért a képáttalakitásokhoz.
    Lenne egy nagy kép és azt kéne faszán megcsinálni olyan 366*293-as nagyságig ugy hogy ne nagyon látszon meg a képen.
    Ha ez megoldható és valaki lenne olyan kedves és megcsinálná akkor berakom a képet.
  • ivjoe
    #2105
    Crem, teljes mértékben benne vagyok a projektben! A fényképek nem okoznak gondot.
  • Sonajk @:o)
    #2104
    Szia!
    Én ismerem az említett oldalt (időnként igen jó cuccokat szoktam letölteni). Pontosan mire gondoltál. Fotókra lenne szükséged, vagy kész anyagra?
  • Crem
    #2103
    Nemtudom, mennyire lenne kedvetek egy kis plussz munkához, illetve egy kicsit olyan dolgokkal foglalkozni, ami nem csak ez a "zárt" körű társaság elismerésére korlátozódik.

    Biztos ismeritek a következő oldalt: www.wincustomize.com Itt lehet a saját XP stílusokat feltölteni illetve megnézni másokét. Persze rengeteg kategóriában.

    A lényegre térve!:)

    Kisebb-nagyobb grafikus cégek, baráti társaságok közösen csinálnak egy teljes WB style-t vagy egy komplett iconpack-ot.Így mérettetik meg magukat a sima felhasználokkal egymás között!:)) Ez utobbiba kezdtem én is jómúltkor, de egy wincsielhalás végett elveszett 70db rajzolt icon...
    Most végignézve találtam egy kis űrt,azaz amit még senki nem csinált.
    REAL Icon-s vagyis valós ikonokról lenne szó! Eredeti fotók, képek, montázsokból összerakott teljes iconkészlet.





    Ez lenne a stílus első körben.
    Felhasználható színek, anyagok: sötétszűrke, crom, üveg.:)

    A képek 256x256.png képben kellene, mert így egy kicsit könnyebb 16x16-256x256.ico-ra konvertálnom.


    hát... előre is köszi a segítségeket!:))))



    [i]ui: Az ugye természetes, hogy nem saját nevemben töltöm fel, hanem mindenki aki résztvesz-résztvett a projectben felkerűl a bemutatkozó képre.
  • Sonajk @:o)
    #2102
    Letöltöttem az említett (#2048) anyagot. Mit ne mondjak, fantasztikusan tetszik. Rengeteg hasznos dolog van benne és ráadásul mind vizuálisan. Szóval nekem nagyon sokat fog még segíteni.
  • Crem
    #2101
    egyszerűen ráhúzod a képet . Persze azért bizonyos dolgoknak egyezni kell.

    ui: ez a logo elég gyengécske. Szóval ne ez legyen az etalon!:)
  • Tmacy
    #2100
    itt egy példa
    ilyesmit hogy lehet csinálni
  • Tmacy
    #2099
    hogy lehet képet beletenni egy logóba?(mondjuk egy személyt)
  • modellmaker
    #2098
    "Drag a horizontal guide to the exact centre of your canvas and select the top half of your canvas."

    Mi van ??? ezt hogy ?
  • ivjoe
    #2097
    Lehet örülni, elindítom a PS kezdőknek sorozatot! Első leírás: "A kiválasztás".
    Igen, már régóta ígérgetem a tutorialokat...
  • modellmaker
    #2096
    végülis ja. a neten volt. köszi a linket. pedig már néztem is ezt a tutort hogy majd megpróbálom megcsinálni. eljött az ideje :D
  • ivjoe
    #2095
    akkó loptad. :DDD
    Egyébként ajánlanám a bannerban lévő linkeket.
    liMk
  • modellmaker
    #2094
    én voltam.
  • ivjoe
    #2093
    Hát ha megkérdezed attól, aki a logod csinálta...